Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

O SZANOWNEJ ADMINISTRACJI

12 gru 2012 - 07:49:40

Witam, czy ktoś doswiadczył ze strony administracji jakiejs pomocy której oczekiwaliscie po zostaniu oszukanym na Szafie? jesli tak to w jaki sposób??

Sama niedawno zostałam oszukana i dotarłam do osoby która kilka miesiecy temu została oszukana przez ta sama uzytkowniczke- mimo ze sprawę zgłaszała, administracja jej nie zablokowała i chodzi taka po ziemi i wyłudza dalej

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

O SZANOWNEJ ADMINISTRACJI

08 sty 2013 - 20:40:58

dwa razy zgłaszałam sprawę i dwa razy wygrałam
jedna dziewczyna zadeklarowała się oddać kasę, a druga wyśmiała decyzję administracji i wystawiła mi na dodatek negatywa (zgłosiłam to i negatyw został usunięty i na tym koniec) - kasa przepadła, zostałam z dziurawą kurtką niezgodną z opisem, zdjęciem itd.

aż taką desperatką nie jestem, żeby to zgłaszać na policję :) no chyba, że to byłoby ponad 100 zł (wtedy bym się zastanowiła)

ogólnie nie mogę powiedzieć, że admini nic nie robią :) moje sprawy zostały szybko rozpatrzone, nic więcej zrobić nie mogli (zablokowali tym dziewczynom konta na miesiąc)

mam jedno "ale" - skoro ktoś nie stosuje się do decyzji administracji powinien mieć usunięte konto, a nie bezkarnie dalej prowadzić transkacje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedaż-wymiana