Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Regulamin działu Konkursy

17 cze 2011 - 15:32:06

W związku z dużym bałaganem w dziale konkursowym, wprowadzamy zmiany w postaci dwóch przyklejonych wątków i Regulaminu. Mamy nadzieję, że ułatwi to korzystanie z działu i przepływ informacji o fajnych konkursach :)


1. Dział jest przeznaczony do osób, które chcą zdobyć głosy lub rozpowszechnić konkursy. Wszystkie posty spoza tematyki konkursów, a umieszczane w tym dziale, będą usuwane.

2. W informacji o konkursie bezwzględnie musi znaleźć się jego okres trwania, a tytuł musi być nazwą konkursu. Dublujące się informacje o konkursach będą usuwane.

3. W informacji o konkursie muszą być zawarte informacje o jego działaniu - jak nalicza się punkty i jak wyłaniane są nagrody.

4. W informacji o Programie Partnerskim musi być zawarta informacja o sposobie naliczania punktów i wypłat.

5. Prośby o kliknięcia w link konkursowy mogą znajdować się tylko w specjalnie utworzonym do tego wątku. Wszystkie inne posty tego typu będą usuwane.

6. Informacje o programach partnerskich i linki do nich mogą znajdować się tylko w specjalnie utworzonym wątku. Wszystkie posty tego typu umieszczone osobno będą usuwane.

7. Po zakończeniu konkursu, autor informacji o konkursie lub autor prośby o kliknięcia powinien swój post zraportować z dopiskiem "nieaktualne".Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 15:33 przez Magda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs: Kobieta w mieście. Zostań osobistą stylistką!