Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej! sun


Która z nas nie myśli czasem o totalnej metamorfozie i całkowitej zmianie fryzury? Z naszym nowym konkursem macie na to szansę!

Inspiracją konkursu jest wyjątkowa postać - Antoine Cierplikowski Chłopak z Sieradza, który podbił Paryż i Hollywood. Zbił fortunę, czesząc gwiazdy i koronowane głowy. Przeszedł drogę od pucybuta do milionera. I z powrotem.

Chcecie dowiedzieć się o nim więcej? Weźcie udział w konkursie! Wygrywa aż 15 osób! serce



ZASADY KONKURSU:


1. W dniach 09.04.2015 do 21.04.2015 stwórzcie pełną stylizację, inspirowaną latami 20. i 30. Stylizacja ma obejmować strój, makijaż oraz fryzurę. Zróbcie zdjęcie i wklejcie je tutaj, w wątku konkursowym. Stylizacja ma być wykonana przez Was, zdjęcia skopiowane z internetu nie będą brane pod uwagę.
2. 23.04 rozpocznie się głosowanie internautów, które pomoże w wyborze zwycięskich stylizacji. Głosowanie potrwa do 29.04.
3. 30.04.2014 ogłosimy wyniki konkursu!


Co można wygrać?


I miejsce: wizyta domowa fryzjera - Adama Krupińskiego, ucznia ucznia i zaufanego asystenta Antoina, współtwórcy festiwalu Open Hair w Sieradzu (wizyta obejmuje cięcie i układanie fryzury), książka “Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów”, bon podarunkowy o wartości 50 zł na zakupy w Sephora.

II - X miejsce: książka "Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów”, bon podarunkowy o wartości 50 zł na zakupy w Sephora.

XI - XV miejsce: książka “Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów”


ZAPRASZAMY do podróży w lata 20. serce


REGULAMIN KONKURSU

(zobacz zmiany)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-10 10:28 przez Ola.

Witam serdecznie :)

Oto moja stylizacja!
Na zdjęciu jestem ja!

pozdrawiam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-11 09:32 przez moniskau.

zweryfikowana
Posty: 71
Ostrzeżenia: 1/5

...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 21:40 przez MARIONETKA0209.

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-10 09:57 przez here_i_am.

W tym konkursie to raczej o własne stylizacje chodzi, a nie pobrane z internetu, więc bez sensu dziewczyny wklejacie te skopiowane skądś zdjęcia

W regulaminie nie ma o tym informacji, że zdjęcia mają być własnego autorstwa, a w poście dopiero teraz została dodana taka informacja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-10 09:19 przez here_i_am.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

@here_i_am w zasadach konkursu jasno od samego początku zostało określone w punkcie pierwszym:

1. W dniach 09.04.2015 do 21.04.2015 stwórzcie pełną stylizację, inspirowaną latami 20. i 30. Stylizacja ma obejmować strój, makijaż oraz fryzurę. Zróbcie zdjęcie i wklejcie je tutaj, w wątku konkursowym.


Ostatnie zdanie zostało dodane, by uniknąć nieporozumień, jednak pierwsza instrukcja również jasno wskazywała na to, że stylizacja oraz zdjęcie mają być Wasze.

MOJE KONKURSOWE STYLIZACJE



Witam o to moje stylizacje :)
Pozdrawiam



Moja sylwestrowa kreacja;)

pozdrawiam

Mała czarna i korale!;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 18:50 przez PatriszjaFashion.

Lata 20 i 30 inspirują strojem , fryzurą i mocnym makijażem. Do dziś czerpiemy z tego inspiracje.
Mam nadzieje że chociaż trochę upodobniłam się do kobiet tamtych lat.



zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej Dziewczyny :)

Bardzo dziękujemy Wam za udział w konkursie! W związku z niewielką liczbą zgłoszeń głosowanie internautów nie odbyło się, a zwycięskie prace wybrane zostały przez Jury konkursowe.

I miejsce zajmuje @moniskau - GRATULUJEMY! serce

Książkę "Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów” oraz bon podarunkowy o wartości 50 zł na zakupy w Sephora otrzymują:

@mufinka83
@wiola31
@wiewiora8
@PatriszjaFashion
@black_princes
@Jess18
@skazana2

Dziewczyny, w celu odebrania nagród napiszcie wiadomość na maila patronaty@firma.szafa.pl :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bądź aktywna na wiosnę!ODDAM BON