Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do stylistki

09 lut 2011 - 15:09:31

Mam pytanie dotyczące spodni :) Ostatnio modne stały się haremki zastanawiam się czy dobrze bym w nich wyglądała i chyba raczej nie. Mam figurę gruszki a co za tym idzie szerokie biodra, rozmiar spodni 40. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Wasze pytania do stylistki

11 lut 2011 - 10:33:40

Witaj. :-)
Zamierzam kupić taką kurtkę. Chciałąbym zacząć ubierać się bardziej dojrzale i kobieco, ale pojęcia nie mam jakie buty do tego dobrać. Bardzo Cię proszę o pomoc. Wspomnę tylko, że wysoki obcas odpada, bo nie potrafie na takim chodzić :-)
Pozdrawiam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-11 10:38 przez adapopiela.

Wasze pytania do stylistki

11 mar 2011 - 14:18:04

Witam :)
Mam 18 lat, 157 cm wzrostu ;-(( i totalnego świra na punkcie świata przyszłości. Poszukuję fryzury dla siebie właśnie w tym klimacie :P ;P
Niby żaden problem wystarczą proste włosy i jakieś dodatki, ale ja mam z tym jeden duuży problem - mam kręcone włosy. Niby mogę je prostować, ale robię to już od dłuższego czasu i chciałabym dać moim włosom trochę "odpocząć.
Wiem, że problem jest może trochę nietypowy, ale mam nadzieję, że pomożecie ;D
A i znacie może jakieś fajne ciuchy dla osoby o moim wzroście? Bo całkowicie kłóci się on z moim charakterem :( Trenuję taekwondo i mam wygląd słodkiej, kochanej, potulnej dziewczynki (kręcone włosy, wzrost) :(:( Pomóżcie!! :)
Nika



Wasze pytania do stylistki

28 kwi 2011 - 11:55:59

Witam, mam na imię Jola. Mam 30 lat, a mimo to ciągle szukam własnego stylu, czasami staram się eksperymentować z ubiorem ale dość nieporadnie. Wydaje mi się, że kompozycjom stworzonym przeze mnie brakuje świeżości. Chciałabym prosić o przykładowe zestawy ubrań do pracy (pracuję w biurze), na spotkanie towarzyskie, na piknik czy do kina. Staram się śledzić nowinki modowe i obowiązujące trendy, ale trudno dobrać mi coś właściwego dla siebie lub wyczarować jakiś zestaw.

Czasami nie potrafię zdecydować się na kupienie danej rzeczy, bo mnie wiem czy będę ją ubierała, czy jest w moim stylu i czy pasuje do pozostałej garderoby. Nie wiem jaki rodzaj fason ubrań będzie najwłaściwszy dla mojej sylwetki, podobnie jeśli chodzi o kolory i dodatki - biżuterię. Proszę o podpowiedzi co powinnam zakupić, aby czuć się modną tej wiosny i lata.

Mam 172 cm wzrostu, waga 65 kg, biodra 102 cm, biust 100 cm, pas 70 cm. Jestem średnią blondynką o naturalnie kręconych półdługich włosach, jasnej cerze i zielonych oczach. Pozdrawiam Jola.

Wasze pytania do stylistki

28 kwi 2011 - 12:03:11

Witam. Mam 30 lat, a mimo to ciągle szukam własnego stylu, czasami staram się eksperymentować z ubiorem ale dość nieporadnie. Wydaje mi się, że kompozycjom stworzonym przeze mnie brakuje świeżości. Chciałabym prosić o przykładowe zestawy ubrań do pracy (pracuję w biurze), na spotkanie towarzyskie, na piknik czy do kina. Staram się śledzić nowinki modowe i obowiązujące trendy, ale trudno dobrać mi coś właściwego dla siebie lub wyczarować jakiś zestaw.

