Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:01:28

Na temat jednej z moich stylizacji, którą robilam po sprzątaniu na łódzkim cmentarzu wywiązała się płomienna dyskusja, jednak użytkowniczka megan005 (czy dobrze widzę, że jest moderatorką) zwyzywała mnie dosyć mocno w wiadomościach prywatnych, nie robiłabym z tego wielkiej afery, jednak dostało mi się za pochodzenie (mam żydowskie korzenie):

megan005 16-12-2012 19:51
Serio zaczynasz mnie powoli denerwowac gimbusie.
Znam historię i nie muszę się przed Tobą nią popisywać. Już dawno skończałam z " odpytywaniem" To że Ty czujesz taką potrzeba to już nie mój problem.
Ze swoją twarzą daleko nie zajdziesz. Z podejściem do życia też nie. Nie mówiąc o strojach. Kto Cię zatrudni w przyszłości ?
Będziesz do końca życia sprzątać groby. :D
Aborcja powinna być legalna wtedy kiedy Cię zapłodniono :)

megan005
megan005 16-12-2012 19:54
A do pedagoga być nie poszła bo być nie zdążyła.. :)
hehe powodzenia ;)
Wracaj do kraju przodków.
megan005
megan005 16-12-2012 19:55
I zacznij nosić perukę i kiecki do kolan !! Ojj widać jak bardzo znasz swoją kulturę ;)

To są teksty które otrzymałam, sądzę, że to już podpada pod nienawiść na tle nardowościowym i rasowym i bardzo prosiłabym żeby zrobiono z tym porządek. I nie mam zamiaru cenzurować tu nicku, bo skoro ta osoba ma czelność pisać takie rzeczy, to powinna liczyć się z konsewkwencjami jakie mogą spotkać ją za takie groźby i wyzwiska.

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:07:51

Ojejku :)
Widocznie użytkowniczka nie potrafi czytać ze zrozumiueniem :)
Pozdrawiam :)

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:09:02

Obawiam się, że niestety umiem i jasno widać tu do czego pijesz. Życzenie komuś śmierci, grożenie pobiciem, aż w końcu chęć wyrzucenia mnie do Izraela? Naprawdę?

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:13:01

hahahaa ale się ubawiłam ;D
W którym momencie życzyłam Ci śmierci ?
Kiedy groziłam Ci pobociem ?
I na koniec przytocz mi słowa gdzie chciałam Cię wyrzucić do kraju ? wg. Ciebie do Izraela ? :D
Zabawna jesteś.
You made my day ! :D

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:36:24

Przeczytaj swoje wiadomości i masz tam odpowiedź. ;)

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 20:46:33

Nie mam słów.
Idź się udzielać gdzie indziej, albo zajmij się prawdziwymi problemami, a nie tymi wyimaginowanymi przez siebie.

Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 21:05:57


No nie mogę tu jej jeszcze nie było :D
Dextella: z Tobą powinni na szafie zrobić porządek. Nic nie sprzedajesz ani nic nie kupujesz więc po co Ci ta szafa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 21:06 przez Gos136.

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 21:08:21

art. 23
Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

literatura
art. 24
§ 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.



Proszę o usunięcie wątku na forum :)
Dziekuje

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 21:13:14

Twoje przepisy nie odnoszą się do sytuacji tutaj, ja bym mogła rownież wymienić dużo przepisow o dyskryminacji i groźbach, ale jaki to ma sens jak sama podpisałaś się pod własnymi słowami? Żaden, sama przyznałaś się do bycia autorką tych wiadomości, więc ja czekam aż moderacja się zajmie tobą.
Bo mi się nie chce wysłuchiwać, że powinnam być wyskrobana, albo wracać do kraju przodków, tym bardziej, że oni pracowali dla tego kraju i tu zginęli.

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 21:23:58

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM DZIECZYNO !!!!

W sądzie wyśmiali by Cię gdybyś przedstawiła im takie "dowody"

Napiszę Ci ostatni raz !!!! Nie pisałaś mi jakich masz przodków, więc nie pisz głupot. Bo zachwilę mi napiszesz, że " rzekomo Ci grożę, bo jesteś czarna"
Jesteś śmieszna ze swoimi wymyślonymi groźbami.
Idź się bawic gdzie indziej.

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 22:09:38

masakra jakaś ...
Już nie miałaś się czego czepnąć to się czepnęła avataru.
Popatrz na swój - jeszcze tam w tle grobu brakuje :D
Udajesz biedną, a ładnie mi tyłek obrabiasz pod zdjęciami. Wystarczy usunąć prawda? pfffff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 22:13 przez Gos136.

Problem z uzytkowniczka

16 gru 2012 - 22:15:05

Eh.. ale ona nie rozumie, że obraża nasze odczucia religijne, depcząc po grobach ;/
Nie za takie pokolenie waliczyli nasi pradziadkowie !

To typowe zachowanie dla gimnazjalistek...niektórych.
Deptanie grobów, i zmyślanie. Nic na to nie poradzisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KONKURSY SZAFA.PL