Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej!

Macie ochotę na oderwanie się od codziennej rutyny? Pobyt w SPA, wycieczka w góry lub romantyczny weekend? Wy wybieracie!

Zbliża się Dzień Kobiet, a my razem z travelbird.pl przygotowałyśmy dla Was kolejny konkurs!

KOBIETA W PODRÓŻY. Jak jest ubrana? Sportowo i wygodnie czy może w miejskim szyku? Pokażcie nam, jak podróżujecie!




ZASADY KONKURSU

1. Na stronie travelbird.pl wyszukajcie dowolną wycieczkę.
2. Stwórzcie stylizację idealnie pasującą do wybranej oferty i zróbcie zdjęcie. Zdjęcie stylizacji zamieśćcie na swoim koncie na Szafie (TUTAJ>>) i oznaczcie tagiem “kobieta w podróży”.
3. Na zdjęciu stylizacji powinna być widoczna cała sylwetka, wraz z butami. Stylizacja musi być zaprezentowana na osobie. Oceniane będą wyłącznie stylizacje należące do użytkowniczki Szafa.pl, ukazane na osobie i dodane nie wcześniej niż 2/03/2015. Zdjęcia pobrane z internetu nie będą brane pod uwagę.
4. Pod postem konkursowym (w tym wątku) wklejcie link do wybranej wycieczki oraz do wrzuconej przez Was stylizacji.
5. Czekamy do 08.03!
6. 9.03. rozpocznie się głosowanie na FB. Wszystkie stylizacje konkursowe zostaną umieszczone w albumie na fanpage’u Szafy. Spośród zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów, jury konkursowe wyłoni trzy zwycięskie stylizacje. Głosowanie potrwa do 11.03 do końca dnia.
7. Wyniki ogłosimy 12.03. w wątku konkursowym i na FB.

Uwaga: Ze względu na wpłynięcie zgłoszeń odbiegających od tematyki i zamierzeń konkursu, jury dokonało selekcji prac, które przechodzą do następnego etapu.


NAGRODY

Wygrywają trzy najlepsze stylizacje, a autorka każdej z nich otrzyma bon na 500 zł do wykorzystania na zakup dowolnej wycieczki na travelbird.pl.

Zapraszamy do zabawy serce

(zobacz zmiany)



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-09 14:25 przez Ola.

właśnie dołączyłam do konkursu ;)

Moja stylizacja :

Moje miejsce docelowe : http://travelbird.pl/citytrip/budapeszt//



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 14:53 przez pola1968.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pies najlepszy przyjaciel