Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej Dziewczyny!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas spędzony z rodziną i najbliższymi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs! Każdej z nas zależy na tym, by w tych dniach wyglądać jak najlepiej! Pokażcie nam, jakie stylizacje i makijaże najlepiej sprawdzają się na świątecznych spotkaniach.

Tym razem będziecie mogły wygrać książkę „Maybelline” Sharrie Williams – opowieść o czterech pokoleniach rodziny Williamsów, twórców imperium kosmetycznego Maybelline. Sekrety, kłamstwa, niedomówienia zastępujące prawdę – po to, by chronić członków rodziny przed nimi samymi, a przede wszystkim, by chronić Maybelline.

Ta książka to świetna pozycja nie tylko dla wielbicielek marki – jesteśmy pewni, że każda z Was przeczyta tę historię z wypiekami na twarzy! :-)


ZASADY KONKURSUzły/b]

W wątku konkursowym dodaj post zawierający:

1. Zdjęcie makijażu, który Twoim zdaniem idealnie wpasuje się w świąteczny nastrój. Może być zarówno makijaż wykonany przez Ciebie, jak i znaleziony w sieci, inspirujący Cię make-up. :-)
2. Dopasowaną do makijażu świąteczną stylizację, którą wybierzesz wśród wszystkich stylizacji dostępnych na szafa.pl (szukaj tu: http://szafa.pl/wasze-stylizacje/).

DO WYGRANIAzły/b]

Trzy zestawy: książka „Maybelline” + torba szafa.pl




CZAS TRWANIA KONKURSUzły/b]

Czekamy do 22 kwietnia 2014, wyniki ogłosimy 23 kwietnia.


Trzy...dwa...jeden... START! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-16 11:55 przez Ola.

stylizacja :



Makijaż :



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 21:23 przez IlonKaa1611.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

stylizacja i makijaż złyembed_image 5d2344c4949c85e9d416ea5f7b2d40ac]



Oto makijaż, który moim zdaniem idealnie wpasuje się w Święta Wielkanocne. Każdemu kojarzą się one z wiosną, świeżością, a taki właśnie dla mnie jest poniższy make-up :-)


Co do stylizacji, postawiłam na prostotę, kobiecość ale zarazem nutkę elegancji. Według mnie to zestaw idealny na odwiedziny w święta i wspólne obiady :-) Zamiast marynarki świetnie będzie sprawować się bluzka w print pasków, a dzięki prostym kolorom zestawu, kolorowy makijaż będzie idealnym dopełnieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 22:13 przez mrcrowley.

1. Uwielbiam makijaże, które przykuwają uwagę i są wykonane perfekcyjnie. Wybrany przeze mnie makijaż jest moją inspiracją i dążę do tego, żeby sama się tam pomalować ( póki co nie wychodzi :p )

2. Świąteczna stylizacja według mnie powinna być skromna, a zarazem elegancka. Ta spełnia wymóg. :)



Makijaż klasyczny ale zawsze ponadczasowy

Mocne oko i podkreślone usta

a stylizacja:
tak czułabym się najlepiej w świątecznym klimacie i zresztą nie tylko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 01:43 przez gahanka.

Makijaż + stylizacja :3



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wyglądałby Twój idealny dzień? - konkurs!