Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

10 minut temu

Biznes

14 minut temu

tabernakula sklep

33 minut temu

zakupy internetowe

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Święta tuż tuż a Mikołaj cieszy się już!
Drogi Święty Mikołaju, ten rok był bardzo ciężki, lecz na szczęście dobiega końca. Byłam grzeczna, jak każda dziewczynka! Żadnych psotek nie robiłam, przysięgam :D!
Obowiązki domowe dzielnie spełniałam, szafę codziennie odwiedzałam i czynny udział w konkursach brałam. Zwierzęta nakarmione, śmieci wyniesione, buty ułożone, więc mam nadzieję na miłą niespodziankę!
A to jedne z moich ciuszków, nawet świąteczny sweter się znalazł:







Niestety jak każda kobieta nigdy nie mam dość i szukam wciąż nowych pocieszycieli mych oczu, a oto one:








Jest to zestaw, w którym zasiadłabym do wigilijnej wieczerzy. serce
Pod Choinkę bardzo chciałabym dostać zestaw lakierów hybrydowych semilac. Co prawda moją przygodę z hybrydami dopiero zaczynam ale porządne lakiery na pewno się przydadzą. Jako szczęśliwa posiadaczka pandorki, byłabym rada, gdybym otrzymała także świątecznego charmsa.
Święty Mikołaju, liczę, że zajrzysz do każdej kobiety i podrzucisz co nieco w jutrzejszym dniu. Do mężów, narzeczonych i chłopaków też zajrzyj, im również się coś należy. Tylko zapewniam Cię (żebyś się nie przestraszył) oni na pewno psocili! :D
Kochająca i wierna fanka, Paula



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 16:31 przez norawr.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-12 16:31 przez u_lala.

Drogi Świetny (skutek słuchania radia w trasie) Mikołaju :)
W zeszłym roku wszyscy mi życzyli dużo szczęścia, zdrowia i bogactwa... niestety nic to nie dało. A więc w tym roku przyjmuję tylko hajs, alkohol, i sprzęt AGD :)

A ponieważ mam słabość do ciuchów, przedstawiam Ci z mojej szafy:
Srebrne jazzówki:

Blogerską sukienkę z falbankami:
Białą sukienkę z koronką:

U szafowiczek urzekły mnie:
Pastele:
Zestaw:
111
111
Zestaw:
10
10

A na dobre wejście w nowy rok, życzę sobie:
Białą sukienkę:
Body Bulls malinowe:
Kolorowe pilotki:
pilotki green
pilotki green
Dresslink

Drogi Mikołaju. Nie mam bogatej szafy bo najzwyczajniej nie stać mnie na nią , kupuję też rzadko z tego samego powodu . Mam trochę inne , ważniejsze wydatki. Ale w te święta mam gościć u siebie przyszłych swatów i dobrze by był dobrze wyglądać.Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt i również wspaniałych prezentów od Mikołajowej.( Proszę ją pozdrowić )

To mam w swojej szafie.

Męska kurtka
Męska kurtka
Santini, 40 (L)

Nowa kurtka
Nowa kurtka
Tatras, 42 (XL)
Czapik
Czapik
New era

A to bym chciała dostać .

Drogi Święty Mikołaju.
Skoro wszystko wiesz, wiesz więc że w tym roku dużo się przeprowadzałam... wiesz ile rzeczy się wtedy gubi?
Polowe przyznaje sie rozdałam, bo tak jak Ty mam słabość do dawania... zwlaszcza ciuchów w ktorych ktoś dobrze wygląda!
Nie jestem przygotowana na zime ...prosze Cie więc o:

kurteczke

zawieszka turkus almadyn antyk
zawieszka turkus almadyn antyk
Antyk Turkus Almadyny
pomarzyć można ale jest śliczny przyznasz?

złoty bursztyn
złoty bursztyn
Bursztyn Mleczny
bardzo podobny od babci, zgubiłam :(

albo inna kurteczke? Wkoncu kiedyś trzeba sie na tę panterke odwazyc! Czemu nie teraz?

kolejna panterka!

albo chociaz buty na zime?

No i moze jeszcze pufe, taką eko pufe, w nowym miejscu przydalaby się na zime... zeby przeglądac ubrania na szafie, na lato... bo znowu zapomne się przygotować!


Jedź ostrożnie!

Kochany Mikołaju!

Nie mam specjalnych życzeń. Mam wszystko: zdrowie, miłość i kaskę. Mam tylko jedno marzenie, a mianowicie chciałabym by wszystkie dzieciaki na świeci dostały od Ciebie Święty Mikołaju prezent. By na twarzy każdego dziecka dnia 6 grudnia zagościł uśmiech. Pragnę też , by dzieci całego świata zawsze wierzyły że naprawdę istniejesz. Bo przecież istniejesz w sercach dobrych ludzi. Pozdrawiam Cię gorąco i wierzę że spełnisz moje marzenie.

