Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

więcej wymian

27 lip 2014 - 19:32:55

Hej chciałam sie podzielić z Wami takim jednym spostrzeżeniem. Nie wiem czy w dobrym dziale to zamieszczam. Jesli w złym to prosze przeniesc :)
Ale do rzeczy. Coraz częsciej dziewczyny nie chcą się wymieniac. Ja kiedyś szukając stronki z wymianami trafiłam tutaj. Poczatkowo bardzo mi sie podobało bo wymiany były częste. Teraz jak zapytuje o wymiany kazdy woli sprzedać. Nie pisze, że mam jakies tam ekstra ciuszki, bo kazdy ma inny gust.
Ale nawet wchodząc w jakiś dział prawie wszystko jest wystawione na sprzedaż a jak już jest wymiana to tylko aby ominąć prowizję od sprzedaży :( Nie wiem czy szafa nie była przypadkiem załozona aby się wymieniąć ???? Jesli nie to to prosze mnie wyprowadzić z błędu .tak

więcej wymian

28 lip 2014 - 07:53:11

Fakt, wymiany kiedyś były częstsze ale szafa nie została stworzona po to aby się tylko wymieniać. Ja osobiście wolę coś sprzedać i za te pieniążki kupić coś co mi się spodoba niż się wymieniać i potem rzecz z wymiany ma mi leżeć (sporo moich wymian tutaj było kompletnie nietrafionych i ciuszki później ponownie lądowały w ofertach).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy górny pasek