Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Święta tuż tuż a Mikołaj cieszy się już!
Drogi Święty Mikołaju, ten rok był bardzo ciężki, lecz na szczęście dobiega końca. Byłam grzeczna, jak każda dziewczynka! Żadnych psotek nie robiłam, przysięgam :D!
Obowiązki domowe dzielnie spełniałam, szafę codziennie odwiedzałam i czynny udział w konkursach brałam. Zwierzęta nakarmione, śmieci wyniesione, buty ułożone, więc mam nadzieję na miłą niespodziankę!
A to jedne z moich ciuszków, nawet świąteczny sweter się znalazł:







Niestety jak każda kobieta nigdy nie mam dość i szukam wciąż nowych pocieszycieli mych oczu, a oto one:








Jest to zestaw, w którym zasiadłabym do wigilijnej wieczerzy. serce
Pod Choinkę bardzo chciałabym dostać zestaw lakierów hybrydowych semilac. Co prawda moją przygodę z hybrydami dopiero zaczynam ale porządne lakiery na pewno się przydadzą. Jako szczęśliwa posiadaczka pandorki, byłabym rada, gdybym otrzymała także świątecznego charmsa.
Święty Mikołaju, liczę, że zajrzysz do każdej kobiety i podrzucisz co nieco w jutrzejszym dniu. Do mężów, narzeczonych i chłopaków też zajrzyj, im również się coś należy. Tylko zapewniam Cię (żebyś się nie przestraszył) oni na pewno psocili! :D
Kochająca i wierna fanka, Paula



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 16:31 przez norawr.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-12 16:31 przez u_lala.

Drogi Świetny (skutek słuchania radia w trasie) Mikołaju :)
W zeszłym roku wszyscy mi życzyli dużo szczęścia, zdrowia i bogactwa... niestety nic to nie dało. A więc w tym roku przyjmuję tylko hajs, alkohol, i sprzęt AGD :)

A ponieważ mam słabość do ciuchów, przedstawiam Ci z mojej szafy:
Srebrne jazzówki:

Blogerską sukienkę z falbankami:
Białą sukienkę z koronką:

U szafowiczek urzekły mnie:
Pastele:
Zestaw:
111
111
Zestaw:
10
10

A na dobre wejście w nowy rok, życzę sobie:
Białą sukienkę:
Body Bulls malinowe:
Kolorowe pilotki:
pilotki green
pilotki green
Dresslink

Drogi Mikołaju. Nie mam bogatej szafy bo najzwyczajniej nie stać mnie na nią , kupuję też rzadko z tego samego powodu . Mam trochę inne , ważniejsze wydatki. Ale w te święta mam gościć u siebie przyszłych swatów i dobrze by był dobrze wyglądać.Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt i również wspaniałych prezentów od Mikołajowej.( Proszę ją pozdrowić )

To mam w swojej szafie.

Męska kurtka
Męska kurtka
Santini, 40 (L)

Nowa kurtka
Nowa kurtka
Tatras, 42 (XL)
Czapik
Czapik
New era

A to bym chciała dostać .

Drogi Święty Mikołaju.
Skoro wszystko wiesz, wiesz więc że w tym roku dużo się przeprowadzałam... wiesz ile rzeczy się wtedy gubi?
Polowe przyznaje sie rozdałam, bo tak jak Ty mam słabość do dawania... zwlaszcza ciuchów w ktorych ktoś dobrze wygląda!
Nie jestem przygotowana na zime ...prosze Cie więc o:

kurteczke

zawieszka turkus almadyn antyk
zawieszka turkus almadyn antyk
Antyk Turkus Almadyny
pomarzyć można ale jest śliczny przyznasz?

złoty bursztyn
złoty bursztyn
Bursztyn Mleczny
bardzo podobny od babci, zgubiłam :(

albo inna kurteczke? Wkoncu kiedyś trzeba sie na tę panterke odwazyc! Czemu nie teraz?

kolejna panterka!

albo chociaz buty na zime?

No i moze jeszcze pufe, taką eko pufe, w nowym miejscu przydalaby się na zime... zeby przeglądac ubrania na szafie, na lato... bo znowu zapomne się przygotować!


Jedź ostrożnie!

Kochany Mikołaju!

Nie mam specjalnych życzeń. Mam wszystko: zdrowie, miłość i kaskę. Mam tylko jedno marzenie, a mianowicie chciałabym by wszystkie dzieciaki na świeci dostały od Ciebie Święty Mikołaju prezent. By na twarzy każdego dziecka dnia 6 grudnia zagościł uśmiech. Pragnę też , by dzieci całego świata zawsze wierzyły że naprawdę istniejesz. Bo przecież istniejesz w sercach dobrych ludzi. Pozdrawiam Cię gorąco i wierzę że spełnisz moje marzenie.