Drogi Święty Mikołaju serce
W odróżnieniu od innych Pań nie mam wielu ubrań w szafie. Jestem mamą dwójki małych gwiazdeczek i dbam przede wszystkim o ich szafy.
Chciałabym z okazji zbliżających się Świąt znaleźć chwilę choć dla siebie, zadbać o siebie by na nowo podobać się Mężowi, nie tylko jako matka, ale przede wszystkim kobieta w której zakochał się 14 lat temu.
Może pomożesz Święty Mikołaju? Z serdecznymi i ciepłymi pozdrowieniami Karolina :)

Moje rzeczy:

1/


2/
3/
Atmosphere sukienka rozm M i L
Atmosphere sukienka rozm M i L
Atmosphere, 38 (M)

3 ubranka, które wpadły mi w okozły/u]

1/
2/
3/
Ciepły HM
Ciepły HM
36 (S)

Cześć Święty Mikołaju! :D
Na wstępie chce Ci napisać, że chyba Twoje śnieżynki podmieniają Ci listy, co by tłumaczyło fakt, że co roku dostaję rózgę! W tym roku jednak znalazłam aniołka, który w końcu wręczy Ci mój list osobiście! (Dzięki SZAFA.PL!serce)
Jeżeli renifery udźwigną, to proszę o:
Sukienkę czerwoną jak Twoja czapeczka,
Zimową kurteczkę grubą jak Twój brzuszek ,
Alabastrowy jak Twoja broda sweterek, (najlepiej żeby był zrobiony przez samą panią Mikołajową:))
Fikuśne bamboszki, takie żeby Twoim elfom było wstyd,
A tak poważnie Święty Mikołaju... Przynieś mi tylko woreczek magicznego pyłku szczęścia w konkursie! love

W razie gdybyś chciał zobaczyć namiastkę tego, co mam w swojej szafie, żebyś chociaż trochę poznał mój gust:

A te rzeczy skradły moje serce:
Sweterek gole ramiona
Sweterek gole ramiona
uniwersalny
Ślę gorące (jak serca aniołków z Szafy) pozdrowienia!;)

P.S. W tym roku sama czyściłam komin, więc śmiało możesz wchodzić tam z prezentami! Albo lepiej nie...:D

Drogi Święty Mikołaju. Moi bliscy nie lubią świąt i nie lubią się obdarowywać prezentami. Może Ty sprawisz że od nowa uwierzą że jesteś?

Moja szafa:


3 stylówki które podbiły moje serduszko :*

A oto 3 wymarzone moje prezenciki ;-)

Piękny pleciony! Mam takich kilka ale nie w takim kolorze!!

Seksowna sukienka , na pewno otuli każdy zimny wieczór.

Bardzo mi potrzebna Mikołaju taki ciepły płaszcz do pracy- Ty wiesz :*

Czekam aż jutro spełnisz moje marzenie bo ten miesiąc zaczął się dla mnie bardzo ciężko :( :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 20:50 przez snowboard.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kochany szafowy Mikołaju! serce
Jak każe nam obyczaj stary, wedle dziadków i głębokiej w Twe istnienie wiary, pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia by i Twe marzenia doczekały się spełnienia pociesza
A, że jesteś kochany i Święty, największą radość odczuwasz gdy rozdajesz innym prezenty, również i ja piszę ten list by coś uprosić u Ciebie dziś oczko

Dobrze wiesz, że bardzo grzeczna w tym roku byłam, zakupy sumiennie na szafie często robiłam, cichutko liczę, że na wymarzony prezent właśnie ja zasłużyłam :D

Codziennie tu buszuje, zaglądam, wiele stron z ofertami przeglądam, sam zobacz jak wspaniałe ubrania tylko czekają do kupowania:

plaszczyk rozm mL
plaszczyk rozm mL
Inna, 38 (M)
cieplutki płaszczyk by zimno nie było mi
parka śliczna gdy już cieplejsze będą dni
a na romantyczne chwile we dwoje, urocza koronka pobudzi nastroje serce


Ciuszków nowych dużo by się kupić chciało, lecz w mej szafie już miejsca mało :(
Kilka cudnych rzeczy już mam, pochwalę się a co mi tam :D :
bluza puma
bluza puma
Puma
bluza sportowa, poruszać się trochę trzeba, bo w święta smakołykami stół będzie zasypany aż do samego nieba
sowa mądra głowa, bluzeczka może niezbyt kolorowa ale to moja ulubiona mówię wam bo od kogoś bardzo szczególnego ją mam :D
"mała czarna" sukienka praktyczna, w każdej kobiecej szafie rzecz oczywista :D

