Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Wiosenne, wesołe, wielobarwne:*, a że na wiosnę czekam jak mało kto, to do stylizacji takich paznokci, lekutki wiosenno-letni kombinezon floral:*



Witam oto kilka moich propozycji na wiosenne pazurki :)



Jak dla mnie super wyglądają z małą czarną:)



cześć ! Jak wiadomo, wiosna to czas poznawania nowych znajomości :) dlatego na moich paznokciach spotkamy klasyczny french, który pasuje do wszystkich stylizacji z przełamaniem panującej mody na kropki oraz symbolem miłości :) Do tego elegancka sukienka i możemy wybywać na wiosenne podboje! :)



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~





Kolory na wiosnę mogą rozchmurzyć nawet największych pesymistów, więc wybieram jednolite, turkusowe paznokcie i pomarańczową sukienkę w orientalnym stylu :)

Dziewczęce pazurki w kolorze delikatnego pudrowego różu z jednym odznaczającym się i dodającym wyrazistości - brokatowym.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-11 12:12 przez paola31.

moja propozycja wygląda tak :


paznokcie wykonane przeze mnie ;) !



Do wiosennych paznokci nie może zabraknąć zwiewnej sukienki :)

sukienka tally weijl S
sukienka tally weijl S
Tally Weijl, 36 (S)


baby blue + nude + srebrzysty- jasne, pastelowe kolory, idealne na coraz cieplejsze dni!





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-11 16:20 przez Korneelia.

Delikatne stokrotki na paznokciach i zwiewna,biała sukienka z koronką idealne na nadchodzącą wiosnę :P



Moje pazurki malowane przez moją zdolną siostrę. Misiaczka też sama namalowała :)Taka romantyczna stylizacja, ze względu na to, że wiosna już puka, a z wiosną nowe miłości przychodzą :)

Koszula serca
Koszula serca
Inna, 36 (S)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WIOSENNY KONKURS NA BLOGU