Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Pediatra Kielce

13 minut temu

Ginekolog Rzeszów

16 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

36 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Szczęscie tkwi w kazdym z nas, kazdy ma rozne powody do szczescia. :) Mnie natomiast cieszą małe drobne rzeczy. Nie wymagam od zycia zbyt wiele,wystarczy kolejny nowy dzien abym mogla być szczęsliwą. Kolejny dzien,ktory mogę wykorzystać jak tylko chcę.Kazda chwila ktora jest mi dana,uwazam ze jest złotem. Nie kazdy ma szansę obudzić się zdrowym,i życ tak jak chce. Dlatego dla mnie ogromną rolę w zyciu odgrywa 'kazdy nastepny zeslany mi dzien' :)

Ostatnio pewna sytuacja sprawiła mi wiele radości: parę dni temu postanowiłam odwiedzić moją podstawówkę (mam 20lat), w przeciągu tego czasu nie byłam tam wcale, chodząc po korytarzach spotkałam nauczycielki z dawnych lat, największym zaskoczeniem było dla mnie że mnie pamiętają ;) ich szczery uśmiech, nie ukrywana radość i wspomnienia sprawiły, że dzień od razu stał się lepszy a humor poprawił w mig :) nigdy bym nie pomyślała, że pamięć ludzka może dać tyle radości, że takie drobne, nieszczególne sytuacje wywołują największą radość w sercu ;) tego dnia byłam wyjątkowa w oczach innych, a przynajmniej tak się czułam, było to uczucie najlepsze pod słońcem, oby takich jak najwięcej w naszym życiu ! ;D

uśmiecham kiedy w trakcie posiłku mój piesek siada koło mnie i mojego Narzeczonego, przechyla głowę na bok i tak ładnie mruży oczka że nie można mu odmówić chociaż obok ma swoją miskę i swój obiadek, on jednak czeka kiedy poda mu się jedzonko na ręce i właśnie wtedy najbardziej się uśmiecham :)

Uśmiech na mojej twarzy, codziennie wywołuje mój dwu letni synek, gdy mnie budzi rano i mówi "mama wśtawaj, mama noo. Mama ide" ale czeka na mnie i sie do mnie przytula. Albo jak do mojej teściowej, czyli swojej babci mówi "baba Jaga" i śmiejąc sie ucieka. Mogła bym tak pisać i pisać. Jest moim małym szczęściem.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Uśmiecham się codziennie, gdy widzę szczęśliwą buzię mojego synka i słoneczko, które zagląda nam w okno:)

Idę ulicą i się uśmiecham. Uśmiecham się gdy inni się do mnie uśmiechają. Bo uśmiech jest zaraźliwy.

Moje ulubione motto.
"Uśmiechnij się bo nigdy nie wiesz kto może zakochać się w twoim uśmiechu"
I w tym jest prawda uśmiech jest w nas najpiękniejszy to on pokazuje naszą piękną stronę.
Ja uśmiecham się bardzo często ponieważ to lubię i zawsze znajdzie się powód do uśmiechu na mojej twarzy np.
*Rano jak wstaje do szkoły patrze a tu czeka na mnie pyszna herbatka zrobiona przez mojego tatę wtedy czuje się szczęśliwa. Nie ma to jak wypić pyszną herbatę z rana
'gdy się budzę a za oknem świeci mocno słońce i pogoda jest piękna wtedy te dzień też jest piękny.
*jak widzę moich małych siostrzeńców, którzy się uśmiechają i to jest kolejny powodu do tego że się uśmiecha
*Moi rodzice też są powodem dla którego jestem szczęśliwa, ponieważ cieszę się że ich mam i ze są ze mną.
*jak budzę się z rana i wiem ze ma wydarzyć się coś fajnego wtedy na mojej buzi gości uśmiech.
Dużoo by tu wymieniać dlaczego się usmiecham. ;)

Ostatnio uśmiecham się z rana, kiedy budzą mnie promienie słonka wpadające przez okno i krzyczą 'wstawaj, szkoda tak pięknego dnia! :)' Uwielbiam wiosnę :)

kiedy słonce ogrzewa mi twarz
a wiatr we włosy dmucha
dusza raduje się
śmieje się od ucha do ucha

