Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Agresywne reklamy

16 paź 2012 - 19:46:40

Czy wy tez uważacie, że na szafie jest za dużo reklam typu push? Rozumiem, że strona na tym zarabia, ale wszystko ma swoje granice. Po każdym kliknięciu agresywnie atakują! Też was to tak denerwuje?

Agresywne reklamy

16 paź 2012 - 19:50:54

Nie mam żadnych reklam od 2009 roku.

Agresywne reklamy

07 lis 2012 - 15:26:43

zainstaluj sobie adblock plus.
zero reklam nic nie wyskakuje nic nie denerwuje. praktykuje od kilku lat i polecam

Agresywne reklamy

30 lis 2012 - 12:49:24

Cytat
Maartha
Czy wy tez uważacie, że na szafie jest za dużo reklam typu push? Rozumiem, że strona na tym zarabia, ale wszystko ma swoje granice. Po każdym kliknięciu agresywnie atakują! Też was to tak denerwuje?

również mam problem z reklamami. Uważam że to duze przegięcie, po prawej stronie wyskakuje podłuzna duza reklama która zasłania wszystko co najważniejsze czyli nie moge wejść na swoją szafę bo jest reklama albo nie moge zobaczyć ile uzytkowniczka ma negatywów bo zasłania to reklama. czy w ten sposób serwis chce zmusić nas do wykupowania opcji "Wyłącz reklamy" ?? pomyslałam sobie że 5 zł za całkowite wyłączenie reklam to nie dużo. Ale na miesiąc? buahahah na prawde jesteście zabawni. Byle kase zgarniać, tylko patrzeć a zaraz zrobia opłaty za wystawianie i prowizje od sprzedaży jak na allegro....ehhh

Agresywne reklamy

30 lis 2012 - 17:35:21

ja sobię mogę pomarzyć o adblocku, bo na operze nie prądzi.

imho te reklamy to przegięcie, mam netbooka, na którym jedna reklama zasłania mi albo całą stronę albo dostęp do ustawień (po prawej, jest na długość monitora). wkurza to :| na szczęście już tu nie wchodzę tak często, ale inni niewątpliwie też mają z tym problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do moderatorów i innych takich