Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cześć!
Mamy nadzieję, że Wasze szafy są już przygotowane na piękną złotą jesień i… nieco niższe temperatury. :*

Wraz z Wydawnictwem Pascal przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 10 zestawów nagród zawierających książkę Magdaleny Majcher pt. „Wszystkie pory uczuć. Jesień” – idealną na jesienne wieczory oraz naszą szafową ekotorbę, która świetnie sprawdzi się na co dzień :)


ZADANIE KONKURSOWE:

Dodaj na Szafa.pl LUB na Instagrama swoją jesienną stylizację wraz z karteczką z napisem "I serce Szafa.pl „ lub z Szafa.pl widoczną w tle zdjęcia.

Na Szafa.pl:
1. zdjęcie dodaj za pomocą opcji "Pokaż stylizację"
2. dodaj tag KonkursJesienny

Na Instagramie:
1. dodając zdjecie nie zapomnij o hasztagach: #Konkursjesienny2017 #szafapl
2. oznacz nas na zdjęciu @szafapl
3. w komentarzu pod postem konkursowym podaj swój login z Szafa.pl

Czas trwania konkursu:
Konkurs trwa w dniach 2.10.2017 godz. 14:30 – 10.10.2017 godz. 23:59.
Wyniki
Spośród wszystkich zgłoszeń zamieszczonych na Szafa.pl i na Instagramie wybierzemy 10, które nagrodzimy książką i ekotorbą.
Pod uwagę weźmiemy przede wszystkim kreatywność i jakość zdjęć tak
Wyniki ogłosimy 12.10.2017 w tym wątku.


UWAGA!
- Każda osoba może zgłosić dowolną ilość stylizacji! Stylizacje zamieszczone na Szafa.pl i na Instagramie nie mogą się powtarzać.
- Stylizacje nie muszą być przedstawione na osobie, nie mogą jednak zostać stworzone w programie graficznym!
- Akceptowana będzie także każda forma napisu „Szafa.pl”, oprócz napisu dodanego na zdjęcie w programie graficznym.

biorę dział! zdjęcie dodane na mojego IG pod tytułem "I mamy październik"
z odpowiednimi oznaczeniami
#konkursjesienny2017 #szafapl @szafapl nazwa IG: goodgiirl__





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 18:12 przez syllvianna.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cytat
syllvianna
biorę dział! zdjęcie dodane na mojego IG pod tytułem "I mamy październik"
z odpowiednimi oznaczeniami
#konkursjesienny2017 #szafapl @szafapl nazwa IG: goodgiirl__

Czegoś brakuje na zdjęciu :(

"Dodaj na Szafa.pl LUB na Instagrama swoją jesienną stylizację wraz z karteczką z napisem "I serce Szafa.pl „ lub z Szafa.pl widoczną w tle zdjęcia. "

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Dzieje się w Waszych szafach! Zdecydowanie jesteście gotowe na jesień :)

Kochane, pora na ogłoszenie wyników naszego konkursu serce

Dziękujemy Wam za wszystkie stylizacje! Chętnie same wskoczyłybyśmy w te piękne ubrania :*

Koniec gadania! ;)

Oto zwyciężczynie:

@her-ring


@japko86

@nataliaaa4
https://www.instagram.com/p/BaCM9foFxCD/?tagged=konkursjesienny2017

@fekete

@madziuunia0007

@u_lala

@karinka272

@malmie

@Martyna356

@iwona48

Gratulujemy! :*

Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy patronaty@firma.szafa.pl
W tytule maila wpiszcie "Konkurs jesienny 2017", a w treści Wasz login, dane do wysyłki i numer telefonu!
Na zgłoszenia w sprawie nagród czekamy do 26 października. Po tym terminie nagrody zostaną przeznaczone na inne cele.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-12 13:42 przez KONKURS.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

O super ! Dziękuję :)

Gratuluję Wszystkim kwiaty

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Dziękujęęęę serce :*

Gratuluję wszystkim, którym się chciało, mimo codziennych obowiązków,gratuluję wyróżnionym za inwencję. Dziękuję organizatorom i jury za to, że " nas wyłuskali".Pozdrawiam, cieszcie się jesienią i wreszcie słonecznymi dniami,późnym "babim latem", bukietami z kolorowych liści, spadającymi kasztanami,pielęgnujcie swoje wrzosy.



Bardzo się cieszę, że moje zdjęcie z Instagrama się spodobało! :) wiadomość e-mail wysłana. Bardzo dziękuję serce

Witam wszystkie miłe użytkowniczki, niniejszym informuję, iż nagroda do mnie dotarła wczoraj, świetna książka, która umili mi długie jesienne wieczory a torba będzie fajną pamiątką z " ciekawej przygody z Szafa.pl ". Serdecznie pozdrawiam i namawiam wszystkich - bierzcie udział w konkursach, bądźcie kreatywne,pokażcie siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs przedszkolaków