Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Hej Dziewczyny :)


Każdego dnia z pozoru nic nieznaczące zdarzenia oraz błahe sytuacje sprawiają, że na naszej twarzy pojawia się ogrooomny uśmiech! U mnie gości dzisiaj od rana, pojawił się gdy tylko zobaczyłam piękne słońce za oknem i utrzymuje się do tej pory. Wiosna wraca! :)

Startujemy z nową zabawą!

Piszcie, co sprawia, że się uśmiechacie, co sprawia Wam największą radość każdego dnia. My co tydzień w środę wybierać będziemy trzy najciekawsze wypowiedzi i nagradzać je gadżetami szafa.pl.

Aktualizacja: 16.04. wybraliśmy ostatnie zwyciężczynie szafowych toreb w tym wątku :) Będziemy tworzyć kolejne wątki z nagrodami do wygrania o innej tematyce, Was zachęcamy do dalszych wypowiedzi tutaj! :)

Przygotujcie się na więcej! :)





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-16 14:13 przez Ola.

Ja uśmiecham się, kiedy każdego ranka otwieram oczy i widzę zaspanego narzeczonego, który pyta, czy zrobić mi kawy :):) Takie zwykłe, codzienne sytuacje najczęściej wywołują na mojej twarzy uśmiech :)

I jeszcze zawsze uśmiecham się, kiedy widzę na drodze obcą osobę, która idzie i uśmiecha się sama do siebie :) Bezcenne!

Uśmiecham się kiedy... wstaję rano bez pomocy budzika :D

Ostatnio... mój pieseł! :D Wiosna wpływa a niego mega pozytywnie. I mój pies zamienił się ze mną rolami - teraz to nie ja wyprowadzam go na spacer tylko on mnie - za rękaw bluzki. :)

A poza tym to oczywiście poranki z moim mężczczyną, którego dobudzić nie mogę, bo przecież: jeszcze tylko trzy minutki! :)

Na mojej twarzy gości uśmiech wtedy gdy rano zaraz po przebudzeniu czuję kopnięcia czterech małych stópek i wiem że moje maleństwa już wstały i jest z nimi wszystko w porządku. Poczuć w sobie ruchy dwóch małych istotek coś czego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. To wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

uśmiech zawsze pojawia się na mojej buzince jak moja mała GWIAZDA wygina śmiało ciało przy piosence MY SŁOWIANE :)

Na mojej twarzy pojawia się uśmiech,gdy pierwsze co widzę,gdy otworze rano oczy to twarz mojego chłopaka,który codziennie rano po przebudzeniu mówi mi jak bardzo mnie kocha :)Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba tylko Jego :)Będąc z Nim,świat staje się dla mnie lepszy,aż chce się żyć :)

Nie ma niczego bardziej ciepłego z ranka niż uśmiechnięta buzia mojego 4 miesięcznego synka, który z uśmiechem zaczyna krzyczeć po swojemu- "Mama mleko" :)Gdy Go widzę buzia mi się cieszy od ucha do ucha. Zwykła codzienna sytuacja a cieszy.



a ja sie usmiecham rano kiedy wstaje i uswiadamiam sobie ze mam wybicie w pracy

bardzo często z rana moj usmiech wywoluje mina mojego meza gdy mowie o 6 rano : "Dzisiaj Ty odprowadzasz corke do przedszkola" ta mina - bezcenna

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Wasze wypowiedzi wywołują uśmiech również na naszych twarzach! :)
Czekamy na więcej :)

uśmiech pojawia sie na mojej twarzy jak wchodze na szafe a tu konkursik!! juupi chce wygrac gadzecik:)




Uśmiech na mojej twarzy się pojawia
gdy za szafie konkursik się zjawia
na nagrodę poluje
i co środę posta od was wypartuje
by swoje nazwisko w nim wyhaczyć
a koleżanki mogłyby mnie z torbą szafy zobaczyc
Gadzecik ten to super sprawa
czy ten wierszyk do Was przemawia?:)

pozdrawiam !



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-27 22:34 przez izulciiaa.

Ja się uśmiecham kiedy Córeczka (14 miesięczna) mojej siostry przychodzi do mnie do pokoju, staje koło łóżka i na cały głos krzyczy "A-nia, A-nia, A-nia" :). A potem gdy widzi, że się przebudzam, czeka aż dam jej buzi na dzień dobry :). I dzień staje się piękniejszy! :)

Nie potrafię się nie uśmiechnąć, gdy śmieją sie do mnie moje maluchy, 3 letni synek i 4 miesięczna córeczka. Ich uśmiechy, które witają mnie każdego dnia, są dla mnie jak moje własne codzienne słońce.

Ja się uśmiecham praktycznie co rano. To wszystko dzięki moim dzieciaczkom. Mój 3 letni synek gdy mnie budzi i nie widzi, że wstaje to zaczyna mi wyrywać pojedyncze włosy z głowy (skuteczne-bo zaraz wstaje) :)
Zaś 4 miesięczna córeczka ledwo gdy otworzy oczy już się śmieje w głos co powoduje ogromny UŚMIECH NA MEJ TWARZY :) :) :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wiosenna metamorfoza