Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna wyszukiwarka :/

23 lis 2012 - 18:14:35

Dokładnie, ta wyszukiwarka słabo działa.. Wpiszę np. 'nude' w nią a tu komunikat: "Nic nie znaleziono'. Albo oglądam ileś stron danego przedmiotu, klikam na następną a tu znowu ten sam komunikat.. Zamiast sald i innych pierdół mogli by się w końcu za to wziąć. Za wyszukiwarkę wątków też, wpisuję dokładny tytuł wątku i go nie znajduje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 18:18 przez keyy.

Dziwna wyszukiwarka :/

23 lis 2012 - 18:15:02

tez uważam, ze w wyszukiwarce powinna być możliwość wyszukania rzeczy nowych bądź używanych. pomysł z podawaniem długości wkładki tez jest dobrym rozwiązaniem. w zależności od marki nosze rozmiary 38-40 ;/

Cytat
keyy
Dokładnie, ta wyszukiwarka słabo działa.. Wpiszę np. 'nude' w nią a tu komunikat: "Nic nie znaleziono'. Albo oglądam ileś stron danego przedmiotu, klikam na następną a tu znowu ten sam komunikat.. Zamiast sald i innych pierdół mogli by się w końcu za to wziąć. Za wyszukiwarkę ubrań też.

tez mam ten problem O.o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 18:15 przez jolieetolie.

Dziwna wyszukiwarka :/

23 lis 2012 - 18:15:54

Sethesa, no fakt. Masz rację

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Dziwna wyszukiwarka :/

26 lis 2012 - 08:39:21

Niestety problemy z wyszukiwarką są nam znane. Zmiana tego wymagała by stworzenia praktycznie nowej wyszukiwarki, co będzie dość czasochłonne - niestety nie otrzymałam jeszcze żadnej informacji na temat terminu rozpoczęcia takich prac. Wszystkie wypisane sugestie przekazuję i jeżeli zostanie mi przekazane jakieś info napiszę Wam.

Wątek nie jest problemem technicznym, więc przenoszę do propozycji zmian.

Dziwna wyszukiwarka :/

26 lis 2012 - 14:04:39

Magdo - napiszę tylko tyle 'hahahahahaha' - przecież niedawno wyszukiwarka została zmieniona.. I co ? teraz znów trzeba zmienić? Matko jedyna.

Dziwna wyszukiwarka :/

21 sty 2014 - 23:18:42

Nie wiem czemu mam dziwne wrażenie że w tej sprawie dużo się nie zmieniło. :( A szkoda:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wysylka gratis-podswietlona i widoczna