Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

reklamy !!! ;/

02 wrz 2012 - 11:49:34

dajcie spokoj z tymi reklamami, na kazdej stronie sie wlaczaja !!! oszalec mozna!!!

reklamy !!! ;/

03 wrz 2012 - 08:28:08

Jak trzeba być ciemnym żeby nie wiedzieć o programie blokującym reklamy.

reklamy !!! ;/

11 gru 2012 - 15:18:33

Polecam zainstalować program blokujący, ja to zrobiłam i mam święty spokój.

reklamy !!! ;/

05 lut 2013 - 16:53:28

a propo tych reklam, czy u Was też są te buty ślubne menbur? Nie to żeby mi to bardzo przeszkadzało ale po prostu jest w nieodpowiednim" miejscu i ciągle te same białe buty

reklamy !!! ;/

05 lut 2013 - 18:20:04

tej reklamy nie da się niestety zlikwidować ..

reklamy !!! ;/

08 lut 2013 - 10:22:40


[*] faktycznie, troche miejsca to zajmuje...

reklamy !!! ;/

08 lut 2013 - 11:30:25

sariel nie masz adblocka?

reklamy !!! ;/

08 lut 2013 - 13:33:14

mam operę, jestem zbyt leniwa na przerzucanie się na inne przeglądarki, a w operze ten program działa tak, że w miejscu reklamy jest martwe pole i nie da się w nic kliknąć. także koniec końców trzeba czekać aż reklama zniknie, pomimo tego, że jej nie widać. chyba wolę ją po prostu zamykać :x

reklamy !!! ;/

09 lut 2013 - 15:08:45

Ta reklama z boku po prawej doprowadza do szału.Nie widać ważnej rzeczy jaką są negatywne komentarze,nie widać połowy z tego co można w miniaturce zobaczyć jako rzeczy sprzedawane no i problem z wylogowaniem się...też zasłania.Na złość nie kupie nic co ta reklama pokazuje .Spróbuje zainstalować coś do blokowania ale wątpię by dało to coś na ta reklamę.Jeśli można było by ją wyłączyć to ok niech tam ale takie nachalne reklamy to coś okropnego,mam dosyć już czasami i wyłączam szafę i rezygnuje z przeglądania bo po dniu pracy nie mam ochoty się użerać i kombinować.

reklamy !!! ;/

24 kwi 2013 - 19:04:55

Wiecie, że wszelkie AdBlocki itp. nawet jeśli nie łamią regulaminu danej strony, to i tak odbierają zarobek właścicielom serwisu?

Choć fakt, że ci właściciele powinni ruszyć głową przy rozmieszczaniu reklam tak, aby ludziom nie przeszkadzały i nie prowokowały ich do używania takich blockerów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 19:06 przez trifet.

reklamy !!! ;/

24 kwi 2013 - 20:04:38

Cytat
trifet
Wiecie, że wszelkie AdBlocki itp. nawet jeśli nie łamią regulaminu danej strony, to i tak odbierają zarobek właścicielom serwisu?

No i co w związku z tym? Mam z tego powodu płakać? Terzba było najpierw pomyśleć a nie zaśmiecać portal reklamami - nie mówię tu o takich co nie przeszkadzają bo one problemu nie stanowią. Korzystam z AdBlocka odkąd tu jestem i mam święty spokój - a administracja i tak trzepie niezłą kasę z wielu rzeczy ;)

reklamy !!! ;/

24 kwi 2013 - 22:06:27

To w związku z tym, że przez to ceny tych "innych rzeczy" będą coraz wyższe i będzie ich coraz więcej, jesli kasy z reklam nie będzie dość ;)

reklamy !!! ;/

25 kwi 2013 - 08:06:56

I myślisz że jeśli np prowizję jeszcze podniosą to zarobią miliony? Ja myślę że nie, jak wszystko pójdzie jeszcze do góry to coraz więcej osób będzie rezygnować ;) Żeby móc pobierać jakieś opłaty dobrze by było by strona sprawnie funkcjonowała - wprowadzili prowizję, miało powstać jakieś Centrum Ochrony Kupujących czy coś takiego, i gdzie to jest? Prowizja już dosyć długo funkcjonuje a o centrum ani widu ani słychu :) Z każdym wprowadzeniem jakiejś opłaty strzelają sobie samobóje ;)

A co do reklam - jest masa użytkowniczek które jeszcze nie wiedzą że jest coś takiego jak AdBlock więc i tak sporo na nich zarabiają ;)

reklamy !!! ;/

25 kwi 2013 - 15:36:10

Ej, ale nie o to chodzi.
Zgadzam się, że reklamy są tutaj koszmarnie inwazyjne i przeszkadzają i należy je naprawić. Ja tylko staram się zwrócić uwagę jak to wygląda tez z drugiej strony, bo to problem pojawiający się na bardzo wielu polskich portalach - od czasu spopularyzowania się AdBlocków itp. część z nich nie wydaja finansowo i w związku z tym wprowadza różne opłaty, bądź coraz wredniejsze formy reklam, które ciężej jest zablokować. Także też taki AdBlock to doraźne leczenie objawów, a nie źródła problemu.
I tak naprawdę to chcę jedynie zwrócić uwagę nie tylko na pragmatyczną stronę problemu, gdzie masz w pełni rację, ale tez etyczną - tutaj przewinienie/prowokacja drugiego człowieka nie usprawiedliwia twoich zachowań. Można by to przyrównać do piractwa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 15:36 przez trifet.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podkategorie w 'poszukiwane'