Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

28 mar 2013 - 21:27:57

zmniejszenie prowizji

Koncert Waszych zyczen

16 kwi 2013 - 12:50:41

Moje propozycje to:
1. nowy dział: książki, podręczniki tak by można się było wymieniać książkami, które zalegają na półkach i jednocześnie zaopatrzyć się w coś nowego, ciekawego do przeczytania. Książki w księgarniach są aktualnie drogie i być może dlatego tak spada poziom czytelnictwa w Polsce.
2 obniżenie prowizji do 8%
3 obowiązek wklejania przez szafowiczki realistycznych zdjęć wystawianych ciuchów, przedmiotów, bo można się nieźle naciąć na zakupach. Ja tak kupiłam inną rzecz niż ta pokazana na zdjęciu z internetu

Koncert Waszych zyczen

04 sie 2013 - 21:20:02

A co z nowym wyglądem szafy ?

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

14 mar 2014 - 16:34:19

Wyszukiwanie użytkowników po województwie

Czasami chciałabym wyszukać szafowiczki z mojego regionu, a to chyba nie możliwe, prawda?

Koncert Waszych zyczen

07 kwi 2015 - 23:00:47

NOWE tematy na forum w jednym miejscu, np. te z ostatnich 24 godzin. Bo póki co to są widoczne te ciągle odświeżane..

Koncert Waszych zyczen

27 paź 2016 - 19:47:14

Na samej górze strony głównej powinny być same oferty użytkowniczek, a nie stylizacje albo przydałaby się funkcja wyłączenia widoku stylizacji.

Nie interesuje mnie kompletnie ta rubryka i razi mnie w oczy, jest to niepotrzebny zapychacz na stronie głównej.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

16 cze 2017 - 19:48:15

1. Zmiana w terminie dodawania komentarzy na "od razu" lub "po jednym dniu"
2. Bo transakcja może zostać zawarta i sfinalizowana tego samego dnia, jeżeli odbiór jest osobisty

Koncert Waszych zyczen

29 wrz 2018 - 23:16:33

1. Zmiana położenia zdjęcia na własnym profilu (typu w lewo, prawo itd.)
2. Dlaczego? Bo każda z nas robi zdjęcia tak, by wyglądało na nich dobrze ubranie, często na kilka portali, żadna nie jest w stanie przewidzieć jak się ułoży na jakim portalu - a dzięki temu będziemy mogły zdjęcia "wyprostować" zgodnie z szafowymi standardami.

A druga:

1. OBOWIĄZEK wstawiania realnego zdjęcia sprzedawanej rzeczy, a nie z internetu.
2. Bo można zostać oszukanym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-29 23:20 przez Nulka88.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

06 paź 2018 - 09:28:34

Możliwość dodawania kilku rzeczy od razu, nie wiem czy zostanę dobrze zrozumiana, ale jak wchodzę w swoją galerie zdjęć, to żebym mogła zaznaczyć od razu kilka zdjęć, które mnie interesują.
Teraz jest tak że mozolnie dodaje się jedno zdjęcie po czym znowu muszę wchodzić w galerie i przeszukiwać tysiąc zdjęć, żeby dojść do wybranej sesji :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

punkty wymienne na prowizje od sprzedaży