Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Duma i uprzedzenie" to zdecydowanie moja najukochańsza książka - wracam do niej zawsze, gdy w moim życiu jest więcej smutku niż radości. Książka jest piękną, zabawną opowieścią o miłości. Ze strony na stronę mam coraz lepszy humor, zatracam się w historii Elżbiety i Pana Darcy'ego.

Nie ma tu miłości od pierwszego wejrzenia, ani tragicznego końca, wyciskającego łzy. Jest za to dwoje ludzi, świadomych swoich zalet i wad. Inteligencja, szczerość, umiejętność przyznania się do błędu i otwarcie się na drugiego człowieka to podstawa ich miłości. Chyba każda kobieta chciałaby się znaleźć w związku opartym na takich fundamentach :)

DOBRA KSIĄŻKA MUSI DAWAĆ DO MYŚLENIA...MUSI "DAWAĆ KOPA" I ZATEM POLECAM PONIŻSZY TYTUŁ:

"Więźniowie, Ekwador, kokaina i..."
Tomasz Morawski

PROPOZYCJA KRÓTKA I NA TEMAT.
MOCNA LITERATURA I MOCNY PRZEKAZ

POLECAM SZAFOWICZKI!!!

Polecam Mistrza i Małgorzatę Bulhakowa

Witam, zdecydowanie polecam i zaliczam do swoich ulubionych książkę
Ulica Rajskich Dziewic
Barbara Wood.
Poleciła mi ją koleżanka. Dzięki tej książce poznałam trochę życie kobiet żyjących w Islamie. Każdy ma jakieś swoje "problemy", małe i te ogromne. Dla każdego są inaczej postrzegane jako poważne i błache. Ale wsiąkając trochę w tę historię, życie tych kobiet zrozumiałam, że nie warto umartwiać się wszystkim . Co ma być to będzie i zazwyczaj nie mamy na to żadnogo wpływu. Więc czegoś mnie ta książka nauczyłą. Wczesniej zawsze martwiłam się o wszystko naprzod, teraz żyję każdą chwilą. Tak jak książka "kwiat pustyni" pokazuję jak kobiety są poniżane i szykanowane w innych krajach poprzez inne religie. Więc cieszmy się drogie panie z tego co mamy. Aaa i zachęcam do czytania książek. Dla mnie książka to jest mój inny intymny świat, za każdym razem. Mój azyl!!!



Moją ulubioną książką jest "Samotność w sieci", nie tylko uwielbiam ją za realizm, wiem również, że jest pełna sprzeczności i przede wszystkim doskonale opisuje uczucia. Jej autorem jest Janusz Leon Wiśniewski- chemik, genetyk- więc może również dlatego jest ona moją ulubioną książką. Autor łączy uczucia z chemią co mnie fascynuje.

"Ten słynny kostium"autorstwa N.M. Kelby to książka, którą czyta się lekko, i z wielką przyjemnością! Idealna zarówno jako lektura do poduszki i do poczytania w parku, przy tak pięknej pogodzie jak dziś! serce
Jestem oczarowana tym, jak w powieści splatają się losy dwóch zupełnie od siebie różnych kobiet, a po tej lekturze zapragnęłam zostać właścicielką bladoróżowego kostiumu z wełny bouclee! :-)



nie mam jednej ale najbardziej lubie ksiazki Paulo coelho, czytajac te ksiazki patrzysz inacxzej na swiat zaczynasz sie zastanawiac
. żadne inne ksiazki mi tego nie daly

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

@ANIUULKA
@sowa1801
Zadanie trwało w dniach 15-16.03. Zgodnie z zasadami koniec zadania następuje w dniu kolejnym o godzinie 13:59, czyli wpisy można było zamieszczać do 17.03 do godziny 13:59.

Kierowałam się tym co jest napisane w pierwszym poście " Czas trwania: 15-16.03 godz. 13:59 " ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs- proszę o wsparcie ! :)