Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cześć!
Mimo, że jesień daje o sobie znać, my ciągle pozostajemy myślami i stylizacjami na letniej kwiecistej łące.kwiaty
Dlatego wraz z Wydawnictwem Dragon przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 10 zestawów nagród serce



NAGRODY:
Do rozdania mamy 10 zestawów zawierających
- książkę Françoise Bourdin – “Ogród Lorenza” idealną na jesienne wieczory
- naszą szafową ekotorbę KOKO Szanel, która świetnie sprawdzi się na co dzień,
- a do tego miesięczne promowanie profilu na Szafa.pl (daj się poznać!).

ZADANIE KONKURSOWE:
Dodaj na Szafa.pl LUB na Instagrama swoją stylizację z motywem kwiatów (na ubraniach lub w tle) wraz z karteczką z napisem "I serce Szafa.pl„ lub z Szafa.pl widoczną w tle zdjęcia.

Na Szafa.pl:
1. zdjęcie dodaj za pomocą opcji "Pokaż stylizację": https://szafa.pl/wrzuc_przedmiot.html?typ=kolekcja
2. dodaj tag KonkursLorenzo

Na Instagramie:
1. dodając zdjęcie nie zapomnij o hasztagach: #KonkursLorenzo #szafapl
2. oznacz nas na zdjęciu @szafapl
3. w komentarzu pod postem konkursowym na Instagramie podaj swój login z Szafa.pl

Po dodaniu stylizacji, w tym wątku zostaw po sobie ślad! hi

Czas trwania konkursu:
Konkurs trwa w dniach 18.09.2019 godz. 9:00 – 2.10.2019 godz. 23:59.

WYNIKI:
Spośród wszystkich zgłoszeń zamieszczonych na Szafa.pl i na Instagramie wybierzemy 10, które nagrodzimy książką, ekotorbą i miesięcznym promowaniem profilu.
Pod uwagę weźmiemy przede wszystkim kreatywność i jakość zdjęć
Wyniki ogłosimy 10.10.2019 w tym wątku.


UWAGA!
- Każda osoba może zgłosić dowolną ilość stylizacji! Stylizacje zamieszczone na Szafa.pl i na Instagramie nie mogą się powtarzać.
- Stylizacje nie muszą być przedstawione na osobie, nie mogą jednak zostać stworzone w programie graficznym!
- Zdjęcia muszą być Waszą własnością!
- Akceptowana będzie także każda forma napisu „Szafa.pl”, oprócz napisu dodanego na zdjęcie w programie graficznym.
- Stylizacja musi być widoczna na osobie (nie może zostać dodana jako kolaż, ani jako zestaw ubrań położony na podłodze, itp.)
- Zdjęcia dodane przed startem konkursu nie będą brane pod uwagę!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Byłam tu! Stylizacja dodana :)

Wzięłam udział :) moje stylizacje będą do obejrzenia na moim Instagramie- lo_tiszka. Codziennie postaram się wrzucić tam kolejną kwiatową stylizację, licząc że kogoś zainspiruję oraz przekonam do wykorzystywania letnich sukienek w jesiennych i zimowych outfitach!

Odpowiedz cytuj

Dodane serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-29 15:32 przez her-ring.

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 09:39:04

Stylizacje dodane:)
Mam tylko pytanie w sprawie pewnych rozbieżności w opisie zasad konkursu
"Stylizacje nie muszą być przedstawione na osobie, nie mogą jednak zostać stworzone w programie graficznym!
...
- Stylizacja musi być widoczna na osobie (nie może zostać dodana jako kolaż, ani jako zestaw ubrań położony na podłodze, itp.)"
??

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 17:39:06

Stylizacja dodana, czekałam aż będzie ładniejsza pogoda, żeby zdjęcia dobrze wyszły, ale się nie doczekałam ;)

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 19:56:17

Biorę udział :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 20:07:50

@Emilly7 ja to zrozumiałam, że kwiatki mają być na osobie lub w tle /tak, jak opis oznaczony gwiazdką na grafice tu w pierwszym poście/, z tym, że to tło np. nie może być w graficznym programie zrobione. No i wszystkie warunki z uwag mają być spełnione razem heheh Właśnie dlatego zrezygnowałam z moich ulubionych stylówek na podłodze i wstawiłam sobie na mojej osobie :)

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 20:28:18

@malmie tylko, że z regulaminu tzn warunków konkursu nie wynika jasno czy stylizacja musi czy nie musi być na osobie.
Najpierw jest napisane "Stylizacje nie muszą być przedstawione na osobie", a za chwilę " Stylizacja musi być widoczna na osobie".
Ja zasugerowałam się tym, że nie muszą to być stylizacje na osobie, dlatego moje są "na leżąco" tym bardziej, że z uwagi na remont mam problem z robieniem innych zdjęć.
Mam nadzieję, że jednak zostaną wzięte pod uwagę, bo włożyłam w nie sporo pracy. Tym bardziej, że po ostatnim konkursie, na którym sie mocno zawiodłam, miałam już nie brać w nich udziału. Ale postanowiłam dać szafie ostatnią szansę, oby jej nie zmarnowała ;-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

02 paź 2019 - 20:37:12

Haha, ale jajca, ja bym optowała, że na osobie, ale ... ;)
Fajny ten konkurs!!! No i stylizacje super:)

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

03 paź 2019 - 00:11:54

Tym bardziej, że żadna z administratorek/moderatorek nie zwróciła mi uwagi po dodaniu tych stylizacji. Zauważyłam, że u jednej z dziewczyn przy jej stylizacji admin dodała komentarz, że napis szafa.pl nie może byc wykonany w programie graficznym, bo takie stylizacje nie będą brały udziału w konkursie. A u mnie nic, chociaż dodałam kilka stylizacji. I na forum tez cisza.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pokaż nam swoją stylizację i WYGRAJ!

04 paź 2019 - 11:08:28

W sumie to ładnie, że takie komentarze były pod niektórymi stylizacjami, to się powinno nawet pochwalić. Każda pomoc się liczy. Oczywiście nie wypada, ale trzeba :D
No, a teraz czekamy na wyniki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kino Kobiet PAŹDZIERNIK: "Ślicznotki" # Podwójne bilety dla Was!