Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5


Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 22:23 przez Kamanka.

Dro­gi Mikołaju, widzę jak doskonale wiesz o każdej tutaj szafowiczce ;p
Widziałeś absolutnie jak byłam w tym roku grzeczna, a w mojej szafie nie mogę znaleźć idealnej kreacji którą mogłabym zabłysnąć na zabawie sylwestrowej...
A może Święty Mikołaju, chciałbyś mi pomóc?

Marzy mi się ta sukienka:


a do tego te buty!!!!

i ten boski zegarek aaa!!!


Oto co chciałabym Ci pokazać:








Jakby cokolwiek dostała z moich wymarzonych rzeczyy, to będę jeszcze grzeczniejsza w przyszłym roku serce ;)

Mówią że ostatni będą pierwszymi to może się jeszcze załapię. Nie mam zbyt wielu próśb do mikołaja ale dwa bilety do kina lub taka kamizelka to juz bardzo wiele :)

bezrękawnik futerko
bezrękawnik futerko
Inna, 38 (M)
Tak więc mijkołaju byłam grzeczna w tym roku i mam nadzieję że w przyszłym nie bede nic robić na ostatnią chwilę :)

Drogi Mikolaju ,jeszcze w zyciu nie trafil mi sie udany prezent gwiazdkowy,urodzinowy czy imieninowy a marzy mi sie torebka,taka http://szafa.pl/c23840205-michael-kors-jet-set.htmi lub taka

PRADA Klasyczna torebka kolory
PRADA Klasyczna torebka kolory
Prada, mieszczące a4
.No coz sam zdecydujesz czy zasluzylam na nia.Pozdrawiam Cie Mikolaju .serce

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Ho ho ho! love
Przyszła pora na wyłonienie zwycięzców!
Cały wieczór siedziałem w fotelu przy kominku i czytałem Wasze listy. Muszę przyznać, że ciepło robi się na serduchu, gdy czytam to co o mnie piszecie. Moja żona chyba zrobiła się zazdrosna hmm Dziś nie dostałem śniadania :(,

Ale cóż taka praca...

Oto zwycięzcy:

I miejsce
@her-ring
300 zł na saldo do wykorzystania zakupy

II miejsce
@malpkabzu
200 zł na saldo do wykorzystania zakupy

III miejsce
@kleszczu
100 zł na saldo do wykorzystania zakupy


Każdy z trzech zwycięzców otrzyma także książkę E. Nowak "Nie do pary", wyd. Egmont, szafową ekotorbę z serduszkiem oraz kod na miesięczne promowanie szafy.


Gratuluję! serce

Zwyciężczynie proszę o kontakt mailowy z moimi pomocnikami: patronaty@firma.szafa.pl. W tytule maila proszę wpisać "Mikołaj 2016", a w treści login i dane do wysyłki.

Do usłyszenia za rok!

Mikołaj z Szafa.pl


P.S.
Macie może szklankę mleka i ciasteczka? Zjadłbym jak wpadnę z prezentami, bo ta moja Mikołajowa chyba naprawdę strzeliła mi focha. uff

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Gratulacje dla zwycięzców :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs, do wygrania torebka