Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam żal do "szafy", że nie kontroluje avatarów tzn żeby nie było takich samych
co Wy o tym sadzicie?

ja tam się jeszcze nie spotkałam z takim przypadkiem aby 2 rożne osoby miały ten sam avatar....

Ale że co? :O Co za durnotę żeś znowu wymyśliła?!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Ale co z tego, że dwie osoby będą miały taki sam avatar ?
Ważne, że nicki inne będą :D

Cytat
kotek6
Ale co z tego, że dwie osoby będą miały taki sam avatar ?
Ważne, że nicki inne będą :D

dokładnie :D haha

Ciekawe kto miałby tego pilnować, dobre sobie :)
Pomyśl ile jest tu niedociągnięć, nad którymi trzeba popracować zanim właściciele stronki zabiorą się za nowe pomysły..

można zacząć najpierw od usuwania zbędnych kont na które nikt się nie logował powyżej 1 roku.... a nie zawracać gitarę jakimiś avatarami :x

Jestem temu przeciwna. Już nie raz spotkałam się z tym, że ktoś ma ten sam avatar co ja. Mi to nie przeszkadza, bo czemu mam go zmieniać? Podoba mi się dlatego taki sobie ustawiłam, a nie będę traciła czasu na branie jakiegoś beznadziejnego obrazka tylko po to, żeby nikt inny nie maił takiego. Każdy dodaje to co mu się podoba.

jestem przeciwna używaniu kradzionych fotek w roli avatara - czyli połowa z Was powinna mieć usunięte.

Cytat
sariel
jestem przeciwna używaniu kradzionych fotek w roli avatara - czyli połowa z Was powinna mieć usunięte.
dokladnie. jakby ktos ukradl komus jego zdjecie i tez ustawil na avatar to rozumiem, no ale jak sie bierze zdjecia z neta to co dziwic potem ze sie powtarzaja. jak Ci sie nie podoba ze ktos ma taki sam jak Ty to sobie zmien
moderatorzy powinni sie raczej zajac chociazby czyms takim jak rzecz za 1zł + wysylka 60zł, a nie na jakies avatary tracic czas

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Propozycja - dodatkowe punkty :)