Drogi Święty Mikołaju serce
W odróżnieniu od innych Pań nie mam wielu ubrań w szafie. Jestem mamą dwójki małych gwiazdeczek i dbam przede wszystkim o ich szafy.
Chciałabym z okazji zbliżających się Świąt znaleźć chwilę choć dla siebie, zadbać o siebie by na nowo podobać się Mężowi, nie tylko jako matka, ale przede wszystkim kobieta w której zakochał się 14 lat temu.
Może pomożesz Święty Mikołaju? Z serdecznymi i ciepłymi pozdrowieniami Karolina :)

Moje rzeczy:

1/


2/
3/
Atmosphere sukienka rozm M i L
Atmosphere sukienka rozm M i L
Atmosphere, 38 (M)

3 ubranka, które wpadły mi w okozły/u]

1/
2/
3/
Ciepły HM
Ciepły HM
36 (S)

Cześć Święty Mikołaju! :D
Na wstępie chce Ci napisać, że chyba Twoje śnieżynki podmieniają Ci listy, co by tłumaczyło fakt, że co roku dostaję rózgę! W tym roku jednak znalazłam aniołka, który w końcu wręczy Ci mój list osobiście! (Dzięki SZAFA.PL!serce)
Jeżeli renifery udźwigną, to proszę o:
Sukienkę czerwoną jak Twoja czapeczka,
Zimową kurteczkę grubą jak Twój brzuszek ,
Alabastrowy jak Twoja broda sweterek, (najlepiej żeby był zrobiony przez samą panią Mikołajową:))
Fikuśne bamboszki, takie żeby Twoim elfom było wstyd,
A tak poważnie Święty Mikołaju... Przynieś mi tylko woreczek magicznego pyłku szczęścia w konkursie! love

W razie gdybyś chciał zobaczyć namiastkę tego, co mam w swojej szafie, żebyś chociaż trochę poznał mój gust:

A te rzeczy skradły moje serce:
Sweterek gole ramiona
Sweterek gole ramiona
uniwersalny
Ślę gorące (jak serca aniołków z Szafy) pozdrowienia!;)

P.S. W tym roku sama czyściłam komin, więc śmiało możesz wchodzić tam z prezentami! Albo lepiej nie...:D

Drogi Święty Mikołaju. Moi bliscy nie lubią świąt i nie lubią się obdarowywać prezentami. Może Ty sprawisz że od nowa uwierzą że jesteś?

Moja szafa:


3 stylówki które podbiły moje serduszko :*

A oto 3 wymarzone moje prezenciki ;-)

Piękny pleciony! Mam takich kilka ale nie w takim kolorze!!

Seksowna sukienka , na pewno otuli każdy zimny wieczór.

Bardzo mi potrzebna Mikołaju taki ciepły płaszcz do pracy- Ty wiesz :*

Czekam aż jutro spełnisz moje marzenie bo ten miesiąc zaczął się dla mnie bardzo ciężko :( :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 20:50 przez snowboard.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kochany szafowy Mikołaju! serce
Jak każe nam obyczaj stary, wedle dziadków i głębokiej w Twe istnienie wiary, pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia by i Twe marzenia doczekały się spełnienia pociesza
A, że jesteś kochany i Święty, największą radość odczuwasz gdy rozdajesz innym prezenty, również i ja piszę ten list by coś uprosić u Ciebie dziś oczko

Dobrze wiesz, że bardzo grzeczna w tym roku byłam, zakupy sumiennie na szafie często robiłam, cichutko liczę, że na wymarzony prezent właśnie ja zasłużyłam :D

Codziennie tu buszuje, zaglądam, wiele stron z ofertami przeglądam, sam zobacz jak wspaniałe ubrania tylko czekają do kupowania:

plaszczyk rozm mL
plaszczyk rozm mL
Inna, 38 (M)
cieplutki płaszczyk by zimno nie było mi
parka śliczna gdy już cieplejsze będą dni
a na romantyczne chwile we dwoje, urocza koronka pobudzi nastroje serce


Ciuszków nowych dużo by się kupić chciało, lecz w mej szafie już miejsca mało :(
Kilka cudnych rzeczy już mam, pochwalę się a co mi tam :D :
bluza puma
bluza puma
Puma
bluza sportowa, poruszać się trochę trzeba, bo w święta smakołykami stół będzie zasypany aż do samego nieba
sowa mądra głowa, bluzeczka może niezbyt kolorowa ale to moja ulubiona mówię wam bo od kogoś bardzo szczególnego ją mam :D
"mała czarna" sukienka praktyczna, w każdej kobiecej szafie rzecz oczywista :D

