Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

06 lis 2012 - 19:59:53

1. PÓŁKI: "KSIĄŻKI, PODRĘCZNIKI, PŁYTY"

2. Taka półka byłaby cudowna, bo mamy wiele książek w domu, których nie czytamy, chciałybyśmy się wymienić albo podręczniki. Wiele takich rzeczy leży w domu, a po co jak mogą być tutaj i komuś się może to przydać? moim zdaniem to rewelacyjny pomysł, oczyścimy swoje półki, zdobędziemy coś nowego. Tego tutaj brakuje

Koncert Waszych zyczen

29 lis 2012 - 22:29:59

'PROBLEM ZE STWORZENIEM KATALOGU W PRZECHOWALNI'...

Widzę, że administracja ucieka od tego problemu.

Koncert Waszych zyczen

01 gru 2012 - 10:53:48

Moje życzenia - marzenia
1. Możliwość wyboru rzeczy u danej szafowiczki wg rozmiaru (ewentualnie różnież wg firmy)

2. Obowiązek wpisywania rozmiaru w tytule przedmiotu

3. Wymóg pisania dokładnych rozmiarów wystawioanych rzeczy - fajnie byłoby jakby wprowadzony został proponowany już szablon

4. zbiorowe usuwanie rzeczy dodanych do obserwowania - mając w obserwowanych ponad 500 rzeczy nie moge usunąć tych wcześniejszych, a te które moge usunąc robi się to niewygodnie.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-01 10:55 przez darla-d.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Koncert Waszych zyczen

08 sty 2013 - 20:27:30

1. nowe kategorie (np. książki, płyty, wyposażenie domu)
rozumiem, że zniszczyło by to główną koncepcję portalu, ale odzież nadal byłaby dominującym towarem tutaj, a reszta dodatkowo (społeczność szafy z pewnością by się zwiększyła); poza tym kategoria "kosmetyki" jest i to także nie ma nic wspólnego z "szafą"

2. nowe opcje dostawy (np. odbiór w punkcie, e-przesyłka)

3. obowiązkowe wymiary
zaoszczędziło by to czas obu stron, oferty byłyby bardziej przejrzyste i cieszyłyby się większym zainteresowaniem (z pewnością sprzedaż na szafie zwiększyła by się)

4. zbiorowe usuwanie rzeczy

5. 3 razy przegrana sprawa zgłoszona do administracji = usunięcie konta
miesięczna blokada nie załatawia sprawy

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
dominika_15
1. Licytacje, tak jak na allegro.
i właśnie dlatego że to jest szafa.pl a nie allegro licytacji nie będzie ;] mija się to kompletnie z celem szafy.

szczerze wkurza mnie to... zmieńcie w takim razie misję szafy! kosmetyki jakoś są, a np. kategorii "wystrój mieszkania" nie może być? co mają kosmetyki do szafy? ja w szafie trzymam tylko ubrania... :) nikt nie chce, żeby szafa była drugim allegro, wystarczyłoby gdyby można było tu znaleźć rzeczy dla kobiet (ogólnie rozumiena); nie uważacie, że przyczyniłoby się to do rozwoju szafy??? zwiększyła by się liczba osób zarejestrowanych tutaj itd. same plusy! dlaczego z tego nie skorzystać? żeby wszystkim żyło się lepiej :)

tym bardziej, że dołożenie kategorii to chyba nie problem? rozumiem jakby szafa.pl była na początku swojej działalności, ale skoro jest nas tutaj już tak dużo to dlaczego nie ma być więcej? każdy portal w tym momencie zaczął by się rozwijać

blogi mogą być (także kulinarne), a nie można wymienić się za np. świeczki, obrusy, ozodoby do domu? dlaczego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 20:35 przez xanthina.

Koncert Waszych zyczen

08 sty 2013 - 21:11:18

Cytat
xanthina
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
dominika_15
1. Licytacje, tak jak na allegro.
i właśnie dlatego że to jest szafa.pl a nie allegro licytacji nie będzie ;] mija się to kompletnie z celem szafy.

szczerze wkurza mnie to... zmieńcie w takim razie misję szafy! kosmetyki jakoś są, a np. kategorii "wystrój mieszkania" nie może być? co mają kosmetyki do szafy? ja w szafie trzymam tylko ubrania... :) nikt nie chce, żeby szafa była drugim allegro, wystarczyłoby gdyby można było tu znaleźć rzeczy dla kobiet (ogólnie rozumiena); nie uważacie, że przyczyniłoby się to do rozwoju szafy??? zwiększyła by się liczba osób zarejestrowanych tutaj itd. same plusy! dlaczego z tego nie skorzystać? żeby wszystkim żyło się lepiej :)

tym bardziej, że dołożenie kategorii to chyba nie problem? rozumiem jakby szafa.pl była na początku swojej działalności, ale skoro jest nas tutaj już tak dużo to dlaczego nie ma być więcej? każdy portal w tym momencie zaczął by się rozwijać

blogi mogą być (także kulinarne), a nie można wymienić się za np. świeczki, obrusy, ozodoby do domu? dlaczego?

