Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

14 sie 2012 - 20:43:35

1. Stworzenie kategorii z książkami na sprzedaż/wymianę.

2. Kiedy przeglądam ciuchy z wyszukiwarce, często przy przechodzeniu na kolejną stronę wyświetla brak wyników, dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu strony wyświetlają się rzeczy.

3. Przy dodawaniu rzeczy i ich zdjęć często pojawia się "problem ze stworzeniem katalogu w przechowalni".

4. Wyszukiwanie "poszukiwanych" byłoby łatwiejsze, gdyby można było dodawać do nich tagi.

5. Przydałaby się możliwość zakwalifikowania otrzymanej od innej Użytkowniczki wiadomości jako spamu.

6. Najważniejsze: Administracja zamiast usuwać przedmioty dodane do złej kategorii mogłaby je przenosić do odpowiedniej. Zaoszczędziłoby nam to trochę czasu na pisanie opisu od nowa i wstawianie zdjęć.

Koncert Waszych zyczen

18 sie 2012 - 15:26:17

1. Przy filtrowaniu wyników wyszukiwania powinna być możliwość zaznaczenia opcji "tylko nowe" lub " tylko używane".

Przyda się zwłaszcza kiedy szukamy czegoś na prezent, chociażby jakiejś ciekawej biżuterii, a dawać używanej nie wypada ;P

2. Filtrując wyniki wyszukiwania, przy wybieraniu rozmiarów powinna być opcja "większe niż..." / "mniejsze niż..."

Zaoszczędziłoby to nasz czas przy wyszukiwaniu ciuszków szczególnie dla dzieci - wiadomo, maluchy szybko rosną i nie zawsze szukamy konkretnego rozmiaru, ale szukamy także na zapas.

3. Na każdym profilu powinna być osobna "półka" na biżuterię i kosmetyki.

Często gdy ktoś proponuje mi wymianę, chcąc znaleźć jakiś ciuszek muszę przejść przez kilka stron z samą biżuterią, chociaż mnie ona nie interesuje.

Koncert Waszych zyczen

19 sie 2012 - 13:06:20

1. Usprawnienie systemu nakładającego cenzurę.

2. Usuwanie w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI zwykłych, normalnych, kulturalnych słów zawierających ,,wulgaryzmy'', jest kuriozalne. Przed chwilą zauważyłam, że w PRYWATNEJ WIADOMOŚCI ocenzurowano mi odmienione przez pierwszą osobę liczby pojedynczej słowo ,,leniuchować'' - ,,leniuchuję''. A konkretnie jego fragment - każdy domyśli się, jaki. To śmieszne i kłopotliwe. System cenzurujący jest przestarzały albo niedopracowany.

Koncert Waszych zyczen

20 sie 2012 - 11:11:35

Powtórzę po raz milionowy - usunięcie nieaktywnych kont oraz przedmiotów z tych kont.

Koncert Waszych zyczen

04 wrz 2012 - 17:23:40

Da radę jakoś te wysuwające się reklamy zlikwidować albo zablokować bo szczerze mówiąc zniechęcają mnie już kompletnie to tej strony a lubię tutaj przebywać...

Koncert Waszych zyczen

12 wrz 2012 - 19:13:09

Cytat
xAmyLeex



6. Najważniejsze: Administracja zamiast usuwać przedmioty dodane do złej kategorii mogłaby je przenosić do odpowiedniej. Zaoszczędziłoby nam to trochę czasu na pisanie opisu od nowa i wstawianie zdjęć.

Wtedy nikt by sie nie nauczył umieszczać go we właściwej.

Koncert Waszych zyczen

24 wrz 2012 - 12:41:57

1. Udoskonalenie tutejszej poczty (wiecej powiadomien, podglad wzsystkich wiadomosci w jendym miejscu)
2. Gubie sie w tej poczcie ! W jednym miejscu zapytania, w innym powiadomienia, a w jeszcze innym wiadomosci ! Juz nieraz przeoczylam wiadomosc albo zapytanie. Czegos takiego jeszcze nie widzialam. Niech chociaz bedzie jedna zakladka z wszystkimi wiadomosciami, gdzie moznaby wszystko podejrzec albo wiadomosciami roznego typu od jednej osoby. Zajmowanie sie poczta na Szafie to dla mnie tortura !

Koncert Waszych zyczen

24 wrz 2012 - 13:53:20

AnKatinka ja nie widzę w tym żadnego problemu. Ze strony głównej klikam 'wiadomości' otwiera mi się kolejna strona i po prawej stronie są rubryczki na wymiany/sprzedaż/kupno/zapytania/i ogólne wiadomości i przy każdej z tych kategorii pokazuje się liczba wiadomości jakie masz do odczytania w danej zakładce. Proste to jak budowa cepa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 20:49 przez MoniqueJulie.

Koncert Waszych zyczen

24 wrz 2012 - 14:27:05

No jesli bawi cie sprawdzanie kazdej kategorii po koleji, to gratuluje. Ale ze to jest proste, to mnie nie przekonalas ;-)) To jest najwyzej uciazliwe. A prosta poczta to jest gmail, nie wiem, czy doswiadczylas, moze nie masz zadnego porownania.
No i moze publikujmy wylacznie merytoryczne odpowiedzi, nie schodzmy do poziomu, jakie znajome narzedzie jest dla kogos miara prostoty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 14:41 przez AnKatinka.

