Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Myślę, że to przesada, iż jestem zmuszana do posiadania w swojej skrzynce serwisowej wiadomości od szafa.pl w stylu "konkurs", albo inne ważne w cudzysłowie...

Nie dość, że zmuszacie do czytania, by taka wiadomość przestała być wytłuszczona, to NIE MOŻNA JEJ W OGÓLE USUNĄĆ!
Co to w ogóle znaczy??!


ZGŁASZAM POSTULAT, BY MOŻNA BYŁO USUWAĆ WIADOMOŚCI od administratora szafa.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-24 07:50 przez Wilcza_Jagoda.

Wiadomości te są <podobno> samoczynnie usuwane po danym czasie.

A po co się tak spinasz od razu? Napij się melisy i wrzuć na luz. Nikt nie karze Ci czytać tych wiadomość, a co dziwnego w tym że widnieją jako nieprzeczytanie skoro ich nie przeczytasz? Każda wiadomość będzie wytłuszczona dopóki jej nie odczytasz więc nie wiem skąd ten bulwers. Po drugie wiadomości od Administracji dotyczą spraw związanych z portalem, więc powiedz mi skąd byś chciała się dowiadywać o ważnych rzeczach takich jak na przykład zmiana regulaminu? Informują - źle, nie poinformują to też będziesz narzekać.. Po trzecie chyba akceptowałaś regulamin szafa.pl, a w nim jest wyraźnie napisane:

XIII. Polityka ochrony prywatności (...)
6.Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, komunikatów o zmianach w ofercie, powiadomień, oraz innych wiadomości od Administratorów Serwisów Grupy Szafa.pl.

Też mnie to wkurza, czasami muszę kilka razy wejść na wiadomość, która mnie kompletnie nie interesuje żeby mi przestało pokazywać, że mam coś nowego :/ Strasznie chamskie

Cytat
MoniqueJulie
A po co się tak spinasz od razu? Napij się melisy i wrzuć na luz. Nikt nie karze Ci czytać tych wiadomość, a co dziwnego w tym że widnieją jako nieprzeczytanie skoro ich nie przeczytasz? Każda wiadomość będzie wytłuszczona dopóki jej nie odczytasz więc nie wiem skąd ten bulwers. Po drugie wiadomości od Administracji dotyczą spraw związanych z portalem, więc powiedz mi skąd byś chciała się dowiadywać o ważnych rzeczach takich jak na przykład zmiana regulaminu? Informują - źle, nie poinformują to też będziesz narzekać.. Po trzecie chyba akceptowałaś regulamin szafa.pl, a w nim jest wyraźnie napisane:

XIII. Polityka ochrony prywatności (...)
6.Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, komunikatów o zmianach w ofercie, powiadomień, oraz innych wiadomości od Administratorów Serwisów Grupy Szafa.pl.

Jak Ciebie to nie bulwersuje, to nie "bij piany" i pij swoją melisę bez częstowania nią innych.

A btw. przeczytaj ze zrozumieniem post, a dopiero potem wyrażaj swoje zdanie, bo z odpowiedzi którą udzieliłaś wynika BRAK ZROZUMIENIA TEKSTU.

Natomiast z Twojego postu wynika BRAK PRZECZYTANEGO REGULAMINU. Zaakceptowałaś regulamin w którym jest wyraźnie napisane że wyrażasz zgodę na otrzymywanie takich maili i tyle. Nie pasowało, trzeba było nie akceptować i nie zakładać konta.

Cytat
MoniqueJulie
A po co się tak spinasz od razu? Napij się melisy i wrzuć na luz. Nikt nie karze Ci czytać tych wiadomość, a co dziwnego w tym że widnieją jako nieprzeczytanie skoro ich nie przeczytasz? Każda wiadomość będzie wytłuszczona dopóki jej nie odczytasz więc nie wiem skąd ten bulwers. Po drugie wiadomości od Administracji dotyczą spraw związanych z portalem, więc powiedz mi skąd byś chciała się dowiadywać o ważnych rzeczach takich jak na przykład zmiana regulaminu? Informują - źle, nie poinformują to też będziesz narzekać.. Po trzecie chyba akceptowałaś regulamin szafa.pl, a w nim jest wyraźnie napisane:

XIII. Polityka ochrony prywatności (...)
6.Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, komunikatów o zmianach w ofercie, powiadomień, oraz innych wiadomości od Administratorów Serwisów Grupy Szafa.pl.


Z przytoczonego fragmentu nie wynika rozwiązanie kwestii, którą poruszylam.
OTRZYMYWANIE WIADOMOSCI nie jest tozsame z mozliwoscia ich usuwania.
Ponownie zalecam czytanie ze zrozumieniem.

spoko, spoko e-maile chce jak naj bardziej ale jak najbardziej kiedy mam chec je tez usuwac! Bo mi nie kazdy pasuje poza przeczytaniem jego i tylko zmyla i zawala skrzynke!
A druga rzecz z niektorymi sa dlugie korespondencje i nawet usuniecie wiadomosci powoduje ze jak ktos odpisze to cale ciagi nawet roczne sa i jak ja mam przewijac strone w kolo bo tylko fragment chce odszukac albo koncowke to mi sie odechciewa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-18 18:13 przez gretastyl.

Co do wiadomości... A dlaczego nie można usunąć powiadomień? Mam tysiące starych powiadomień które nie są mi do niczego potrzebne a nie mogę nic z tym zrobić... Pozatym korzystam z aplikacji na telwfon szafa.pl i pytanie następujące: dlaczego nie mogę usunąć rzeczy którą sama dodałam do swojej szafy i dlaczego nie mogę zostawić komentarzy przez aplikację, tylko muszę czekać na skorzystanie z komputera żeby to zrobić... proponuję to zmienić ;)

Dołączam do grona mocno zirytowanych ! Ja rozumiem że wyraziłam zgodę na otrzymywanie administacyjnego spamu ale nie było nigdzie mowy o tym że nie będzie można samemu takich wiadomości usunąć !!! Chyba powinnam mieć prawo do zdecydowania co chcę mieć w swojej skrzynce !? Po co w takim razie są te kwadraciki do zaznaczania/odznaczania wiadomości ? W większości są to wiadomości nie mające nic wspólnego z działaniem portalu a bezsensowne info o konkursach :/ Podpisuję się obiema rękami pod tym postulatem ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Punkty na szafa