Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prowizja od szafy

26 mar 2013 - 17:31:57

Kpina z tą prowizją, jeśli już jest, to dlaczego prawo do kupowania mają osoby niezweryfikowane ? Jakaś nieodpowiedzialna szafowiczka kliknęła, że kupiła moją rzecz, prowizja WCALE NIE MAŁA pobrana, a wpłaty za przedmiot o niezweryfikowanej osoby nie było i nie ma, nie logowała się na szafie dobre kilka dni , a ja co ? zapłacić za prowizję muszę . KPINA. jak się ubiegać o sprawiedliwość ?

prowizja od szafy

26 mar 2013 - 20:46:31

Cytat
guusiaczekxd
jak się ubiegać o sprawiedliwość ?

zapoznać się z regulaminem który nota bene ZAAKCEPTOWAŁAŚ.

prowizja od szafy

12 maj 2013 - 11:53:00

ja za sprzedaż jednej rzeczy dostałam naliczenie 17,90 prowizji! to jest chore... serwis na tym wiele straci bo dużo osób po prostu odejdzie i przejdzie na mojeciuchy . pl

prowizja od szafy

19 maj 2013 - 13:11:22

Niech zmniejszą chociaż do 5% bo płacenie 10% od wartości rzeczy Z WŁASNEJ SZAFY, NA KTÓREJ I TAK NIE ZARABIAMY (tylko zwraca nam się część kwoty wydana na zakup) to spora przesada! Płacisz za weryfikację niemało, a jeszcze każą Ci się dzielić kasą ze sprzedarzy, do tego mają zarobek na reklamach, które zasłaniają Ci przycisk "wyloguj". Robienie ludzi w ch... i tyle.

prowizja od szafy

26 maj 2013 - 15:02:57

10% prowizji to spora przesada.. 6 % to jeszcze bym zrozumiała, ale 10% to dla mnie przegięcie. Wiem, że nikt nie zmusza mnie do sprzedaży tutaj ale po coś się to konto zakładało, po coś się płaciło za weryfikację..

prowizja od szafy

03 mar 2014 - 12:32:18

A ja mam pytanie z innej beczki: dlaczego Szafa pośredniczy we wpłacaniu pieniędzy przez kupującego na moje konto?
Ja nie zakładałam tutaj konta na pieniądze, zostało utworzone bez mojej wiedzy (oniemiałam jak zobaczyłam jakie mam saldo).
Już wystarczy że jest bardzo wysoka prowizja, czemu Szafa kładzie łapę na nie swoich pieniądzach??????

I nie mogę im tego napisać, bo z tym portalem nie ma żadnego kontaktu!!!!

prowizja od szafy

15 mar 2014 - 12:00:28

wycofac prowizje bo wiele osób odejdzie z szafa.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

punkty wymienne na prowizje od sprzedaży