Proszę bardzo skromnie, może znajdziesz dla mnie prezencik mały, co by to nie było na pewno będzie doskonały!
dlatego piszę krótko, węzłowato odwiedź właśnie mnie w tym roku, co Ty na to :D?
Pozdrowienia dla Mikołaja przesyła Dorota która przygarnęłaby każdego kota :D

ps. a tu inne drobne moje marzenia, które mam nadzieję, wkrótce będą do spełnienia :D By mój kotek nie był samotny, wciąż tylko z swoimi zabawkami po domu gania, przydałby się mu towarzysz do rozrabiania :D tańczy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 11:48 przez kleszczu.

Kochany Mikołaju!


W zeszłym roku postanowiłam 'poprawę', więc i moja garderoba w szwach nie pęka. Wszystkie niematerialne marzenia powoli się spełniają, więc Ciebie nie chcę prosić o zbyt dużo. Ten rok znów nauczył mnie wiele, dlatego i ja postanowiłam być 'Tobą' w te święta i rozweselić buzie moich bliskich. Mam jednak nadzieję, że w ten mroźny i świąteczny czas będę mogła zachwycić ich nie tylko swoją postawą, ale także ubiorem :)

W ten magiczny czas świąt, życzę Ci, drogi Mikołaju, i każdej czytającej mój list użytkowniczce wiele radości i miłości. Bo dzięki tym dwóm rzeczą nasze życia mogą stać się lepsze, pełniejsze :)
Wesołych! serce


Moje perełki w szafie to:




Perełki, które mogłyby się znaleźć w mojej szafie to:

Czyli gorący, butowy trend na zimę :)

Grey Vero Moda Plaszcz
Grey Vero Moda Plaszcz
Vero Moda, 34 (XS)
Szlafrokowaty płaszcz który zapewni uczucie ciepła w mroźne dni :)

Piękna sukienka, bo przecież nie ma nic lepszego na 'zaspane' poniedziałki :)

No i oczywiście torebka, bo jak to tak bez 'najpotrzebniejszych' rzeczy przemierzać miasto :)

Kochany Święty Mikołaju,
Ja też jak każda kobieta lubię prezenty i zakupy, a jeszcze bardziej konkursy.

Zobacz co ładnego udało mi się kupić na Aliexpress.


Prawda, że ładne uwielbiam robić zakupy u naszych Chińskich przyjaciół.

Teraz zobacz co podoba mi się u innych Szafowiczek :)
Szpilki Stradivarius
Szpilki Stradivarius
Stradivarius, 37

O tym marzę i śnię love

P.S. byłam grzeczna love

CHciałabym bardzo czerwoną bluzkę,zwiewną, najlepiej satynkową, rozmiar s/m :)

Kochany Święty,
Jak samopoczucie przed Świętami? Mam nadzieję, że jesteś wypoczęty bo czeka Cię dużo pracy. Aby ci jej oszczędzić może zajrzysz do mojej szafy i wybierzesz coś na prezent dla innej szafiareczki?

nową bluzkę jeszcze z metką idealna na prezent dla fitnessgirl
czy może
różową sukieneczkę, również jest nowa i z metką, urocza w stylu glamour
albo
parkę? w końcu już powolutku można myśleć o wiośnie :)To są właśnie jedne z kilku moich rzeczy, które mógł byś komuś podarować.

Podejrzałam także kilka cudeniek u innych szafiarek:
piękna kurteczka idealna na teraz,
bardzo kobiece buciki,
Torebka WITTCHEN nr 8344754
Torebka WITTCHEN nr 8344754
Wittchen, nie mieszczące a4
i torebeczkę. Wszytko czego kobiecie trzeba.

Samo osobiście chciała bym dostać, a włąsciwie wybrałam dwie rzeczy dla mojego wyjątkowego(świeżjutkiego) męża:
oraz

Gorące buziaki i liczę, że spełnisz moje małe marzenia i ułatwisz tym samym życie sobie i mnie :)

:*

Mikołaju w tym roku moze sprawisz mi tę przyjemność i spełnisz moje małe marzenie. Pragnę w koncu zrobic cos dla siebie nie dla syna czy faceta. Chce sprawić sobie rzeski czy paznokcie cos co bedzie tylko dla mnie :) mam nadzieje ze wesprzesz młoda mame! PoZdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs, do wygrania torebka