Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż-wymiana

12 gru 2012 - 12:15:09

Pewnie część dziewczyn, które tylko KUPUJĄ na szafie, odczuły problem związany z wyszukiwarką, otóż często sama chcę coś kupić (NIE WYMIENIĆ), wpisuję hasło w wyszukiwarkę i klikam opcję "NA SPRZEDAŻ", ale nie pokazują się rzeczy, które dziewczyny wystawiają w opcji SPRZEDAŻ/WYMIANA. Pokazują się jedynie te, które zostały wystawione wyłącznie z opcją "KUP":

https://lh3.googleusercontent.com/-wvKzTQZo4Cc/UMhmlRBRHEI/AAAAAAAABxs/Zx3BfNcC8Ig/s0/na%2520sprzeda%25C5%25BC.png

Jest to o tyle niewygodna wyszukiwarka, że jeśli wybiorę wyszukiwanie w przedmiotach na "SPRZEDAŻ LUB WYMIANĘ", to pokazują się WSZYSTKIE - nawet te, które zostały wystawione tylko na wymianę:

https://lh4.googleusercontent.com/-jlXOmKTTpuk/UMhmlYLixAI/AAAAAAAABxo/IyzYyABxtwk/s0/na%2520sprzeda%25C5%25BC%2520i%2520wymian%25C4%2599.png

Przypominam, że osoby, które tylko kupują na szafie, nie interesują przedmioty "na wymianę", więc fajnie byłoby jakoś to uwzględnić w tej wyszukiwarce :)
Z poważaniem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 12:17 przez lobuzinska.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaż-wymiana

08 sty 2013 - 20:50:48

nie bardzo rozumiem... uważasz, że masz za duży wybór i chcesz go ograniczyć?
możesz sobie przecież wybrać sprzedaż, wymianę i sprzedaż lub samą wymianę

a 99% rzeczy na szafie, nawet jeśli nie ma zaznaczonej opcji sprzedaży, a jedynie wymianę pewnie i tak będziesz mogła kupić (wystarczy napisać w tej sprawie wiadomość do oferującej dany przedmiot)

ludzie szukają tutaj często KONKRETNYCH rzeczy i kupią je za każdą cenę (a jeśli znajdą taką rzecz tylko wystawioną na wymianę to nie mogą jej kupić?, wystarczy się dogadać!)

jak już to rozdzieliłabym od tego wszystkiego kategorie "poszukiwane", bo ja np. często szukając konkretnej rzeczy przeglądam wszystkie oferty i pałętają mi się nie potrzebnie te gdzie dziewczyny poszukują danej rzeczy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 20:53 przez xanthina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z uzytkowniczka