Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

13 lut 2012 - 00:50:22

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Usunięcie nieaktywnych kont, bo chyba dalej się za to nie zabraliście..

miały być usunięte po wprowadzeniu nowej szafy jednak liczne problemy techniczne to utrudniają, a konta zbierane są już ponad rok ;/

magda210890 to jest szafa a nie antykwariat, było już dużo wątków na ten temat - poszukaj.

Koncert Waszych zyczen

13 lut 2012 - 01:44:07

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Usunięcie nieaktywnych kont, bo chyba dalej się za to nie zabraliście..

miały być usunięte po wprowadzeniu nowej szafy jednak liczne problemy techniczne to utrudniają, a konta zbierane są już ponad rok ;/
W takim razie moim kolejnym pomysłem jest zatrudnienie nowych programistów / informatyków czy kogo tu potrzeba żeby szafa w końcu zaczęła działać jak normalny portal.

Koncert Waszych zyczen

13 lut 2012 - 12:59:23

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Usunięcie nieaktywnych kont, bo chyba dalej się za to nie zabraliście..

miały być usunięte po wprowadzeniu nowej szafy jednak liczne problemy techniczne to utrudniają, a konta zbierane są już ponad rok ;/
W takim razie moim kolejnym pomysłem jest zatrudnienie nowych programistów / informatyków czy kogo tu potrzeba żeby szafa w końcu zaczęła działać jak normalny portal.

też bym sobie i innym użytkowniczkom tego życzyła.

Koncert Waszych zyczen

18 lut 2012 - 12:08:14

1. Zmiena liter w weryfikacji konta.
2. jest 5 liter - osoby które mają krótsze nazwisko (w tym ja - 4 litery) nie mogą zweryfikować konta ..

Koncert Waszych zyczen

18 lut 2012 - 16:02:05

Cytat
slonwtrzechtrampkach
A ja przypominam, że nadal nikt nie raczył udzielić mi jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi co do problemu z nowymi wątkami.

Ostatnio znów na stronie głównej forum nie pokazują się nowe [tak jakby nikt nic nowego nie napisał w danym dziale], a wchodząc w daną kategorię okazuje się, że nowe posty / wątki są.
Wciąż czekam.
Zgłaszanie tego problemu kolejny raz jest co najmniej żenujące..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-25 17:58 przez slonwtrzechtrampkach.

Koncert Waszych zyczen

28 lut 2012 - 11:25:54

aplikacja nasza szafa na tel, wyszukiwarka uzytkowniczek

Koncert Waszych zyczen

01 mar 2012 - 19:33:52

1. Wprowadzenie szablonu podczas dodawania przedmiotów. Coś na wzór tego co podała meow-meow w wątku http://szafiarenka.pl/7/5314278/usunieto-mi-kilkadziesiat-ciuszkow,46.html :)

2. Ułatwi to dodawanie przedmiotów, a poza tym dziewczyny przestaną narzekać, że 200 znaków to za dużo..

Koncert Waszych zyczen

03 mar 2012 - 10:42:49

Zakładka z "dokonanymi wymianami"

Wiem,że zakładka wymiany jest, ale w większości są tam wiadomości o treści : " Wymiana ? "itp.

A gdy zaakceptujemy wymiankę to pośród tych wiadomości, później trzeba sobie trochę ich poszukać.

Koncert Waszych zyczen

03 mar 2012 - 11:40:24

Magdaa_lena to może zamiast nic nie odpisywać szafowiczkom na wymiany, albo odpisywać nie, lepiej klikaj odrzuć ofertę, wtedy oferta wymiany znika automatycznie z tej listy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-03 11:41 przez MoniqueJulie.

Koncert Waszych zyczen

07 maj 2012 - 19:12:48

Ja w tej chwili grzebię w sklepie, rozglądam się za butami. I co? Sklep ma 123 "strony", na każdej wyświetla się po 15 par butów. Kto zgadnie, ile czasu spędzę na szukaniu tego, czego potrzebuję?
Więc pytam: Jak to możliwe, że nie mam możliwości "przefiltrowania" tych butów tak, żeby wyświetliić tylko te, których szukam (np. żeby wyświetliły się tylko baleriny)?

Plus wyszukiwarka użytkowniczek "po województwach". Teraz, kiedy nie wpisuję nazwy konkretnego przemiotu ale chcę znalźć użytkowniczki z mojego województwa - nic się nie wyświetla:(

Koncert Waszych zyczen

04 cze 2012 - 17:24:17

1. Możliwość tworzenia kategorii na własnym profilu.
2. Wiele dziewczyn ma ubrania w różnych rozmiarach, szybciej szło by wyszukiwanie, gdybyśmy mogły każdy ciuszek dopasować do "kategorii rozmiarowej" ( klikamy wtedy na kategorię na profilu szafiarki i wyświetlają się np wszystkie jej ciuchy w rozmiarze 38). Dodatkowo można byłoby wprowadzić na naszych profilach także podział na : bluzki, spodnie, sukienki, dodatki itd tak jak jest to na stronie głównej

Koncert Waszych zyczen

05 cze 2012 - 08:18:09

fajnakropka wystarczy że taka użytkowniczka wpisze rozmiar w tytule - od razu łatwiej się szuka

Koncert Waszych zyczen

09 cze 2012 - 22:30:47

ale mało kto wpisuje w tytule, a nawet jeśli to i tak trzeba wtedy przejrzeć całą szafę danej osoby, a nie konkretne ubrania w tym rozmiarze

Koncert Waszych zyczen

02 sie 2012 - 18:13:47

1) Przy wyborze rozmiaru obuwia, przydałaby się też opcja wyboru długości wkładki.
2) Przeglądałam dziś obuwie w dwóch rozmiarach i przykładowo rozmiar 41 czasem miał dł. wkładki 26 cm, a rozmiar 40 też często miał taką długość. To niby tylko pół centymetra, ale jednak ma znaczenie.

Koncert Waszych zyczen

05 sie 2012 - 15:00:05

Czy będzie opcja przeszukaj wątek ? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wprowadzenie ostrzezen za niezaplacona rzecz