Proszę bardzo skromnie, może znajdziesz dla mnie prezencik mały, co by to nie było na pewno będzie doskonały!
dlatego piszę krótko, węzłowato odwiedź właśnie mnie w tym roku, co Ty na to :D?
Pozdrowienia dla Mikołaja przesyła Dorota która przygarnęłaby każdego kota :D

ps. a tu inne drobne moje marzenia, które mam nadzieję, wkrótce będą do spełnienia :D By mój kotek nie był samotny, wciąż tylko z swoimi zabawkami po domu gania, przydałby się mu towarzysz do rozrabiania :D tańczy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 11:48 przez kleszczu.

Kochany Mikołaju!


W zeszłym roku postanowiłam 'poprawę', więc i moja garderoba w szwach nie pęka. Wszystkie niematerialne marzenia powoli się spełniają, więc Ciebie nie chcę prosić o zbyt dużo. Ten rok znów nauczył mnie wiele, dlatego i ja postanowiłam być 'Tobą' w te święta i rozweselić buzie moich bliskich. Mam jednak nadzieję, że w ten mroźny i świąteczny czas będę mogła zachwycić ich nie tylko swoją postawą, ale także ubiorem :)

W ten magiczny czas świąt, życzę Ci, drogi Mikołaju, i każdej czytającej mój list użytkowniczce wiele radości i miłości. Bo dzięki tym dwóm rzeczą nasze życia mogą stać się lepsze, pełniejsze :)
Wesołych! serce


Moje perełki w szafie to:




Perełki, które mogłyby się znaleźć w mojej szafie to:

Czyli gorący, butowy trend na zimę :)

Grey Vero Moda Plaszcz
Grey Vero Moda Plaszcz
Vero Moda, 34 (XS)
Szlafrokowaty płaszcz który zapewni uczucie ciepła w mroźne dni :)

Piękna sukienka, bo przecież nie ma nic lepszego na 'zaspane' poniedziałki :)

No i oczywiście torebka, bo jak to tak bez 'najpotrzebniejszych' rzeczy przemierzać miasto :)

Kochany Święty Mikołaju,
Ja też jak każda kobieta lubię prezenty i zakupy, a jeszcze bardziej konkursy.

Zobacz co ładnego udało mi się kupić na Aliexpress.


Prawda, że ładne uwielbiam robić zakupy u naszych Chińskich przyjaciół.

Teraz zobacz co podoba mi się u innych Szafowiczek :)
Szpilki Stradivarius
Szpilki Stradivarius
Stradivarius, 37

O tym marzę i śnię love

P.S. byłam grzeczna love

CHciałabym bardzo czerwoną bluzkę,zwiewną, najlepiej satynkową, rozmiar s/m :)

Kochany Święty,
Jak samopoczucie przed Świętami? Mam nadzieję, że jesteś wypoczęty bo czeka Cię dużo pracy. Aby ci jej oszczędzić może zajrzysz do mojej szafy i wybierzesz coś na prezent dla innej szafiareczki?

nową bluzkę jeszcze z metką idealna na prezent dla fitnessgirl
czy może
różową sukieneczkę, również jest nowa i z metką, urocza w stylu glamour
albo
parkę? w końcu już powolutku można myśleć o wiośnie :)To są właśnie jedne z kilku moich rzeczy, które mógł byś komuś podarować.

Podejrzałam także kilka cudeniek u innych szafiarek:
piękna kurteczka idealna na teraz,
bardzo kobiece buciki,
Torebka WITTCHEN nr 8344754
Torebka WITTCHEN nr 8344754
Wittchen, nie mieszczące a4
i torebeczkę. Wszytko czego kobiecie trzeba.

Samo osobiście chciała bym dostać, a włąsciwie wybrałam dwie rzeczy dla mojego wyjątkowego(świeżjutkiego) męża:
oraz

Gorące buziaki i liczę, że spełnisz moje małe marzenia i ułatwisz tym samym życie sobie i mnie :)

:*

Mikołaju w tym roku moze sprawisz mi tę przyjemność i spełnisz moje małe marzenie. Pragnę w koncu zrobic cos dla siebie nie dla syna czy faceta. Chce sprawić sobie rzeski czy paznokcie cos co bedzie tylko dla mnie :) mam nadzieje ze wesprzesz młoda mame! PoZdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs, do wygrania torebka