Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Intrygujące, że w czasie kryzysu firmom zajmującym się kreowaniem wizerunku przybywa klientów. Wzrasta zapotrzebowanie na nową w Polsce usługę osobistej stylizacji. Zawód personal shopperki stał się nie tylko modny, ale i opłacalny.


Personal shopping to pomaganie w kupowaniu ubrań. Monika Jurczyk Osa, pierwsza profesjonalna shopperka w Polsce, od 2 lat prowadzi Akademię Wizerunku Osa i szkoli przyszłe osobiste stylistki. „Mój zawód wyrósł z pasji i marzenia o utrzymywaniu się z tego, co robię najlepiej: ubierania ludzi. 6 lat temu było to niewyobrażalne, dziś – dzięki doświadczeniu i wypracowaniu standardów tej pracy - pomagam dziewczynom iść w moje ślady i widzę, że świetnie sobie radzą na rynku.” Z jednoosobowej działalności firma Osy rozwinęła się w zespół shopperek pracujących w całej Polsce. Kilka z nich to „perełki” odkryte w czasie szkoleń.

W odpowiedzi na zainteresowanie nowym zawodem Osa i magazyn Miasto Kobiet przygotowały konkurs, w którym można wygrać Szkolenie I stopnia dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację własnej stylizacji w popularnym kobiecym magazynie. Świetny początek kariery!

Co trzeba zrobić? Wymyślić stylizację inspirowaną tytułem konkursu: „Kobieta w mieście”, zrobić zdjęcie i przesłać na adres: konkursy(at)miastokobiet.pl do dnia 27.02.2012

W I etapie stylizacje ocenią Internauci. Osiem uczestniczek z największą ilością głosów przygotuje stylizacje finałowe. Zwyciężczynię wybierze Monika Jurczyk Osa i redakcja Miasta Kobiet.

„Stylizacji można się nauczyć. Podejście do klientek/-ów można wypracować. Z miłością do ubrań trzeba się urodzić” – twierdzi Monika Jurczyk.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: http://www.personalstylist.pl/osa,aktualnosc,311

Relację video ze szkolenia Osy można zobaczyć tutaj: http://istv.pl/program,glam,krainaos,s1,e5,jak-zostac-shopperka.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 11:28 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs z GWARANTOWANĄ nagrodą!