Kiedy o poranku dziecko buziaka mi daje
Budzi mnie krzycząc ..mamo wstań pobaw sie
Ja juz wstałem..
kiedy wbrew przeciwnościom ludzi
życzliwych spotykam
uśmiecham sie do nich nie uciekam
Kiedy przytulam synka a on mówi
..kocham Cie mamo najbardziej na świecie
Uśmiecham się do całego swiata
Czas stoi w miejscu wtedy ja ze szczęścia latam

Uśmiecham się codziennie po przebudzeniu do świata, cieszę się, że żyję. To na chwile obecną sprawia mi największą radość. Uśmiecham się także codziennie do swojej nogi i widniejących na niej szfach... tak! Cieszą mnie rany, które pięknie się goją. Uśmiecham się na samą myśl o tym, że po roku wreszcie mogę stanąć na swoich wlasnych nogach. Moja rodzina cieszy się na mój widok, kiedy zachwycam się coraz mniejszą opuchlizną i ładnie gojącymi się ranami :)

Codzienny uśmiech u mnie jest rano i nie ważne czy to jest 5 rano czy 10, gdy tylko otworzę oczy już moja psinka jest przy mnie i tak się cieszy jakby nie widziała mnie z rok :) Radości nie ma końca! To trzeba widzieć na własne oczy :)

UWAGA: Absolutnie to nie jest reklama!

Tak jak zaczęłam - to nie jest reklama, bo moja radość z życia i codzienny uśmiech nierozerwalnie wiąże się z tym co robię na co dzień, więc proszę o umożliwienie mi wzięcia udziału w tym konkursie i nie "nagradzanie" blokadą :)

Natomiast uśmiech na mojej twarzy wzbudza moja praca - możliwość sprawiania, że inni ludzie sami zaczną się uśmiechać i korzystać z życia.
Odnalazłam swoją pasję i radość w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń oraz coachingów, co sprawiło, że założyłam swoją firmę ze szkoleniami dla kobiet.

Dla mnie osobiście nie ma nic piękniejszego, niż zobaczyć błysk wielkiego odkrycia w oczach drugiej osoby, która po kilku latach borykania się z własnymi problemami, podczas rozmowy ze mną nagle wykrzykuje z uśmiechem "A więc o to ciągle chodziło!".

Nawet teraz pisząc te słowa i przypominając sobie właśnie takie sytuacje nie przestaję się uśmiechać :)

Dziewczyny! Właśnie o to chodzi w życiu: zastanów się, robienie czego sprawia Ci największą radość i... Zacznij to robić!

:) :) :)

Dla mnie uśmiech to najważniejsza rzecz w moim życiu .
Choć każdy dzień jest taki sam zawsze znajdę powód do uśmiechu
np: rodzina , przyjaciele , szkoła , to że mogę oddychać , widzieć ,chodzić i to że wiosna nadeszła ptaki śpiewają oraz rośliny i zwierzęta budzą się do życia , te piękne widoki i zapachy tych kolorowych roślin to jest coś niesamowitego .
Największą radość sprawia mi dzień spędzony z przyjaciółką , tyle śmiechu wygłupów i różnych przypałów hahahaha można tak codziennie :D oraz odwzajemniony uśmiech .:)
Uśmiechać sie warto , ponieważ nie wiemy kto i kiedy może zakochać się w naszym uśmiechu . :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-29 16:33 przez McFeenly.

Uśmiech na mojej twarzy pojawia się,gdy przychodzę do pięcioletniego siostrzeńca i słyszę: Monia jesteś taka piękna,tak bardzo Cię kocham.Jesteś moja Moniczka :)

Można zobaczyć szeroki uśmiech na mojej twarzy, kiedy widzę na szafa.pl jakąś wspaniałą rzecz, którą mogę kupić na tym portalu tanio, szybko i sprawnie! Szafa.pl to jedyna taka strona, która cieszy się modnymi ciuchami i miłymi szafowiczkami :) Choć jestem pewna, że kiedy założyciele stwarzali tę stronę, to mieli jeszcze większe uśmiechy od nas, bo mieli świadomość, że ma to sens i robią to dla nas - szafowiczek, by była to dla nas przyjemność korzystania z takiego portalu! :) Pozdrawiam!! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-29 19:48 przez vvatermelon.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kochane pomożecie ?:)) !!