Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cześć!
Z okazji Świąt Wielkanocnych mamy dla Was konkursserce
A w nim do wygrania 10 zestawów nagród w postaci pudełka ShinyBox i naszej szafowej ekotorby KOKO Szanel serce


ZADANIE KONKURSOWE:

Dodaj na Szafa.pl lub na Instagrama swoją wielkanocną stylizację wraz z karteczką z napisem "I serce Szafa.pl lub z Szafa.pl widoczną w tle zdjęcia.

serce Zdjęcie możesz zamieścić na Szafa.pl lub na Instagramie. serce

Na Szafa.pl:
1. zdjęcie dodaj za pomocą opcji "Pokaż stylizację"
2. dodaj tag KonkursWielkanocny2017

Na Instagramie:
1. dodaj hasztagi: #KonkursWielkanocny2017 #szafapl
2. oznacz nas na zdjęciu @szafapl

Każda osoba może zgłosić dowolną ilość stylizacji! Stylizacje zamieszczone na Szafa.pl i na Instagramie nie mogą się powtarzać.

Spośród wszystkich zgłoszeń zamieszczonych na Szafa.pl i na Instagramie wybierzemy 10, które nagrodzimy pudełkiem ShinyBox i ekotorbą KOKO Szanel.

Konkurs trwa w dniach 13.04.2017 godz. 12:00 - 17.04.2017 godz. 23:59.
Wyniki ogłosimy 18.04.2017 w tym wątku.

Uwaga! Pod uwagę nie bierzemy zdjęć bez karteczki lub innej kreatywnej formy napisu "I serce Szafa.pl". Pod uwagę nie są brane także zdjęcia z napisem wykonanym w programie graficznym!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-17 18:29 przez moderator.

biorę udział ♥
stylizacja dodana zarówno na szafie jak i na IG ♥

Dodane ❤️❤️❤️

Super pomysł z ta kartka bo we wcześniejszych konkursach bardzo dużo stylizacji to były żywcem skopiowane cudze zdjecia albo pomysły :)
Rownież biorę udział

Biorę udział, jednak jak wyszukuję stylizacje to moja się nie pokazuje. Mam nadzieję, że u Was będzie inaczej i jednak ją dojrzycie :)

Cytat
bast3t
Biorę udział, jednak jak wyszukuję stylizacje to moja się nie pokazuje. Mam nadzieję, że u Was będzie inaczej i jednak ją dojrzycie :)

Ja Twoją widzę :) Może problem jest w tym, że część osób ma tag KonkursWielkanocny2017 a część tag z literówką jak w poście konkursowym KonkursWielkanoncny2017 :)

Właśnie coś jest nie tak z tagami, mam oba zaznaczone zarówno ten z literówka jak i normalnie lecz przy jednym z tagów nie wyświetlają sie moje rzeczy

I ♥ szafa.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-17 16:02 przez syllvianna.

Mamy otagować zdjęcia zgodnie z regulaminem "KonkursWielkanoncny2017" czy "KonkursWielkanocny2017" ? ;)

Stylizacje na profilu:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

@bast3t @fekete @norawr @vallerin jak zauważyłyście w ogłoszeniu konkursowym wkradła się literówka. Błąd został poprawiony- oczywiście prawidłowa wersja brzmi:
#KonkursWielkanocny2017

W związku z zaistniałą sytuacją podczas wyboru zwycięzcy brane będą pod uwagę stylizacje zarówno z poprawnym hashtagiem jak i tym z literówką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kino Kobiet: „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” # Podwójne bilety!