Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 44 45 -->

Koncert Waszych zyczen

09 lis 2011 - 19:26:10

Irytuje mnie tylko jedna rzecz tu na szafie, ktora robią same szafowiczki. A mianowicie: Przeglądam sobie np. ubrania. Klikam na fotkę ciucha, który mi się podoba a tam:"To mój nowy nabytek, nikomu nie oddam" - zupełnie bez sensu. Czy nie możecie tego wstawić np. do działu stylizacje? W ten sposób tracę tylko mój czas bo i tak nie moge kupic tej rzeczy.

Koncert Waszych zyczen

09 lis 2011 - 19:45:32

elwira83 dział stylizacje jak sama nazwa wskazuje jest od pokazywania STYLIZACJI czyli kilku ubrań które tworzą całość a nie od pojedynczych przedmiotów, dodatkowo jak coś Ci się podoba nie musisz wchodzić w daną rzecz by zobaczyć czy jest na sprzedaż, wystarczy najechać na miniaturkę i jeżeli przedmiot będzie na sprzedaż to w dymku będzie pokazana kwota sprzedaży plus ewentualna wymiana, jeżeli przedmiot jest na pokaz będzie widniał tylko tytuł przedmiotu.

Koncert Waszych zyczen

09 lis 2011 - 19:53:56

Tak czy inaczej to jest wg mnie "zaśmiecanie" tej witryny. Można przecież stworzyć np.dział "Zakupione" lub "Mój ciuch"...? W każdym bądz razie coś gdzie nie trzeba bedzie najeżdzać na daną rzecz bo po prostu będzie na pewno na sprzedaż lub wymianę.

Koncert Waszych zyczen

09 lis 2011 - 20:37:03

w wyszukiwarce jest opcja która umożliwia pokazanie rzeczy na sprzedaż i wymianę, tylko na sprzedaż, tylko na wymianę i rzeczy na pokaz.

Koncert Waszych zyczen

13 lis 2011 - 19:19:36

1. Dodanie opcji NIE PODOBA MI SIĘ przy prezentowanych przedmiotach.
2. Dokładna ocena każdego przedmiotu. Nie wszystkie stylizacje i przedmioty muszą nam się PODOBAĆ :)

Koncert Waszych zyczen

17 lis 2011 - 16:24:04

Cytat
Magda
Porządkiem na forum zajmują się moderatorzy i robią wszystko co w ich mocy, by pilnować porządku i przenosić źle umieszczone wątki. Ciężko też porównywać tak małą społeczność, jak ta wspomniana przez Ciebie, do szafowej, prawie 600-tysięcznej.

Jeśli widzisz coś niezgodnego z tematyką działu, używaj opcji "raportuj".

Tematy o studniówkach, maturach, sylwestrach to tematy pojawiające się jedynie okresowo, więc nie jestem pewna co do konieczności tworzenia specjalnie pod nie osobnych działów - co może jedynie bardziej skomplikować i tak już rozbudowane forum.

Wiem, doceniam pracę moderatorek, bo sama kiedyś się tym zajmowałam i wiem, ile na to potrzeba czasu, nerwów i cierpliwości, bo każdemu nie dogodzisz.
Fakt faktem, różnica użytkowników jest znacznie różniąca się, ale gdyby zrobić tutaj surowsze reguły, to byłoby mniej bałaganu. Tutaj dziewczyna ma 5/10 negatywów i jest spoko, a tam za jedno przewinienie się po prostu wylatuje. Jest zakaz tworzenia nowych wątków (pomijając giełdę, ale od tego to my mamy profile, by sprzedawać, itp.). Gdyby powymyślać i potworzyć ogólnikowe tematy, to byłoby wg mnie lepiej. Nawet o takiej studniówce. Stworzyć temat 'Studniówka 2012' i niech dziewczyny się wymieniają opiniami o sukienkach, makijażach, fryzurach. Czy nawet temat ze stylizacjami i mogłybyśmy się chwalić i oceniać w JEDNYM temacie. A tak to codziennie tego wyskakuje mnóstwo. Tak samo Hot or Not powinno być jedno. Ostatecznie po zbyt dużej ilośći postów, zamykać temat i tworzyć część drugą. To, co ostatnio się tutaj wyprawia, a raczej co wyrabiają jakieś neoszczaki i boty, to mi się w bani nie mieści. A przycisk 'raportuj' jest mi dobrze znany i często używany. ;-)

Koncert Waszych zyczen

24 lis 2011 - 11:06:47

1. zmiana konta zwykłego na sklepowe
2. mam własna działalnosć gospodarczą, wykonuję i sprzedaję Bizuterię srebrną i posrebrzaną- pospieszyłam sie z załozeniem konta- na dane DG, w tym e- mail, ponieważ bizuteria którą chciałabym sprzedawać jest nowa, nieuzywana, wolałabym mieć konto sklepowe :) pozdrawiam
zapomniałam dodać jestem niezweryfikowana, gdyby udało się przerobic moje konto na sklepowe odrazu to uczynie :) pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-24 11:08 przez TITOGALLERY.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

24 lis 2011 - 11:30:12

TITOGALLERY oczywiście, że jest taka możliwość nawet masz taki obowiązek :) Wystarczy napisać na adres sklepy(at)szafa.pl

Koncert Waszych zyczen

24 lis 2011 - 11:45:36

jeszcze raz pieknie dziękuję :) pozdrawiam

Koncert Waszych zyczen

05 gru 2011 - 17:04:04

ja proponuje wyszukiwarke uzytkowników koniecznie i licznik odwiedzin prosze podbijać

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

06 gru 2011 - 13:33:05

Wyszukiwarka użytkowników już jest w trakcie robienia :) Przypominam, że sztuczne podbijanie jest niezgodne z regulaminem.

Koncert Waszych zyczen

06 gru 2011 - 13:52:38

A ja przypominam, że nadal nikt nie raczył udzielić mi jakiejkolwiek konkretnej odpowiedzi co do problemu z nowymi wątkami.

Ostatnio znów na stronie głównej forum nie pokazują się nowe [tak jakby nikt nic nowego nie napisał w danym dziale], a wchodząc w daną kategorię okazuje się, że nowe posty / wątki są.

Coraz mniej chce mi się tu siedzieć, bo administracja bierze się za tworzenie niepotrzebnych nowości zamiast zająć się naprawianiem tego, co jest zepsute. Wiem, że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, ale poznałam tu kilka naprawdę bardzo fajnych osób i chciałabym mieć z nimi kontakt.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

07 gru 2011 - 09:19:08

Słoniu, zostało to już zlecone do wykonania.

Koncert Waszych zyczen

08 gru 2011 - 13:00:55

1. Możliwość wyszukiwania w bluzkach po długości rękawa (długi, krótki, 3/4, inny)
2. Szybsze i wygodniejsze wyszukiwanie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Koncert Waszych zyczen

08 gru 2011 - 13:19:57

Cytat
OFFelia
1. Możliwość wyszukiwania w bluzkach po długości rękawa (długi, krótki, 3/4, inny)
2. Szybsze i wygodniejsze wyszukiwanie.

Hmm dość ciekawy pomysł z tymi rękawami.
Co rozumiesz przez szybsze i wygodniejsze wyszukiwanie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiarowka w tytule