Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

Tego jeszcze nie było! Rozdajemy książki za darmo!

Interesujesz się modą? Chcesz poznać tajemnicę najsłynniejszego kostiumu Jackie Kennedy?

Ta książka może być Twoja!oczko

Ten słynny kostium - N.M. Kelby



Ty otrzymujesz książkę za darmo, a my mamy dla Ciebie zadanie. ;)

Po otrzymaniu książki Twoim zadaniem będzie zamieszczenie krótkiej recenzji lub komentarza o niej na stronie www.znak.com.pl w podpisie zamieszczając link do swojego profilu na szafa.pl, czyli np. olexia z www.szafa.pl.

Jesteś zainteresowana? super

Napisz do nas na adres patronaty@firma.szafa.pl w tytule maila wpisując "Książka za free", a my prześlemy Ci szczegóły!

Czeka aż 60 egzemplarzy do rozdania! brawo

Książki prześlemy do osób, które jako pierwsze zgłoszą się do nas i prześlą wszystkie wymagane dane, czyli oświadczenie dotyczące zamieszczenia recenzji (prześlemy mailem) i dane do wysyłki.


Na zgłoszenia czekamy do 29.05.2015.

Aktualizacja:

Dziewczyny! Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania!
Wszystkie 60 książek znalazło już właścicielki!

Zachęcamy jednak do udziału w naszym konkursie na FB, gdzie również można wygrać tę świetną książkę!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-26 12:35 przez KONKURS.

Chetnie przeczytam :) Uwielbiam JFK i Jackie :) Szkoda, ze ksiazka nie jest po angielsku :)

Książka dziś do mnie dotarła. Zabieram się do czytania. :)

Przeczytałam! Bardzo fajna pozycja dla tych fashionistek, które interesują się modą i są zainteresowane historią kultowych ubrań i dodatków. Autorka książka w sposób lekki i przyjemny opowiada nie tylko o słynnym różowym kostiumie Pierwszej Damy, ale o wszystkich kreacjach tej niezwykłej kobiety. Pojawiają się znane nazwiska, dzięki czemu czytelnik może poznać specyfikę każdej ze światowych marek. Również historia poboczna (choć czasem wydaje się, że to ona stanowi trzon powieści) Kate - rekonstuktorki wielkich projektów - czyni tę książkę nie tylko swoistym podręcznikiem do historii, ale też świetną opowieścią obyczajową. Lektura lekka i przyjemna, w sam raz na wakacje. Polecam - zafiro z szafa.pl :)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

ja już miałam okazję czytać, książka mnie zachwyciła, jest fantastyczną historią z niej dowiedziałam się wielu bardzo ciekawych rzeczy. Jeśli chcecie poznać niesamowitą opowieść warto po nią sięgnąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A CO MI TAM____ KONKURS- WYGRAJ BLUZĘ