Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej!

Kolejny tygodniowy konkurs przed nami! Tym razem do wygrania książka blogerki Charlize Mystery "Nie mam się w co ubrać"

Pamiętacie zasady? :)

Przez 5 tygodni publikujemy zadania konkursowe, za które oprócz nagród zyskujecie punkty! Każdy punkt będzie przybliżał Was do NAGRODY GŁÓWNEJ!

Bawiąc się z nami, możecie wygrać jedną ze 110 nowości książkowych! Czekają na Was również trzy atrakcyjne nagrody główne ufundowane przez TravelBird. Wymarzona podróż, pobyt w SPA lub weekendowa wycieczka mogą być WASZE! Same zdecydujecie, gdzie chcecie pojechać.

Jak możecie zdobywać punkty? Sprawdźcie TUTAJ >>


Tym razem do wygrania:

20x książka Charlize Mystery "Nie mam się w co ubrać"

Kiedy?

Na odpowiedzi czekamy do 14.12. Wyniki ogłosimy 16.12!

Jak?

Patrzysz w szafę i nie masz się w co ubrać? Tak, znamy to doskonale! Bądź przygotowana na sylwestrową imprezę. Za wykonanie dwóch zadań otrzymasz 20 punktów oraz masz szansę wygrać książkę blogerki Charlize Mystery “Nie mam się w co ubrać”.

ZADANIE 1:
Nowy rok warto powitać wyjątkowo - bez względu, czy będziesz na balu, w klubie, czy też na imprezie domowej - zawsze możesz wyglądać olśniewająco. Zostało już niewiele czasu na przygotowanie wymarzonej stylizacji. Wybierz wśród zdjęć dostępnych w sieci inspirację na sylwestrową stylizację, w której najchętniej przywitałabyś Nowy Rok.

Umieść zdjęcie w tym wątku!

ZADANIE 2:
Już wiemy, jakie są Twoje pomysły na sylwestrową stylizację. Chciałybyśmy, żebyś wprowadziła do stylizacji jakąś autorską zmianę - co by to było? Wyszukaj jedną rzecz z przedmiotów sprzedażowych na serwisie Szafa.pl, która pasowałaby do Twojej stylizacji z zadania nr 1 i wrzuć w komentarzu w poście konkursowym na FB oraz podaj swój login z Szafy!

Link wklej TUTAJ >>

Zapraszamy do zabawy! Jest o co walczyć serce

(zobacz zmiany)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-10 09:54 przez Ola.

Moja wymarzona stylizacja, od dawna "poluje" na czerwoną sukienkę a ta idealnie by do mnie pasowała:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 14:42 przez tycha.

Moja stylizacja do zadania 1
Moim zdaniem sukienka zjawiskowa :) Zapewne przyciągniemy uwagę wielu osób, więc warto dopracować fryzurę i makijaż. Kobiety będą zabijać nas wzrokiem z zazdrości, a panowie będą nas pragnąć.
http://zszywka.pl/p/jak-wam-sie-podoba---11691762.html




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 14:38 przez minnianga.

Mega serce





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 15:41 przez kpolak43.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5


Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 20:04 przez anuusiek.


uwielbiam panterkę serce i ta stylizacja bylaby dla mnie idealna do tego czerwona szminka i buciki sliczne - czułabym się jak gwiazda ;)

ZADANIE 1.

Oto moja inspiracja sylwestrowa.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wygraj świąteczne nagrody od FOLI