Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

43 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Witajcie kochane!
Na weekend mamy dla Was zadanie #20 :) a w nim do rozdania mamy 5 książek pt. "Słodka obsesja" ufundowanych przez Wydawnictwo Pascal serce

▼▼▼ SZCZEGÓŁY▼▼▼


Konkurs trwa w dniach 24.03.2017 godz. 14:00 - 26.03.2017 godz. 13:59
Wyniki ogłosimy na stronie konkursowej Miesiąca Kobiet w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu.

Post należy zamieścić w tym wątku! chat

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Moją największą obsesją Jest kupowanie butów na obcasie:) Mam ich bardzo dużo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 15:11 przez KatKa94.

Obsesję taką mam,że w konkursach książkowych gram.
Lubię książki-mówię Wam

Obsesję taką mam,że w konkursach książkowych gram.
Lubię książki-mówię Wam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 15:29 przez Beniabadera.

Moją małą obsesją są szpilki,
Przyjaciółki każdej dziewczynki.
W nie swe lalki ubierały,
Mamie z szafy je podbierały.
Teraz gdy mogą mieć co tydzień nowe,
Tylko kolejne pary im w głowie.

Tak, uwielbiam je,
mimo że są niewygodne,
Każda para,
polecenia jest godna!



Moją obsesją sa stopy. Może i niektórych śmieszyć moja obsesja, no ale cóż... Aby stopy wyglądały pięknie w letnie dni i nie tylko , ścieram zrogowaciały naskórek pumeksem taki zabieg wykonuję raz w tygodniu. Stosuję również peelingi do stóp. Gdy moje stopy są zmęczone, mocze je przez 10-15 minut w wodzie z dodatkiem soli . Po takiej kąpieli skóra jest miękka. Następnie nakładam maskę. Skóra stóp jest bardzo narażona na przesuszenie, dlatego stosuję krem z mocznikiem.
Aby stopy wyglądały ładnie pamiętam również o paznokciach. Latem staram się mieć zawsze pomalowane paznokcie. Co 2 miesiące smaruje skórki i paznokcie olejkiem rycynowym , a po 10 minutach wcierać wacikiem. Skórki są wtedy odżywione, nawilżone i niepopękane.
Nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak zadbane stopy, które sporo potrafią powiedzieć o właścicielce. Ważne jest również dobrze dobrane, przewiewne obuwie oraz wybierać także skarpetki oraz rajstopy z naturalnych materiałów. Pięknie wygląda kobieca stopa w butach na obcasach, lecz nie zawsze takie buty są wygodne. Dlatego też zainwestowałam w silikonowe wkładki pod pięty, co zapobiegnie poruszaniu się stopy, a co za tym idzie, otarciom.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-25 12:28 przez natalia0404.

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

Moja obsesja to branie udziału w konkurach takie jak te :) nawet najmniejsza wygrana cieszy :)

Moja obsesja to znaleźć w domu - w kuchni - jak najwięcej na przyprawy różnorodne miejsca, bo od pewnego czasu lubię eksperymentować, smaków moc wydobyć z każdego dania, mieszać przyprawy niczym "szeptucha" i suszyć dary natury sama, a wiadomo, ze miejsca wciąż mało, ogródka - spiżarni - itd niestety brak, a obsesja dobrego smaku trwa i oprócz mnie w domu i wśród znajomych wielu amatorów ma :)

Moją zdrową obsesją jest jazda na rowerze. Gubię zbędne kilogramy, poprawiam kondycję a przy tym dobrze wyglądam i świetnie się bawię. Owy holenderski rower kupił mi mój ukochany jakiś czas temu. Oczywiście w rowerze się bezgranicznie zakochałam i uzależniłam od jazdy. Jadę kiedy tylko mogę i kiedy pogoda na to pozwala.



A ja jestem łakomczuchem. Moją obsesją są wszelkiego rodzaju łakocie. Lubię również gotować i piec, wobec czego mam dwie radości w jednym. Radość gotowania a pózniej jedzenia. Największą słabość mam do sernika...;)



Ściany nie mogą być puste! To właśnie moja obsesja - poluję na piękne anioły, obrazy w różnym stylu - akwarele, olejne, batiki. Staram się zachować umiar, ale nie jest to łatwe. Wciąż dochodzą nowe zdobycze z aukcji, czy targów sztuki. Mam ich tyle, że nie mieszczą się na ścianach i czekają w szafie na lepsze czasy - to już chyba pora, by odkładać na większe mieszkanie ;)

Na zdjęciu mała część mojej kolekcji :)



Moja mała, całkiem niegroźna obsesja to lakiery do paznokci. Uwielbiam je kolekcjonować we wszystkich odcieniach tęczy :)



Moją obsesją jest urbex, czyli zwiedzanie opuszczonych miejsc. Uwielbiam to.
Do tej pory eksploruję raczej okoliczne tereny ale mam plany na dużo więcej. Takie budynki/miejsca, które ludzie porzucili mają w sobie zagadkę, historię, są mocno nacechowane emocjonalnie. Dawny szpital psychiatryczny, ośrodek turystyczny, po którym porozrzucana jest cała jego dokumentacja, willa mieszkalna z pięknie wykończonymi wnętrzami, wiejski dworek...wiele z tych miejsc jest już mocno nadgryziona zębem czasu lub/i zdewastowana, ale zdarzają się też budynki niemal nietknięte. Poniżej kilka moich zdjęć:



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIVEA HAIR MILK - zostań testerką mlecznej kolekcji do włosów NIVEA