Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do moderatorów i innych takich

21 paź 2012 - 23:53:12

Mam zasadnicze pytanie: dlaczego? Dlaczego w momencie, gdy jest godzina 23 i zastanawiam się czy jestem w ciąży muszę umieszczać swój post w istniejącym już temacie :CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY. Wątek ten ma 37 stron i mój post na 37 stronie nie da mi odpowiedzi na moje pytanie. Nie podzielą się swoją wiedzą inne szafowiczki, gdyż pierwsze co zrobią to przeczytają pierwszy post owego tematu a nie ostatni. Dodam, że o 23 nie mam testu wykrywającego poziom hcg, dostępnego ginekologa, otwartego sklepu i jedyne co mogę to radzić się kobiet, które były w podobnej sytuacji. Innym wyjściem jest stworzenie nowego tematu, który pewnie po kilku sekundach zostanie wcielony do wątku zbiorczego a ja dostanę bana. W sytuacji gdy durne wątki, infantylne typu h/n, czy też "moje zdobycze" pojawiają się codziennie masowo i jakoś nie znajdują się w jednym wątku zbiorczym. Czyli jak rozumiem dla moderatorów ważniejszymy wątkami są te o super ciuszkach, które kupił mój bogaty mężczyzna niż prawdziwe problemy dorosłych kobiet. Nie potrzebuję odpowiedzi za tydzień czy może coś nie tam z moim zdrowiem czy może mam objawy ciąży. Ja potrzebuję tego teraz, w tym momencie bo jutro to poradzi mi lekarz. Tak,że proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie: gdzie logika?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

do moderatorów i innych takich

27 paź 2012 - 22:06:52

Powieliłaś w tym momencie wątek. Już zakładałaś na ten temat wątek gdzie wiele osób wyjaśniło Ci sens istnienia i zasady funkcjonowania wątków zbiorczych. Wątek zamykam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podział