Czasami nie potrafię zdecydować się na kupienie danej rzeczy, bo mnie wiem czy będę ją ubierała, czy jest w moim stylu i czy pasuje do pozostałej garderoby. Nie wiem jaki rodzaj fason ubrań będzie najwłaściwszy dla mojej sylwetki, podobnie jeśli chodzi o kolory i dodatki - biżuterię. Proszę o podpowiedzi co powinnam zakupić, aby czuć się modną tej wiosny.

Mam 172 cm wzrostu, waga 65 kg, biodra 102 cm, biust 100 cm, pas 70 cm. Jestem średnią blondynką o naturalnie kręconych półdługich włosach, jasnej cerze i zielonych oczach. Pozdrawiam Jola.

Wasze pytania do stylistki

12 maj 2011 - 16:27:01

Mam problem z doboren ubran poniewaz jestem niska 160 cm przy wadze 62kg. Mam tez duzy biust 98, talia 81, a biodra 93. nie potrafie okreslis swojej figory i nie wiem jak komplementowac ubrania zeby wygladac dobrze? Prosze bardzo o porade.

Wasze pytania do stylistki

22 sty 2012 - 13:01:58

Witam, (nie wiem czy w dobrym miejscu pisze gdyż jestm tu pierwszy raz ;])
a więc mam takie pytanie :
chciałabym 'przerobić' buty na obcasie i myślałam aby przemalować spody na czerwony kolor, tylko zastnawiam się jaka farba,spray(czy coś innego) był by najlepszy. Jak narazie spotkałam się na jednej stronce z fajbą akrylową. Bardzo proszę o opinię.

Wasze pytania do stylistki

26 lut 2012 - 10:21:01

Witam.

Czy skóry z bufkami są jeszcze modne w tym sezonie? Chodzi mi dokładnie o takązłyembed_image 94594748ffe16ccfe053d9c6b70fd768]



Wasze pytania do stylistki

04 kwi 2012 - 19:02:43

witam serdecznie,

jestem kierownikiem firmy, która już za tydzień ma się otworzyć. Od ponad miesiąca bez rezultatu chodzę po sklepach szukając ubrania na otwarcie firmy. Niestety nie potrafię dobrać sobie odpowiedniego stroju, więc bardzo proszę o pomoc.

Mam 158 cm wzrostu. Jestem typowym rudzielcem z bladą i piegowatą cerą. Jestem wąska w talii, lecz mam masywne uda i spory biust. Mam 25 lat, więc nie chciałabym, aby strój mnie postarzał, jednak chciałabym wyglądać w nim na kobietę z klasą. ;)

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
S.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 19:03 przez sareeth.

Wasze pytania do stylistki

29 sty 2013 - 18:05:48

Witam,

mam ogromny kompleks, który cały czas mi ciąży. Otóż mam bardzo szerokie barki, przez co moja figura staje się aseksualna i mało kobieca, gdyż w zestawieniu szerokich barów ze szczupłymi, długimi nogami wygląda to przekomicznie... :(

Sen z powiek spędza mi teraz może dość błahy problem, ale chcę się czuć dobrze i komfortowo, a przy tym nie dodawać sobie optycznie kolejnych centymetrów na górze.
Strasznie podobają mi się kurtki parki. Wyhaczyłam jedną: skórzane rękawy, pozostała część jeansowa, ściągana w pasie, z ozdobnym liskiem przy kołnierzu. Strasznie mi się podoba! Ale zwracam się z prośbą o radę, czy nie poszerzy mnie ona z tyłu? Chodzi mi głównie o ten kontrast jeans+ skóra i czy przy taliowanej kurtce, przy tej kolorystyce nie będę wyglądała jeszcze masywniej?

z góry dziękuję za pomoc

Wasze pytania do stylistki

02 gru 2013 - 09:39:09

witam kupilam sobie sukienke na sylwestra bialy kolor z przodu jest cala z srebnych cekinow tyl ma gladki jest tylko do polowy zameczek nie mam jak zrobic fotki bo mam ja u mamy moje pytanie jakie buty do niej dziekuje za odpowiedzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.