Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Wasze pytania do stylistki

23 cze 2009 - 11:52:43

Szanowne Szafowiczki!
W tym wątku możecie zgłaszać swoje zapytania czy prośby o porady do naszej stylistki. Odpowiedzi na wybrane pytania będą dodawane na forum naszej stylistki (tym na którym właśnie się znajdujesz;) ) w nowych wątkach.

Aby wszystko miało "ręce i nogi" prosimy o w miarę dokładny opis i charakterystykę problemu; jeżeli pytacie np. o kwestie doboru garderoby do swojej figury, bardzo pomocne będzie dodanie zdjęcia prezentującego figurę (lub przynajmniej w miarę szczegółowy opis). Możecie też zapytać o pracę zawodową Ani Rutkowskiej, charakterystykę tej pracy i osiągnięcia;)

Zachęcamy do zadawania pytań i zasięgania porad naszej Specjalistki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-23 12:37 przez moderator.

Wasze pytania do stylistki

23 cze 2009 - 12:12:04

mam pytanie w sprawie fryzurki:) już na początku zaznaczam że nie dam swojego zdjęcia bo... nie potrafię próbowałam wiele razy ale nic z tego nie wychodziło:/ tak więc jestem brunetką o piwnych oczach, nie mam ani bardzo okragłej ani też pociągłej twarzy taką... normalną(???) obecnie mam włoski do brody tzw. bąbkę chciałabym spytac jaki kolor włosów pasowałby mi. kurcze czy bedę mogła podac swoje dane na priv tak aby ktos mógł wejsc na mój profil na naszej klasie bo oczywiście na szafie też nie potrafie ustawic tak żeby był widoczny a tam mam kilka fotek... troche techniki

Wasze pytania do stylistki

23 cze 2009 - 14:09:55

Mój problem polega na nieproporcjonalnosci, mam duży problem aby kupic sobie spodnie, jakas ładna bluzke.

Nosze rozmiar M/L/XL
- Ramiona to rozmiar M np, bolerka
- Bluzki musze nosić rozmiar L ponieważ mam dośc duzy biust i M-ki z jakimis nadrujami rozciagaja mi sie na piersiach, a w ramionach sa luzne ;/
- Spodnie nosze rozmiar XL przerabiany lub nieliczne L, ponieważ mam szerokie biodra na rozmiar L/XL ( Gdyby nie biodra miesciłabym sie w M)
Lubie i chciałabym nadal nosić leginsy i sukienki/tuniczki lub dłuższe bluzki do połowy pośladków.
Czy jest to wskazane przy szerokich biodrach[ około 108cm] ?
W tv słyszałam, że buty na obcasie odciagaja uwage od bioder, ale mam 16 lat i wysokie buty zakładam tylko na okazje, na codzien wole baleriny, adidasy, trampki lub modne teraz tenisowki. Słyszałam także, że długie leginsy naciagniete na piety, wydłużaja nogi, czy to prawda ?I czy moge tak robic? Mam rude włosy, malowane na porzeczkowa czerwien z joanny, jaki kolor ubran jest dla mnie dobry?

Zdjecie które dodaje, moze nie jest za wspaniałe, ale innego nie mam.



Wasze pytania do stylistki

23 cze 2009 - 22:48:27

Z czym zestawić taką spódnicę? Jaki to styl?



zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 13:51:17

Cytat
maliinka
Mój problem polega na nieproporcjonalnosci, mam duży problem aby kupic sobie spodnie, jakas ładna bluzke.

Nosze rozmiar M/L/XL
- Ramiona to rozmiar M np, bolerka
- Bluzki musze nosić rozmiar L ponieważ mam dośc duzy biust i M-ki z jakimis nadrujami rozciagaja mi sie na piersiach, a w ramionach sa luzne ;/
- Spodnie nosze rozmiar XL przerabiany lub nieliczne L, ponieważ mam szerokie biodra na rozmiar L/XL ( Gdyby nie biodra miesciłabym sie w M)
Lubie i chciałabym nadal nosić leginsy i sukienki/tuniczki lub dłuższe bluzki do połowy pośladków.
Czy jest to wskazane przy szerokich biodrach[ około 108cm] ?
W tv słyszałam, że buty na obcasie odciagaja uwage od bioder, ale mam 16 lat i wysokie buty zakładam tylko na okazje, na codzien wole baleriny, adidasy, trampki lub modne teraz tenisowki. Słyszałam także, że długie leginsy naciagniete na piety, wydłużaja nogi, czy to prawda ?I czy moge tak robic? Mam rude włosy, malowane na porzeczkowa czerwien z joanny, jaki kolor ubran jest dla mnie dobry?

Zdjecie które dodaje, moze nie jest za wspaniałe, ale innego nie mam.

