Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koncert Waszych zyczen

18 gru 2011 - 09:38:12

Cytat
Magda
Słoniu, zostało to już zlecone do wykonania.
Podobno zostało zlecone już wieki temu, a problem jak był tak jest nadal.

Koncert Waszych zyczen

30 gru 2011 - 19:30:07

1. Aplikacja szafa.pl na ANDROID

2. Łatwa i wygodniejsza dostępność do strony szafa.pl na komórce

Cytat
wonka080


poza tym podpisuję się pod tym pomysłem :
1. Dodanie opcji NIE PODOBA MI SIĘ przy prezentowanych przedmiotach.
2. Dokładna ocena każdego przedmiotu. Nie wszystkie stylizacje i przedmioty muszą nam się PODOBAĆ :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-30 19:32 przez OOlaaaaaaaaaa.

Koncert Waszych zyczen

05 sty 2012 - 00:19:48

1. Dodawanie zdjec do mojej szafy z Ipada
2.Umozliwi to wielu uzytkownikom korzystanie w pelni z szafy.

Koncert Waszych zyczen

06 sty 2012 - 20:44:41

1.Zdjęcia naszych dzieci.
2.Nie powinny być widoczne dopóki osoba nie zaloguje się na forum. Ukrywane są kwoty, za które sprzedajemy rzeczy, a nasze dzieci wystawione są na widok publiczny.

Koncert Waszych zyczen

07 sty 2012 - 23:15:48

1. Konkretne działania w kwestii oszustek

2, Zostałyśmy oszukane, szafiwiczka o nicku mery ma już 4 negatywy i tylko 10 pozytywów, sama zostałam wrobiona na sporą sumę, obiecała oddać pieniądze, od 12 dni nie wywiązała się. Jest bezkarna. Działania adminów ograniczyły sie do pouczenia: załatwcie to między sobą". I koniec.


MASAKRA

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

09 sty 2012 - 13:15:21

Cytat
czarnasarna
1. Konkretne działania w kwestii oszustek

2, Zostałyśmy oszukane, szafiwiczka o nicku mery ma już 4 negatywy i tylko 10 pozytywów, sama zostałam wrobiona na sporą sumę, obiecała oddać pieniądze, od 12 dni nie wywiązała się. Jest bezkarna. Działania adminów ograniczyły sie do pouczenia: załatwcie to między sobą". I koniec.


MASAKRA

Masz propozycje odnośnie rozwiązywania takich problemów? Chętnie wysłuchamy pomysłów. Jeśli jest więcej oszukanych użytkowniczek, można śmiało zgłaszać sprawę na policję. Dopiero na ich wniosku się opierając możemy podjąć dalsze działania.



Wszystkie pomysły odnośnie aplikacji na telefony czy korzystania z szafy na innych urządzeniach, są naprawdę dobre! Na pewno postaramy się wprowadzić podobne udogodnienia.

Koncert Waszych zyczen

12 sty 2012 - 22:31:22

1. ostrzeżenia (kary np. czasowego blokowania kont) dla szafowiczek, które jako zdjęcie główne oferowanego przedmiotu przedstawiają zdjęcia innych przedmiotów
2. przestałoby to wprowadzać w błąd pozostałe szafowiczki

notorycznie spotykam się, że jako obrazek główny pojawia się "super modna sukienka" np. w kolorze nude, a w następnych zdjęciach i opisie jest sukienka np. bordowa i w innym kształcie. to denerwujące i właściwie jakaś forma oszukiwania. no i tracenia czasu innych, którzy przeglądają te oferty...

Koncert Waszych zyczen

12 sty 2012 - 23:57:16

Cytat
supersam
1. ostrzeżenia (kary np. czasowego blokowania kont) dla szafowiczek, które jako zdjęcie główne oferowanego przedmiotu przedstawiają zdjęcia innych przedmiotów
2. przestałoby to wprowadzać w błąd pozostałe szafowiczki

notorycznie spotykam się, że jako obrazek główny pojawia się "super modna sukienka" np. w kolorze nude, a w następnych zdjęciach i opisie jest sukienka np. bordowa i w innym kształcie. to denerwujące i właściwie jakaś forma oszukiwania. no i tracenia czasu innych, którzy przeglądają te oferty...

ale o tym jest w regulaminie, wystarczyło go przeczytać ;) takowe przedmioty raportujemy a moderatorzy dają blokady za każdy taki przedmiot - 2dni :)

Koncert Waszych zyczen

13 sty 2012 - 14:28:46

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
supersam
1. ostrzeżenia (kary np. czasowego blokowania kont) dla szafowiczek, które jako zdjęcie główne oferowanego przedmiotu przedstawiają zdjęcia innych przedmiotów
2. przestałoby to wprowadzać w błąd pozostałe szafowiczki

notorycznie spotykam się, że jako obrazek główny pojawia się "super modna sukienka" np. w kolorze nude, a w następnych zdjęciach i opisie jest sukienka np. bordowa i w innym kształcie. to denerwujące i właściwie jakaś forma oszukiwania. no i tracenia czasu innych, którzy przeglądają te oferty...

ale o tym jest w regulaminie, wystarczyło go przeczytać ;) takowe przedmioty raportujemy a moderatorzy dają blokady za każdy taki przedmiot - 2dni :)

Przyznam, ze nie zauważyłam, ze jest taka opcja. Ale bardzo się cieszę, bo ostatnio już tak mnie to denerwowało...
Dzięki!

Koncert Waszych zyczen

18 sty 2012 - 07:46:40

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
Magda
Słoniu, zostało to już zlecone do wykonania.
Podobno zostało zlecone już wieki temu, a problem jak był tak jest nadal.
Problem jak był, tak jest nadal.

Koncert Waszych zyczen

27 sty 2012 - 13:34:51

Mobilna wersja szafy, fajnie by bylo mieć dedykowana bezposrednio na androida.

Możliwość korzystania z szafy w każdym miejscu, w pociągu by
sie nie nudziło :)

Koncert Waszych zyczen

27 sty 2012 - 21:56:43

Zmieńcie proszę minimalną liczbę znaków w opisie. 200 to za duzo.
czasami wystarczy napisac w jakim jest stanie rzecz i rozmiar , a na to nie potrzeba takiej ilosci znakow :)

Koncert Waszych zyczen

28 sty 2012 - 11:56:58

1.Kategorie ofert na mojej stronie-każdy będzie mógł utworzyć swoje własne kategorie np. BLUZKI, SPODNIE, OBUWIE .
2.Osoby ,które będą wchodziły na moje oferty, będą miały wszystko uporządkowane np. zrobię kategorię ROZMIAR 44 itp., i dziewczyny nie będą musiały szperać w całej szafie, tylko wejdą na interesujący je rozmiar.

Koncert Waszych zyczen

12 lut 2012 - 15:09:15

1. Wymiana książek, filmów itp
2. W niektórych bibliotekach nie ma fajnych i poszukiwanych tytułów,a na pewno dużo z nas ma książki na własność i chciałoby je sprzedać/wymienić;)

Koncert Waszych zyczen

12 lut 2012 - 19:32:12

Usunięcie nieaktywnych kont, bo chyba dalej się za to nie zabraliście..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akceptacja lub odrzucenie sprzedazy