Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

4 minuty temu

sklep detailingowy

28 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

28 mar 2013 - 21:27:57

zmniejszenie prowizji

Koncert Waszych zyczen

16 kwi 2013 - 12:50:41

Moje propozycje to:
1. nowy dział: książki, podręczniki tak by można się było wymieniać książkami, które zalegają na półkach i jednocześnie zaopatrzyć się w coś nowego, ciekawego do przeczytania. Książki w księgarniach są aktualnie drogie i być może dlatego tak spada poziom czytelnictwa w Polsce.
2 obniżenie prowizji do 8%
3 obowiązek wklejania przez szafowiczki realistycznych zdjęć wystawianych ciuchów, przedmiotów, bo można się nieźle naciąć na zakupach. Ja tak kupiłam inną rzecz niż ta pokazana na zdjęciu z internetu

Koncert Waszych zyczen

04 sie 2013 - 21:20:02

A co z nowym wyglądem szafy ?

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

14 mar 2014 - 16:34:19

Wyszukiwanie użytkowników po województwie

Czasami chciałabym wyszukać szafowiczki z mojego regionu, a to chyba nie możliwe, prawda?

Koncert Waszych zyczen

07 kwi 2015 - 23:00:47

NOWE tematy na forum w jednym miejscu, np. te z ostatnich 24 godzin. Bo póki co to są widoczne te ciągle odświeżane..

Koncert Waszych zyczen

27 paź 2016 - 19:47:14

Na samej górze strony głównej powinny być same oferty użytkowniczek, a nie stylizacje albo przydałaby się funkcja wyłączenia widoku stylizacji.

Nie interesuje mnie kompletnie ta rubryka i razi mnie w oczy, jest to niepotrzebny zapychacz na stronie głównej.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

16 cze 2017 - 19:48:15

1. Zmiana w terminie dodawania komentarzy na "od razu" lub "po jednym dniu"
2. Bo transakcja może zostać zawarta i sfinalizowana tego samego dnia, jeżeli odbiór jest osobisty

Koncert Waszych zyczen

29 wrz 2018 - 23:16:33

1. Zmiana położenia zdjęcia na własnym profilu (typu w lewo, prawo itd.)
2. Dlaczego? Bo każda z nas robi zdjęcia tak, by wyglądało na nich dobrze ubranie, często na kilka portali, żadna nie jest w stanie przewidzieć jak się ułoży na jakim portalu - a dzięki temu będziemy mogły zdjęcia "wyprostować" zgodnie z szafowymi standardami.

A druga:

1. OBOWIĄZEK wstawiania realnego zdjęcia sprzedawanej rzeczy, a nie z internetu.
2. Bo można zostać oszukanym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-29 23:20 przez Nulka88.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

06 paź 2018 - 09:28:34

Możliwość dodawania kilku rzeczy od razu, nie wiem czy zostanę dobrze zrozumiana, ale jak wchodzę w swoją galerie zdjęć, to żebym mogła zaznaczyć od razu kilka zdjęć, które mnie interesują.
Teraz jest tak że mozolnie dodaje się jedno zdjęcie po czym znowu muszę wchodzić w galerie i przeszukiwać tysiąc zdjęć, żeby dojść do wybranej sesji :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

punkty wymienne na prowizje od sprzedaży