Witaj Malinko :)

Z Twojego opisu (nie zdjęcia, gdyż niestety ucięta jest tam Twoja postać
:/ - i tu rada dla innych szafowiczek - róbcie zdjęcia calej postaci i
stójcie prosto, bez żadnego pozowania ;) wnioskuję, iż Twoja figura ma
kształt gruszki. Przy szerokich biodrach raczej niewskazane są bluzki
sięgające połowy pośladków, gdyż przyciągają uwagę własnie na to
miejsce. Polecam tuniki i bluzki, które kończą się za pupą, bez żadnych
kieszeni, gumek, sznureczków i jakichkolwiek wzorów na wysokości bioder.
Jeżeli tak bardzo lubisz legginsy, to chodz w nich nadal, tylko rób tak,
jak widziałaś w TV, czyli naciągaj je na piętę, to rzeczywiście sprawia,
że noga wydaje się dłuższa. Jednak na Twoim miejscu zrezygnowałabym z
tenisówek do takiego zestawu. Rozumiem, ze jako 16-latka nie jestes
przyzwyczajona do obcasów, ale uwierz mi, nawet 3-centymetrowy obcasik zmieni
wygląd Twoich nóg - a taki obcas nie powinien Ci za bardzo utrudniać
życia ;) Co do koloru włosów, to ze zdjęcia wnioskuję, że jest to
ciepły, rudawy odcień. Do takiego koloru polecam wszystkie odcienie
jesieni, czyli cieple brazy, ciemne czerwienie, zgniłe zielenie,
pomarańcze, odcienie śliwki, ciepłe beże. Trzymaj się ciepłej kolorystki.

Pozdrawiam ;)
An

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 13:54:09

Dziekuje ze porady i pozdrawiam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 14:02:57

Cytat
natalie27
Z czym zestawić taką spódnicę? Jaki to styl?

Witaj Natalie! :)

To styl zdecydowanie romantyczny :) Polecam zestawienie z sandałkami (w tym sezonie bardzo modne sa rzymianki) i zwykłym topem na ramiączka lub bez ( w kolorze białym, szarym, zgniło-zielonym, malinowym, żółtym - jest naprawde sporo możliwości, jeżeli chodzi o kolor), do tego możesz dobrać jeans'ową lub skórzaną kurtkę, albo troszkę spokojniej - czyli zwykły cardigan. Jeżeli chodzi o dodatki, to polecam do wyboru: długie korale, fantazyjne kolczyki, pleciony, szeroki pasek, słomkowy kapelusz, kwiat wpięty we włosy, koszyk - każdy z tych dodatków podkreśli romatyczny styl Twojej spódniczki :)

Pozdrawiam,
An

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 14:26:29

Witam,
co nałożyć na górę do takiej sukienki? idę na weselę, ale jeśli będzie zimno...no właśnie bolerko czy marynarka?
dodam, że będę miała fioletowe buty.
no i może podpowie mi Pani jakiego koloru dodatki, co by nie było zbyt fioletowo...
myślałam o czarnych kolczykach i bransoletce i jeszcze torebce, ale może coś innego Pani doradzi ;)



Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 14:41:45

Witam :)
Bardzo fajnie że jest wśród nas taka osoba jak ty :)

Moje pytania brzmią :
- w jakiej fryzurze będzie mi dobrze ? Naturalne włosy mam kręcone i jasne blond, farbuję na czarno i czy jest mi w tym kolorze dobrze ?
-krótkie włosy czy też długie, proste czy kręcone ? grzywka czy też nie ?
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-24 14:42 przez madziagdynia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 21:23:01

Witaj kochana.Lubie bardzo mode i bawie sie nia;) jednak jak kazda kobieta bardzo chcialbym cos w sobie zmienic, co bys mi radzila? Jestem raczej szczupla i wysoka 180:) zalanczam zdjecia:) jakies porady?z gory serdecznie dziekuje i ciesze sie bardzo, ze jest tutaj ktos taki jak Ty



Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 22:00:55


[embed_image 0bef292d3ad0d2d74fb0a0097f9bfeeb]


czy do tej sukienki pasuje na chlodniejesze dni jaka bluzka pod spod? jak tak to jaka Pani poleca?

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 22:32:05

Pani stylistko czy czarny gorset i szare rurki i czarne szpilki to dobry motyw na urodzinową imprezę chłopaka w klubie&w domu, czy lepiej wybrać tunikę w zeberkę?:)

Wasze pytania do stylistki

24 cze 2009 - 22:33:54

Witam
Potrzebuję porady ad. dodatków do takiej sukienki. Jakie kolor butów, naszyjnika i kolczyków oraz torebki.
Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam



Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 10:41:59

Witam mam mały problem bo jestem w ciąży 7miesiąć i mam wzrost 165 i nie wiem co mam na siebie ubierać ze by mnie nie pogrubiało bo mam spory biust i poszło mi troszkę w nogi jak je wyszczuplić ??? Proszę o pomoc pozdrawiam .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 148

Wasze pytania do stylistki

25 cze 2009 - 11:44:43

Cytat
mirna1
Witam,
co nałożyć na górę do takiej sukienki? idę na weselę, ale jeśli będzie zimno...no właśnie bolerko czy marynarka?
dodam, że będę miała fioletowe buty.
no i może podpowie mi Pani jakiego koloru dodatki, co by nie było zbyt fioletowo...
myślałam o czarnych kolczykach i bransoletce i jeszcze torebce, ale może coś innego Pani doradzi ;)

Witaj Mirna :)

Jesteś blondynka czy brunetka? A jezeli blondynka, to jest to odcien cieply, czy chlodny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oferta 'Twojej Szafy'