Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wersja mobilna

18 lis 2012 - 21:36:12

Wersja mobilna lub aplikacja na telefon bylaby swietnym pomyslem. Jestem jedna (i na pewno nie jedyna) osoba, ktora wiekszosc 'spraw' zalatwia za pomoca telefonu. Korzystanie ze standardowej formy szafy.pl na telefonie jest bardzo uciazliwe.
Wszystko trzeba non stop powiekszac, przewijac, szukac; wiadomosci nie zawsze sie wysylaja; zdjecia dlugo sie laduja; w telefonie w wersji standardowej bardzo duzo czasu na ladowanie strony zajmuja reklamy; w wersji mobilnej lepiej korzystaloby sie z forum (teraz ten wpis tez pisze na telefonie i niestety jest to strasznie uciazliwe)

Wypowiadajcie sie. Mysle, ze jest to bardzo sluszny temat.

Pozdrawiam :)

Wersja mobilna

13 lut 2013 - 01:20:14

jestem za ! :) czasami fajnie wejść na szafę na forum poczytać,pogadać z innymi w wolnej chwili gdy nie ma dostępu się do kompa ale niestety w tak dużej wersji jest to bardzo uciążliwe... fajna by była właśnie taka mobilna mini szafa :))

Wersja mobilna

12 mar 2013 - 15:35:13

Tak, czekam na coś takiego! Często jestem na szafie mobilnie ale idzie to baardzo mozolnie a z taką aplikacją byłoby to łatwiejsze i wygodniejsze.

Wersja mobilna

14 mar 2013 - 01:18:13

no mogla być ale tego to my się chyba nie doczekamy :( a jeśli nawet to nie prędko.... :( a szkoda ! bo za mobilna wersje forum to bym skakała aż do nieba chyba :D hehe bo w końcu w czasie nudy mielibyśmy jakieś chociaż zajęcie czyli pisanie na forum a tak to lipa... :p

Wersja mobilna

02 maj 2013 - 13:09:39

Jestem absolutnie na TAK! Zgłosiłam nawet sugestię ale niestety nie było odzewu! Dlatego bardzo proszę zagłosujcie, a nóż sie uda.. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwna wyszukiwarka :/