Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

25 minut temu

sprawdzony stomatolog

29 minut temu

sklep detailingowy

53 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Używane a takie drogie !!!

10 paź 2012 - 20:37:41

Hm...
Dziewczyny czy zauważyłyście to ze ciuchy UŻYWANE na szafie sięgają nawet do 50 zł gdzie normalnie taki ciuch w lumpie można kupić za 4-10 zł albo nowy . Lekka przesada z tymi cenami . Co wy o tym sądzicie ?
Moze jakiś rzeczoznawca by sie przydał ?

Używane a takie drogie !!!

10 paź 2012 - 21:49:14

hahahhhahaha błagam Cię - nie rozśmieszaj mnie.. Tutaj każdy ustala swoje ceny - nie pasują Ci to nie kupuj, ja mam prawo wycenić swój używany ciuch na dowolną kwotę nie pytając o zgodę księżniczki kiikoo. A rzeczoznawcę to przy sprzedaży domu możesz sobie wezwać. Poza tym teraz w lumpie za 4-10zł to możesz kupić sobie szmatę do podłogi a nie fajny ciuch.

Używane a takie drogie !!!

11 paź 2012 - 12:51:21

No właśnie nie kupuję bo niestety ale ludzie są na tyle głupi że dają tutaj na maxa czasami szmaty za duże pieniadze . A co ty robisz to mnie w zupełni nie interesuje !!!

Używane a takie drogie !!!

11 paź 2012 - 14:25:35

Każdy ma swój gust, więc co by tu dał rzeczoznawca ;| Jeśli jest dla Ciebie za drogo na szafie to szukaj tego samego za niższe pieniądze w SH [gdzie ostatnio zrobiło się mega drogo].

Używane a takie drogie !!!

30 lis 2012 - 17:39:04

postuluję o karne penisy za życzenie sobie więcej niż 50 zł za używane ciuchy! a co!

Używane a takie drogie !!!

08 gru 2012 - 00:04:38

Cytat
sariel
postuluję o karne penisy za życzenie sobie więcej niż 50 zł za używane ciuchy! a co!
A nie lepiej 'karne kobiece narządy rozrodcze'? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Agresywne reklamy