Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

31 sty 2009 - 19:13:08

1. jakiś znaczek na profilu osoby czy jest ona teraz zalogowana, i kiedy ostatni raz sie logowała

2. można sprawdzić osobę która nie odpisuje czy nie bylo jej wogole na szafie czy poprostu nie ma zamiaru nawet odpisac, jak np ktos cos u niej zamówił a ona nie odpowiada.

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:01:48

1. Wyszukiwanie ubrań po lokalizacji
2. nie każdy chce kupować z drugiego konca polski, dla niektorych bardzo korzystny jest odbior osobisty

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:05:26

1. wyszukiwarka
- ułatwi znalezienie poszukiwanej rzeczy
2. czarna lista
- by uniknąć oszustek
3. dział dla mężczyzn
- bo przecież faceci także mają ubrania:)

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:06:44

1.wyszukiwarka
2.pozytyw/negatyw
3.zeby mozna bylo usunac sprzedana rzecz z mojej szafy

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:21:44

A więc tak po pierwsze najwazniejsze:
- WYSZUKIWARKA - ułatwi znalezienie tego czego, konkretnie szukam a co za tym idzie ułatwi transakcje i oszczędzi nasz czas
2. dział z męskimi ciuchami - troche ich ostatnio przybyło i moim zdanie zrobił się mały bałagan, sama mam kilka rzeczy do wystawienia ale jeszcze się wstrzymałam :p
3. Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał dokładniej pogrupowane kategorie, coś jak na allegro - np żeby przejrzeć wszystkie np botki w "buty" nie będe musiała przeglądać 200 stron z innymi rodzajami butów :)

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:25:05

Cytat
nelly070707
1.wyszukiwarka
2.pozytyw/negatyw
3.zeby mozna bylo usunac sprzedana rzecz z mojej szafy

O właśnie też jestem za pkt nr 2 - myśle, że w komentarzach bardzo brakuje zasad ze starej szafy, teraz każdy każdemu może wystawić komentarz, uzasadniony bądź też nie!

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:47:56

1. Widoczność ogłoszeń na stronie głównej
2. Nie będę usuwać po 80 wątków dziennie, które są w nieodpowiednich działach, tylko 40 ;)
a tak serio to ułatwiłoby nam to życie ;)

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 00:53:10

Uruchomienie opcji wyszukiwania z możliwością sortowania wyników po cenie.

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 01:01:02

1.podpisuje sie pod wyszukiwarka ubran i regionow:)
2.ułatwi to szukanie i zaoszczedzimy czas:) chociaz ja juz i tak chyba od szafy sie uzaleznilam:)

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 11:01:25

Wyszukiwarka i to będzie dobre rozwiązanie i nie będzie trzeba tyle szukać

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 14:12:45

Nie wiem jak to określić...

1. Dodawanie profilu do obserwowanych z możliwością wyłączenia funkcji powiadomień. Ewentualnie ograniczenie powiadomień do info o tym jaki nowy przedmiot ta osoba dorzuciła.
2. Informacje o tym, że ktoś dodał coś do ulubionych, z profilu który ja obserwuję (czy ocenił coś u kogoś) są jak dla mnie zaśmiecaniem mojego profilu. Z tego powodu usunęłam u siebie osoby obserwowane.


Mimo to kilka osób obserwuję ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-01 14:14 przez mozaika.

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 14:14:17

zdecydowanie wyszukiwarka ubran i innych rzeczy po tytułach :)

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 14:16:47

na samej gorze nad komentarzami moglabybyc ich liczba, dobrze byloby tez gdyby w przypadu negatywow zrobiono x pozytywnych/x negatywnych bo mnie na ogol interesuja negatywy, a wsrod 60komentarzy nie zawsze latwo odszukac

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 14:27:22

jeszcze mozliwosc zobaczenia czy osoba jest aktualnie na portalu czy nie, albo kiedy logowala sie ostatni raz

Koncert Waszych zyczen

01 lut 2009 - 16:21:11

zgadzam sie ze wszystkimi ;)
i jeszcze chcialabym
1. mozliwosc licytacji ;)
2. fajnie bybylo , ja czasem jestem w stanie sprzedac cos nawet za 2-3 zł oczywiscie pisze cene wieksza.. ,a tak kazdy moglby licytowac pod jakas rzecza ile bylby w stanie za Nią zapłacic :) i moze akurat jakby byla potrzebna komus kasa moglby sprzedac nawet za grosze;p
oczywiscie mozliwosc wymiany tez by byla ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowe marki