Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 11:56:33

Cytat
madziagdynia
Witam :)
Bardzo fajnie że jest wśród nas taka osoba jak ty :)
Moje pytania brzmią :
- w jakiej fryzurze będzie mi dobrze ? Naturalne włosy mam kręcone i jasne blond, farbuję na czarno i czy jest mi w tym kolorze dobrze ?
-krótkie włosy czy też długie, proste czy kręcone ? grzywka czy też nie ?
Pozdrawiam

Witaj Madziu :)

Ja jestem zwolenniczką podreślania naszej naturalnej urody. Jezeli jestes naturalną jasną blondynką, to uważam, iż powinnaś pozostać przy tym odcieniu. Jednak niekoniecznie musi to być jasny blond, bo w takim możesz wyglądać troszkę za blado, ale na pewno jakiś odcień blondu - przykro mi, ale nie jestem w stanie dać Ci konkretniejszych wskazowek bez przeprowadzenia anlalizy kolorystycznej :/ Zdjęcia w tej kwesti to niestety za mało. Co do długości włosów, to zdecydowanie krotka fryzurka - masz drobną buźkę, idealna do takich fryzur! :) Grzywka to też jest dobry pomysł, tylko zeby nie nachodziła tak bardzo oczy, raczej czesana na bok.

Pozdrawiam,
An ;)

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 11:57:26

czy mogła by mi Pani doradzić jak powinnam sie ubierać do mojej figury? a czego powinnam unikać ? mam 164cm wzrostu i zbyt krótkie nogi ;/ (na zdj to jest bardziej widoczne bo bluzeczka jest dłuższa;/) na obcasach raczej nie lubię chodzić na co dzień, proszę o rady:) pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 11:59 przez sylwiam88.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:03:08

Cytat
Ajjc
Witaj kochana.Lubie bardzo mode i bawie sie nia;) jednak jak kazda kobieta bardzo chcialbym cos w sobie zmienic, co bys mi radzila? Jestem raczej szczupla i wysoka 180:) zalanczam zdjecia:) jakies porady?z gory serdecznie dziekuje i ciesze sie bardzo, ze jest tutaj ktos taki jak Ty

Witaj kochana! :)

Masz idealna figure, mozesz zakladac co tylko chcesz, a i tak bedziesz wygladac super hehehe :) Widze, ze swietnie Ci idzie zabawa modą i nie wiem za bardzo, co Ci doradzic, gdyz nie wiem, co chcesz podkreslic w swojej figurze? Jedyna moja uwaga do Twoich stylizacji - dzwony wymien na rurki ;)

Pozdrawiam cieplo,
An

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:05:49

Cytat
pulex

[embed_image 0bef292d3ad0d2d74fb0a0097f9bfeeb]


czy do tej sukienki pasuje na chlodniejesze dni jaka bluzka pod spod? jak tak to jaka Pani poleca?

Witaj :)

Jaki ma Pani rozmiar? I jaką długość ma ta sukienka, tzn. dokąd sięga?

Pozdrawiam,
An

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:08:25

Cytat
siimcha
Pani stylistko czy czarny gorset i szare rurki i czarne szpilki to dobry motyw na urodzinową imprezę chłopaka w klubie&w domu, czy lepiej wybrać tunikę w zeberkę?:)

Witaj :)

To bardzo dobry pomysł:) Tylko może rozwesel ten zestaw jakims cardiganem, kurteczka lub np. torebka w zdecydowanym, ostrym kolorze ;)

Pozdrawiam,
An

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:16:59

Cytat
ezetka
Witam
Potrzebuję porady ad. dodatków do takiej sukienki. Jakie kolor butów, naszyjnika i kolczyków oraz torebki.
Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Witaj :)

Do tego koloru biżuteria zdecydowanie "chłodna", czyli srebro lub kryształki w stylu Swarovskiego. Buty zdecydowanie jasne i odkryte - srebrne lub w odcieniu chłodnego, jasnego beżu. Torebkę proponuje w kolorze sukienki, tylko w dużo ciemniejszym odcieniu, kopertówkę.

Pozdrawiam,
An :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:29:23

Cytat
mkuczko20
Witam mam mały problem bo jestem w ciąży 7miesiąć i mam wzrost 165 i nie wiem co mam na siebie ubierać ze by mnie nie pogrubiało bo mam spory biust i poszło mi troszkę w nogi jak je wyszczuplić ??? Proszę o pomoc pozdrawiam .

Witaj :)

Przede wszystkim - gratulacje dla przyszlej mamy ;)
Aby zmniejszyc optycznie biust nie noś bluzek, ktorych rękaw kończy się na jego wysokości, polecam dekolt w serek, żadnych falbanek, kieszeni ani wzorow na wysokości biustu. Idealne będą teraz dla Ciebie tuniki odcinane pod biustem. Co do spodni, to wybieraj te z prosto skrojoną nogawką, zwracaj uwagę, zeby nie byly za obcisłe na udach. Pupa będzie wyglądała najlepiej, jak z tyłu na spodniach, będzie się "dużo działo", mam tu na myśli wszyty karczek i kieszenie skierowane do środka.

Pozdrawiam,
An

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 12:46:40

Dziękuję za radę:) Powiem szczerze że miałam kupić złote buty i naszyjnik w odcieniu złota (coś a'la korale). Jeszcze jedno pytanie- w jakim kolorze lakier i bolerko? Oraz jakim kolorem "nasycić" oko?
Pozdrawiam serdecznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-25 12:47 przez ezetka.

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 14:08:22

Cytat
twojaszafa


Witaj Mirna :)

Jesteś blondynka czy brunetka? A jezeli blondynka, to jest to odcien cieply, czy chlodny?

jestem brunetką o dość jasnej karnacji ;)

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 15:46:29

jestem strasznie szczupła;( tzn..nogi mam chude;( mam 171 wzrostu i waże 49kg;( co nosic??

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 16:16:39

Cytat
mirna1
Witam,
co nałożyć na górę do takiej sukienki? idę na weselę, ale jeśli będzie zimno...no właśnie bolerko czy marynarka?
dodam, że będę miała fioletowe buty.
no i może podpowie mi Pani jakiego koloru dodatki, co by nie było zbyt fioletowo...
myślałam o czarnych kolczykach i bransoletce i jeszcze torebce, ale może coś innego Pani doradzi ;)

Jeśli mogę sie wtrącic to moim zdaniem pasowały by grube złote lub miedziane dodatki :) np gruba bransoleta i nayjnik :)
a bolerka odpadaja moim zdaniem gruby szal w czerni czy miedzi byłby ok :)
z czarnymi dodatkami bedzie za ponuro

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 16:33:27

witam ja bym chciala spytac jak sie ubierac by wydac sie wyzsza i miec wiekszy bisust mam 155 waze 43kg biust to a70 i wydaje mi sie ze mam dosc szerokie biodra 85cm

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 17:42:46

Noszę rozmiar 40 mam dosc szerokie biodra sukienka jest za kolano prosze o porade :)

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 17:45:50

Cytat
twojaszafa
Cytat
pulex

[embed_image 0bef292d3ad0d2d74fb0a0097f9bfeeb]


czy do tej sukienki pasuje na chlodniejesze dni jaka bluzka pod spod? jak tak to jaka Pani poleca?

Witaj :)

Jaki ma Pani rozmiar? I jaką długość ma ta sukienka, tzn. dokąd sięga?

Pozdrawiam,
An

Sukienka za kolano mam doscszerokie biodra rozmiar40. Prosze o porade :)

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 17:51:36

Jakie ubrania mogę nosic do swojej figury.?
a jakie unikac?



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.