Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Cześć dziewczyny!
Już 18, 20 i 21 stycznia odbędą się pierwsze seanse Kina Kobiet w 2016 roku!
omnomnom
Dwa tygodnie przed oficjalną premierą kinową wyświetlony zostanie film „Planeta Singli”. To wyjątkowa komedia z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie. Skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. W filmie rozbawiać i… wzruszać widzów do łez będą m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała, Michał Czernecki, Piotr Głowacki, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Błaszczyk i Wojtek „Łozo” Łozowski.

Oczywiście mamy dla Was podwójne wejściówki!
Śledźcie uważnie nasz fanpage
!


Opis filmu:
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Lista kin,
w których odbędą się seanse:
1. Bełchatów
2. Białystok Alfa
3. Białystok Biała
4. Białystok Jurowiecka
5. Bielsko Biała
6. Bydgoszcz
7. Dąbrowa Górnicza
8. Gdańsk
9. Gdynia
10. Gniezno
11. Gorzów WLK
12. Grudziądz
13. Jelenia Góra
14. Kalisz
15. Kędzierzyn Koźle
16. Kielce
17. Konin
18. Legnica
19. Lubin
20. Łódź
21. Nowy Sącz
22. Olsztyn
23. Opole
24. Piła
25. Piotrków
26. Płock
27. Radom
28. Rzeszów Galeria Rzeszów
29. Rzeszów Powstańców
30. Siedlce
31. Sosnowiec
32. Starachowice
33. Szczecin (Kupiec)
34. Szczecin Outlet Park
35. Tczew
36. Wrocław Magnolia
37. Wrocław Nowe Kino Bielany

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 15:27 przez moderator.

Film zapowiada sie sympatycznie, dobry na walentynki albo babski wieczór. Na liście brak kin z Warszawy trochę szkoda :( Ale ja i tak wybiorę się na niego z paczką koleżanek :)

we wrocławiu w kinie w Magnoli seans będzie o godzinie 18:30*.....

Widziałam zwiastun jest super! jak się uda to wybiorę 28 stycznia, w multikinie też będą przedpremierowe pokazy ;)

Nie wygrałam , ale i tak byłam, choć co prawda dopiero dziś. Cudowny film i bawi i wzrusza,pójdę jeszcze raz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KONKURS "z miłości do biegania" atrakcyjne nagrody