Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Używane a takie drogie !!!

10 paź 2012 - 20:37:41

Hm...
Dziewczyny czy zauważyłyście to ze ciuchy UŻYWANE na szafie sięgają nawet do 50 zł gdzie normalnie taki ciuch w lumpie można kupić za 4-10 zł albo nowy . Lekka przesada z tymi cenami . Co wy o tym sądzicie ?
Moze jakiś rzeczoznawca by sie przydał ?

Używane a takie drogie !!!

10 paź 2012 - 21:49:14

hahahhhahaha błagam Cię - nie rozśmieszaj mnie.. Tutaj każdy ustala swoje ceny - nie pasują Ci to nie kupuj, ja mam prawo wycenić swój używany ciuch na dowolną kwotę nie pytając o zgodę księżniczki kiikoo. A rzeczoznawcę to przy sprzedaży domu możesz sobie wezwać. Poza tym teraz w lumpie za 4-10zł to możesz kupić sobie szmatę do podłogi a nie fajny ciuch.

Używane a takie drogie !!!

11 paź 2012 - 12:51:21

No właśnie nie kupuję bo niestety ale ludzie są na tyle głupi że dają tutaj na maxa czasami szmaty za duże pieniadze . A co ty robisz to mnie w zupełni nie interesuje !!!

Używane a takie drogie !!!

11 paź 2012 - 14:25:35

Każdy ma swój gust, więc co by tu dał rzeczoznawca ;| Jeśli jest dla Ciebie za drogo na szafie to szukaj tego samego za niższe pieniądze w SH [gdzie ostatnio zrobiło się mega drogo].

Używane a takie drogie !!!

30 lis 2012 - 17:39:04

postuluję o karne penisy za życzenie sobie więcej niż 50 zł za używane ciuchy! a co!

Używane a takie drogie !!!

08 gru 2012 - 00:04:38

Cytat
sariel
postuluję o karne penisy za życzenie sobie więcej niż 50 zł za używane ciuchy! a co!
A nie lepiej 'karne kobiece narządy rozrodcze'? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Agresywne reklamy