Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 17:24:20

Cytat
jolieetolie
Cytat
kamilkaa21

wiec tez dziewczyny zapraszam do wypowiada się w nim, bo tez by nam mogło trochę punktów wlecieć do kieszeni :) np. 100 postów = 10 pkt :)

moim zdaniem to jeszcze bardziej zaśmieci forum. dziewczyny będą pisać byle co, byleby tylko złapać punkty.
Zgadzam się to nie za dobry pomysł pojawi się mnóstwo postów bez sensu smarkule będą pytały co 5minut czy jestem ładna? czy nie za gruba? itd..

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 17:29:15

Cytat
anta83
Cytat
jolieetolie
Cytat
kamilkaa21

wiec tez dziewczyny zapraszam do wypowiada się w nim, bo tez by nam mogło trochę punktów wlecieć do kieszeni :) np. 100 postów = 10 pkt :)

moim zdaniem to jeszcze bardziej zaśmieci forum. dziewczyny będą pisać byle co, byleby tylko złapać punkty.
Zgadzam się to nie za dobry pomysł pojawi się mnóstwo postów bez sensu smarkule będą pytały co 5minut czy jestem ładna? czy nie za gruba? itd..

no cóż zobaczymy co to będzie... to tylko pomysł a przyjąć się nie musi oczywiscie :D hehe

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 17:52:10

Cytat
kamilkaa21
Cytat
anta83
Cytat
jolieetolie
Cytat
kamilkaa21

wiec tez dziewczyny zapraszam do wypowiada się w nim, bo tez by nam mogło trochę punktów wlecieć do kieszeni :) np. 100 postów = 10 pkt :)

moim zdaniem to jeszcze bardziej zaśmieci forum. dziewczyny będą pisać byle co, byleby tylko złapać punkty.
Zgadzam się to nie za dobry pomysł pojawi się mnóstwo postów bez sensu smarkule będą pytały co 5minut czy jestem ładna? czy nie za gruba? itd..

no cóż zobaczymy co to będzie... to tylko pomysł a przyjąć się nie musi oczywiscie :D hehe

Wróciłam :) też uważam, że to całkiem zaśmieci forum, aczkolwiek wiadomo, że byłoby fajnie dostawać punkty za posty.
Cieszę się, że mój pomysł przyjął się wśród użytkowniczek portalu w jakimś topniu na razie ( miejmy nadzieję, że liczba popierających wzrośnie znacząco :) )
Także działajmy dalej :)

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 17:55:46

dobry pomysł, ale lepiej np sprzedaż jedną rzecz - 1 pkt , 2 rzeczy 2 pkt , lub np. za 10 zł to 1 pkt za 100 zł - 10 pkt itd :D

Cytat
kiziolek1708
Cytat
kamilkaa21
Cytat
anta83
Cytat
jolieetolie
Cytat
kamilkaa21

wiec tez dziewczyny zapraszam do wypowiada się w nim, bo tez by nam mogło trochę punktów wlecieć do kieszeni :) np. 100 postów = 10 pkt :)

moim zdaniem to jeszcze bardziej zaśmieci forum. dziewczyny będą pisać byle co, byleby tylko złapać punkty.
Zgadzam się to nie za dobry pomysł pojawi się mnóstwo postów bez sensu smarkule będą pytały co 5minut czy jestem ładna? czy nie za gruba? itd..

no cóż zobaczymy co to będzie... to tylko pomysł a przyjąć się nie musi oczywiscie :D hehe

Wróciłam :) też uważam, że to całkiem zaśmieci forum, aczkolwiek wiadomo, że byłoby fajnie dostawać punkty za posty.
Cieszę się, że mój pomysł przyjął się wśród użytkowniczek portalu w jakimś topniu na razie ( miejmy nadzieję, że liczba popierających wzrośnie znacząco :) )
Także działajmy dalej :)


Za wypowiedzi na forum nie ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 17:58 przez Tynuchaa.

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 20:10:24

no to jesteśmy już na drugiej stronie w sugestiach z ilością 80ciu głosów :)

punkty za sprzedaż

15 mar 2013 - 23:13:11

Jestem nowa i nie wiem gdzie czego szukać.Jaka jest prowizja ?

punkty za sprzedaż

16 mar 2013 - 07:37:57

Cytat
ewelcia301
Jestem nowa i nie wiem gdzie czego szukać.Jaka jest prowizja ?

10 % -> wg Szafy najniższa na wszystkich portalach :D haha :))

punkty za sprzedaż

17 mar 2013 - 13:34:58

Dziewczyny zachęcam do oddawania swoich cennych głosów :)

punkty za sprzedaż

18 mar 2013 - 17:43:53

i jak tam z glosowaniem?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

otrzymywanie punktów za sprzedane rzeczy