Ale czemu bijesz do mnie? To nie ja tu jestem Administratorem, nie ja tu "dokładam kategorie", ie ja tu wprowadzam zmiany. Osobiście nie byłam i nie będę nigdy za obrusami i innymi takimi bzdetami na szafie bo chyba by mnie szlag trafił jakby ktoś do mnie pisał o wymianę a w szafie miałby świeczki czy obrusy.. Bo skoro obrusy, to stoły też, skoro stoły to rowery, skoro rowery to auta, jak auta to domy.. Wszystko można ze sobą w jakiś sposób powiązać. A co do kosmetyków to jak dla mnie one bezpośrednio wiążą się z modą.

Koncert Waszych zyczen

17 sty 2013 - 16:26:24

1 WYSZUKIWARKA MOICH REZCZY NA SPRZEDAŻ I WYMIANĘ
2 Mam ponad 300 rzeczy i ciężko mi znależć na 21 stronach konkterny przedmiot, gdy chce wkleić link osobie poszukującej.

Koncert Waszych zyczen

20 sty 2013 - 19:21:02

1.Mapa w serwisie z podziałem na województwa i największe miasta + przyporządkowanie szafowiczek do miast. --> W sytuacji " poszukuję koleżanki " ta opcja jest bardzo pomocna.
2.Kategoria na forum : Spotkania szafowiczek. (nie chodzi o spotkania wymiankowe,a takie na przykład w kawiarnii) Zbiera się kilka zainteresowanych dziewczyn . ---> Umilenie czasu szafowiczek + nowe znajomości.

Koncert Waszych zyczen

09 lut 2013 - 11:23:49

1. Z góry przegrana sprawa ale muszę to napisać - do szału doprowadzają mnie sklepy, które wrzucają po kilkanaście/dziesiąt swoich produktów. Np teraz wchodzę zerknąć co nowego w dodatkach a tam zero torebek tylko kilkadziesiąt par okularów! W ogóle dla mnie wielkim nieporozumieniem jest pozwolenie na działanie sklepów na stronie, która kiedyś była przeznaczona na odsprzedanie niechcianych rzeczy... No ale kasa, kasa.... Baaardzo mnie to zniechęciło do szafy, która zaczyna być jedną wielką reklamą.

2. Gdy przeglądam rzeczy na sprzedaż danego użytkownika chciałabym móc wybrać kategorię bo jak ktoś ma np 20 stron rzeczy a mnie interesują tylko sukienki to nie chce mi się tyle grzebać...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Koncert Waszych zyczen

09 lut 2013 - 23:10:50

a mi się podoba opcja sklepów, być może dlatego, że sama taki prowadzę:)
jednak nie podoba mi się mimo, że to też dotyczy mnie fakt, że wyświetlaja się rzeczy ze sklepów razem z tymi zwykłymi z naszych szaf.

chciałabym aby był osobny dział z lewej strony: SKLEPY a po wejściu w nigo kategorie dokładnie te same co powyżej.

Koncert Waszych zyczen

11 lut 2013 - 23:15:06

Cytat
nbbo
a mi się podoba opcja sklepów, być może dlatego, że sama taki prowadzę:)
jednak nie podoba mi się mimo, że to też dotyczy mnie fakt, że wyświetlaja się rzeczy ze sklepów razem z tymi zwykłymi z naszych szaf.

chciałabym aby był osobny dział z lewej strony: SKLEPY a po wejściu w nigo kategorie dokładnie te same co powyżej.

To też jest opcja ;)

Koncert Waszych zyczen

28 lut 2013 - 23:54:18

a ja bym chciała aby zostały pousuwane konta osób które się nie logują od 1 roku lub 2 lat w górę :)

Koncert Waszych zyczen

05 mar 2013 - 14:25:34

1. historia zawartych transakcji
2. chciałabym wiedzieć ile do tej pory zarobiłam na sprzedaży

Koncert Waszych zyczen

10 mar 2013 - 11:24:43

mam propozycję zmiany podpatrzonej na innym forum.

bardzo, ale to bardzo nie podobają mi się ostrzeżenia / warny wlepiane czsami mam wrażenie na prawo i lewo. nie piszę teraz o swoich dwóch - pierwszy dostałam absolutnie zasłużenie, natomiast co do drugiego - nawet nie wiem o jaki post chodzi! ale mniejsza z tym.

ZAMIAST wlepiania PRZEZ MODERATORÓW ostrzeżeń, proponuję REPUTACJĘ UŻYTKOWNIKÓW, co oznacza, że za każdy post można dać punkt dodatni lub ujemny i wtedy odpowiednio reputacja rośnie. wtedy to użytkownicy tworzyliby system nagród i kar, np. info przydatna plus i uzasadnienie, info nieprzydatna (och choćby "Nie wiem, nie pomogę" i tak dwie strony nim się znajdzie pożądaną odpowiedź.

Koncert Waszych zyczen

10 mar 2013 - 15:24:03

a ja to bym chciała jeszcze żeby takie głupie / śmieszne i prowokujące wątki a tym bardziej konta natychmiast znikały :D

Koncert Waszych zyczen

11 mar 2013 - 11:32:00

Cytat
smerfetk_a

2. Gdy przeglądam rzeczy na sprzedaż danego użytkownika chciałabym móc wybrać kategorię bo jak ktoś ma np 20 stron rzeczy a mnie interesują tylko sukienki to nie chce mi się tyle grzebać...

Popieram

oraz fanie byłoby jakby było można ulubione w ten sam sposób przeglądać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opcja "REZERWUJĘ" ciuszek