Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

20 sie 2011 - 12:44:39

1. Licytacje, tak jak na allegro.
2. Dzięki temu, kupowałybyśmy rzeczy dużo taniej...

Koncert Waszych zyczen

20 sie 2011 - 13:03:10

Cytat
dominika_15
1. Licytacje, tak jak na allegro.
i właśnie dlatego że to jest szafa.pl a nie allegro licytacji nie będzie ;] mija się to kompletnie z celem szafy.

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

25 sie 2011 - 14:51:42

1. możliwość dodawania przedmiotów takich jak: podgrzewacze do wosku do depilacji, karbownice, lokówki, termoloki, masażery etc.
2. sporo osób takie rzeczy chciało by je nabyć albo wymienić, a także w regulaminie była pewna niejasność tzn. zabronione rtv i agd, jak wrzuciłam mate ozonową to mi ją usunięto i ukarano blokadą, myślałam, że takie rzeczy są dozwolone jak np. kilka miesięcy wcześniej kupiłam lokówkę na szafie

Koncert Waszych zyczen

25 sie 2011 - 15:03:45

black_jennifer to że kupiłaś nie znaczy że mogła tu być, nie ma na takie rzeczy odpowiedniej kategorii i mam nadzieję że nie będzie. od tego jest all egro

Koncert Waszych zyczen

27 sie 2011 - 13:16:22

Utworzyć podkategorie w dziale 'ubrania'. Np. w 'odzież wierzchnia' zrobić podkategorie 'kurtki', 'płaszcze'. W kategorii 'spodnie' utworzyć podkategorie 'tregginsy', 'rybaczki'/'cygaretki', to na pewno ułatwi wyszukiwanie czegokolwiek.
Żeby znaleźć konkretną kurtkę musze przeszukać też płaszcze, to zajmuje zbyt dużo czasu. ;)
Myślę, ze to dobre rozwiązanie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-27 23:52 przez naszczescie.

Koncert Waszych zyczen

07 wrz 2011 - 17:34:53

Jestem tu pierwszy raz ale już wiem co mi przedłuża poszukiwania z kilku minut do kilkudziesięciu, więc trochę ograniczy częstość zaglądania.

Czego mi brak:

w dziale Obuwie opcji w wyszukiwarce - wysokość obcasa

RSS, albo chociaż opcji typu "z ostatniej doby", być może gdzieś jest RSS ale jeszcze nie znalazłam?

i tak pomyślałam, że w opcjach rozmiaru obuwia przydałyby się też wymiary wkładki, bo jednak np jedno 39 nie jest równe innemu 39

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Koncert Waszych zyczen

08 wrz 2011 - 16:50:45

Pantjera
Jeszcze, żeby szafowiczki wpisywały tą wysokoć obcasa albo dł. wkładki
A to nie zawsze robią Nawet wymiary ciężko wypisać co niektórym Więc nie wiem czy to by było takie ułatwienie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-14 14:30 przez kotek6.

Koncert Waszych zyczen

10 wrz 2011 - 16:11:54

ach te baby ;] te co chcą sprzedać/wymienić to mogłyby się zmobilizować i podawać wymiary, w końcu to w ich interesie ;]

no trudno, ale ten RSS to by był bardzo przydatny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-10 16:23 przez pantjera.

Koncert Waszych zyczen

14 paź 2011 - 10:57:06

1.w rubryce DO WYSTAWIENIA komentarzy szafa niech dopisuje date kiedy mozna go wystawic.
2.uniknie sie w ten sposob szujkania daty zawarcia transakcji;)

Koncert Waszych zyczen

14 paź 2011 - 14:22:51

1.zbiorowe usuwanie rzeczy dodanych do obserwowania.
2.mając w obserwowanych ponad 400 rzeczy ciężko jest usunąć je wszystkie po kolei.

Koncert Waszych zyczen

21 paź 2011 - 19:33:59

Witam, mam propozycję, która mogłabyz ainteresować wiele użytkowniczek tego portalu:)

1) Nowa dziedzina "KSIĄŻKA"
2) Niektóre książki w naszych szafach mogą przydać się innym, niektóre pozycje na prawdę ciężko znaleźć, coś co nam już nie posłuży - może posłużyć innym:)

Koncert Waszych zyczen

23 paź 2011 - 22:24:43

virtgirl jakbyś się trochę zapoznała z tym tematem i innymi wątkami to byś wiedziała że od dawna były takie propozycje a taka kategoria nie powstanie ponieważ jest to portal z ciuchami a nie z wszystkimi badziewiami które ma się w domu

Koncert Waszych zyczen

24 paź 2011 - 22:47:17

1. ZMNIEJSZENIE ILOŚCI REKLAM
2. SZYBCIEJ BĘDZIE SIĘ ŁADOWAĆ STRONA I NIE BĘDĄ TAK DENERWOWAĆ INTERNAUTÓW CIĄGŁYM WYSKAKIWANIEM NA KAŻDEJ STRONIE I PODCHODZENIA POD MYSZKĘ Z ZASKOCZENIA.

Koncert Waszych zyczen

05 lis 2011 - 10:21:46

Błagam zróbcie tu większy porządek na forum. Codziennie pojawia się kilka wątków o ciąży, o studniówce/maturze, albo ktoś tworzy temat, bo znalazł filmik. Zrobić z każdej tej tematyki jeden duży i niech naparzają posty, bo tak robi się burdelnik. Polecam popatrzeć na forum swaggerhypeclub tam jest taki porządek, że aż miło się patrzy. :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

07 lis 2011 - 09:38:07

Porządkiem na forum zajmują się moderatorzy i robią wszystko co w ich mocy, by pilnować porządku i przenosić źle umieszczone wątki. Ciężko też porównywać tak małą społeczność, jak ta wspomniana przez Ciebie, do szafowej, prawie 600-tysięcznej.

Jeśli widzisz coś niezgodnego z tematyką działu, używaj opcji "raportuj".

Tematy o studniówkach, maturach, sylwestrach to tematy pojawiające się jedynie okresowo, więc nie jestem pewna co do konieczności tworzenia specjalnie pod nie osobnych działów - co może jedynie bardziej skomplikować i tak już rozbudowane forum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Data kiedy został napisany post.