Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Hiszpania

22 sekund temu

Wakacje w Hiszpanii.

3 minuty temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

08 mar 2012 - 13:30:31

Każda z nas lubi konkursy, lecz nie każda z nas zawsze w nich wygrywa

Czas to zmienić! Mamy dla Was konkurs, w którym nagroda jest
GWARANTOWANA



Ogłaszamy szybki i bardzo prosty konkurs z gwarantowaną nagrodą!

Wystarczy, że do 30 marca br. zaprosisz do nowego serwisu Zszywka.pl 10 znajomych, którzy skorzystają z zaproszenia, a otrzymasz szafową torbę z nowym logotypem!

Lubisz odkrywać nowe inspiracje i dzielić się nimi ze znajomymi? Właśnie powstał serwis dla Ciebie - zszywka.pl!
Dekorujesz dom, planujesz ślub, szukasz swojego stylu, a może po prostu lubisz, gdy otaczają Cię ładne rzeczy? Już dziś, dołącz do społeczności, która kolekcjonuje najmodniejsze zdjęcia z całej sieci!





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-08 13:32 przez patronaty.

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

09 mar 2012 - 08:58:19

Nie wiem jak zaprosić znajomych :(- już wiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 09:10 przez Freta666.

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

12 mar 2012 - 10:47:48

Witam chciałam zapytać czy wystarczy osoby zaprosić ?
czy one muszą akceptować to zaproszenie i jak mogę sprawdzić czy dostanę tą nagrodę ?

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

12 mar 2012 - 13:09:47

Własnie,czy Szafa.pl ma wgląd do Zszywki zeby wiedziec czy dana ilosc osób jest zaproszona?jak bedzie wygladało potwierdzennie zdboycia nagrody?

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

12 mar 2012 - 18:58:30

A jak to dokładnie zrobic? bo ja nie czaje tego, skad beda wiedziec ze to ja zaprosilam te 10 osob, chyba muszę miec swoj wlasny link do tego co?
jak ktos wie to niech napisze krok po kroku :)

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

12 mar 2012 - 20:02:26

Po wysłaniu do znajomych zaproszenia, oni odbierając je dostają kod.
Naliczają Ci się zaproszenie z Tego kodu i same możesz sprawdzić ile osób skorzystało z zaproszenia.


Nie mam pojęcia jak może wyglądać potwierdzenie przyjęcia nagrody.

Zszywka i szafa współpracują ze sobą więc na pewno jest wgląd.

niezweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

12 mar 2012 - 22:09:31

no właśnie może jakiś moderator lub administrator wyjaśni krok po kroku jak tego dokonać ?

zarejestrowałam się na zszywka.pl i co teraz jak chce się zalogować to mnie wyrzuca na stronę główną cały czas i z logowania nici :/

to samo z tymi zaproszeniami dla znajomych : skąd je wziąć ?

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

14 mar 2012 - 19:07:40

A jak tam sie zarejestrować, jeżeli nie posiadam fejsa???

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

15 mar 2012 - 13:50:08

A jesli osoba, do której wysłałam zaproszenie (wysyłałam zaproszenie na meila) nie ma facebooka to nie może się zarejestrowac, tak by mi uwzgędnili to zaproszenie?

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

15 mar 2012 - 14:15:36

Cytat
ninjaska16
A jesli osoba, do której wysłałam zaproszenie (wysyłałam zaproszenie na meila) nie ma facebooka to nie może się zarejestrowac, tak by mi uwzgędnili to zaproszenie?

No własnie nie wiem, bo ja też nie mam fejsa i nie wiem jak inaczej mam sie tak zarejestrować ;//// Bo ciągle tylko odsyła do facebooka.
A wyśle mi ktoś zaproszenie? Może jakoś inaczej to da się zrobić ?

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

15 mar 2012 - 14:21:42

AnuLkaSL90 - podaj meila to Ci wyślę. :)

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

15 mar 2012 - 17:29:10

mam juz 10 znajomycz - czekam na wiadomosc :) mozecie mi napisac gdzie ją dostanę ???? Na maila czy tutaj ???

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

16 mar 2012 - 15:17:06

No właśnie, gdzie i w jaki sposób dostanę tą nagrodę jak już zaproszę te 10 osób? Bo to wszystko jest takie niejasne i ciężkie do weryfikacji, więc śmierdzi mi to jakimś naciągactwem naiwnych użytkowniczek Szafa.pl by tylko wypromować nowy portal. Więc ja raczej podziękuję, chyba, że dostanę jakiś konkretniejszy regulamin i wiarygodniejsze zapewnienie, że otrzymam tę torbę, bo nie powiem fajna! ;)

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

16 mar 2012 - 15:32:33

Dziewczyny, ja wczoraj zebralam 10 osob (nie mniej, nie wiecej - tylko 10!) i dzis dostalam inf na maila z wiadomoscią o przeslanie danych - zobaczymy col z tego wyjdzie, jak torba przyjdzie na pewno Wam napiszę ! :-)

jak na razie wszystko idzie OK i nie zauwazylam zadnego `naciągactwa` więc fotoris - mozesz zacząc szukac znajomych :-) hehe

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!

16 mar 2012 - 18:49:35

Dzięki za info xxRoSeSxx i czekam na ciąg dalszy sprawy z torbą ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój kot bierze udział w konkursie ;)