Koncert Waszych zyczen

24 wrz 2012 - 20:48:50

Cytat
AnKatinka
No jesli bawi cie sprawdzanie kazdej kategorii po koleji, to gratuluje. Ale ze to jest proste, to mnie nie przekonalas ;-)) To jest najwyzej uciazliwe. A prosta poczta to jest gmail, nie wiem, czy doswiadczylas, moze nie masz zadnego porownania.
No i moze publikujmy wylacznie merytoryczne odpowiedzi, nie schodzmy do poziomu, jakie znajome narzedzie jest dla kogos miara prostoty

nie muszę sprawdzać każdej kategorii z osobna ponieważ jeśli mam jakąś wiadomość to tak jak napisałam wyżej pokazuje się liczba tych wiadomości w nawiasie przy danej zakładce. Nie porównuj systemu wiadomości z szafy do klasycznej poczty elektronicznej.

Koncert Waszych zyczen

25 wrz 2012 - 00:50:18

1. WYSZUKIWARKA!!! - dokładniejsze kategorie!!!
2. Jest straszliwie niedokładna, do tego czasami trzeba 3 razy odswieżać bo niby pokazuje że nie ma takiej rzeczy a za 2 razem już jest, żeby szukając np płaszcza nie musiec przeszukiwac miliona stron z wszystkimi okryciami wierzchnimi, tak samo buty, np po obcasie
1. Wyszukiwarka u użytkowników!!!
2. Łatwiej wyszukać np klikając na bluzki a nie trzeba przegladac 60 stron danego użytkownika, albo pytac się go co chwile czy ma to czy tamto ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 12:27 przez kajka1306.

Koncert Waszych zyczen

26 wrz 2012 - 11:58:56

Zabawny argument - "nie porownuj" - po to tu jestesmy, zeby proponowac konstruktywne zmiany, bo znamy lepsze strony, a chcemy, zeby ta byla jeszcze lepsza. Zaproponowalam konkretna zmiane - podglad wszystkich wiadomosc w jednym miejscu i nie przekonujesz mnie jak na razie niczym merytorycznym, ze to zla propozycja.

Koncert Waszych zyczen

26 wrz 2012 - 12:05:39

Cytat
AnKatinka
Zabawny argument - "nie porownuj" - po to tu jestesmy, zeby proponowac konstruktywne zmiany, bo znamy lepsze strony, a chcemy, zeby ta byla jeszcze lepsza. Zaproponowalam konkretna zmiane - podglad wszystkich wiadomosc w jednym miejscu i nie przekonujesz mnie jak na razie niczym merytorycznym, ze to zla propozycja.

Wybacz ale dla mnie porównywanie strony na której sprzedajemy/wymieniamy ciuchy z POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ która nota bene służy TYLKO do przechowywania wiadomości jest nie na miejscu. Takie porównania to możesz robić sobie pomiędzy onetem a tym twoim gmailem. Nie muszę cie przekonywać bo jesteś pierwszą osobą która narzeka na system 'pocztowy' na szafie. Jak dla mnie wiadomości wszystkie w jednej zakładce odpadają bo zrobi się syf - więc pomysł z tyłka wzięty.

Koncert Waszych zyczen

26 wrz 2012 - 12:36:33

Wybacz ale dla mnie porównywanie strony na której sprzedajemy/wymieniamy ciuchy z POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ która nota bene służy TYLKO do przechowywania wiadomości jest nie na miejscu.
Takie porównania to możesz robić sobie pomiędzy onetem a tym twoim gmailem. Nie muszę cie przekonywać bo jesteś pierwszą osobą która narzeka na system 'pocztowy' na szafie. Jak dla mnie wiadomości wszystkie w jednej zakładce odpadają bo zrobi się syf - więc pomysł z tyłka wzięty.[/quote]

No to po co w ogole odezwalas sie po moim wpisie? Jestes z administracji? To jest miejsce na propozycje, kazda musi byc kiedys pierwsza ;-) Czy to nie logiczne?

Koncert Waszych zyczen

24 paź 2012 - 13:32:31

Moja propozycja to Możliwość odświeżania wstawionej do szafy rzeczy. Np. sukienka została wstawiona w roku 2011 i jest na samym końcu listy rzeczy szafowiczki i tak samo w wyszukiwarce. Dobrze było by, gdyby dało się odświeżyć ofertę - że nadal jest aktualna. Oczywiście, wprowadzić jakiś limit aby dało się odświeżać daną rzecz np. co 14 dni.
Taka funkcja była by potrzebna bo często wiele osób wstawia po raz kolejny tą samą rzecz a nie kasuje tej wstawionej wcześniej i w ten sposób w jednej szafie jest kilka razy wstawiona ta sama rzecz a to robi bałagan na portalu. W dodatku wygodniej było by odświeżyć rzecz niż po raz kolejny ją wstawiać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Możliwość zamieszczenia pliku w wiadomościach.