Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 22:51:49

Wybory, wybory. Kto nie głosuje, ten chory.

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 22:54:35

magodzianka dla zmyły :P?

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 22:57:14

Cytat
PastwaLosu
nie wiem czy to przejdzie bo jest tu masa "owieczek" które nie wiedza na jakim swiecie zyja albo im to po prostu wisi tak jak i mnie:) z reszta jakby to miało wygladać, jakas kampania moderatorska czy co :P hehe
dodam tylko że lepszym pomysłem było aby mozna było oceniac moderatorki i ich pracę na zasadzie + i - i te ktore by mialy najwiecej out:) glosować oczywiscie mogły by tylko zweryfikowane uzytkowniczki:) tak czy tak nikt z administracji nie weźmi tego nawet pod uwagę więc można dalej bajduzyć a nie zdziwie się jak zamkną watek albo przywala wszystkim warny:)

masz coś do "owieczek" ? haha :D

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 22:57:30

A ja mam to gdzieś.Po wczorajszym pierwszym ostrzeżeniu życ mi się nie chce i wszystko mi jedno.Życie na Szafie straciło dla mnie sens...a zawsze tu z takim (u)śmiechem przychodziłam...

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 22:59:04

Cytat
Victoria09
A ja mam to gdzieś.Po wczorajszym pierwszym ostrzeżeniu życ mi się nie chce i wszystko mi jedno.Życie na Szafie straciło dla mnie sens...a zawsze tu z takim (u)śmiechem przychodziłam...

Bo żeś penisa obraziła!!

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:00:19

Pomysł PastwyLosu bardzo mi się podoba.

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:03:19

prawda jest taka że tu nie można się wypowiedzieć szczerze, i nie mówię o używaniu tu wylgaryzmów. jesteśmy karane za wiele wiele rzeczy...

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:06:03

Tally91 otóż to.

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:07:25

Victoria09 nie samą szafą człowiek żyje.
[embed_image 636613a0dd0de12a7c007a9f06b161d3]

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:07:30

Ja jestem za możliwością przyznawania moderatorkom plusów i minusów, no i oczywiscie aby ich praca była jawna, tzn aby przy ostrzezeniach było napisane od której się je dostało... No ale pomarzyc to sobie mozna... ;)
Co do wyborów modów to taki sobie pomysł, bo moze byc tak ze sie zaglosuje na kogos fajnego, miłego, inteligentnego a pozniej takiej osobie i tak odbije jak poczuje wladze nad nami

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:09:05

Tak szczerze to mi to wisi i powiewa. Znając życie to pomysł przejdzie u użytkowniczek, ale u moderatorek czy adminów czy kogoś tam jeszcze już nie. : )

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:09:17

Cytat
Dunphy_
Cytat
Victoria09
A ja mam to gdzieś.Po wczorajszym pierwszym ostrzeżeniu życ mi się nie chce i wszystko mi jedno.Życie na Szafie straciło dla mnie sens...a zawsze tu z takim (u)śmiechem przychodziłam...

Bo żeś penisa obraziła!!
Wcale nie.Ten kto sobie pomyślał,że tam było coś brzydkiego jest...
magodzianka ,dzięki!

Ale ten sam napis pod tym chłopem kieruje do Ciebie,który dotyczy mojego pierwszego posta w tym wątku;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-31 23:12 przez Victoria09.

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:11:09

ja tez tu wchodziłam zawsze z usmiechem, mąz miał brecht że w szafie przesiaduje a później taki syf się porobił, paniska się porobiły, z "plebsem" nie porozmawiają nawet he:) strach się cokolwiek odezwac bo konto na które tak naprawde pracuje się tyle lat, nawiazuje się przyjaźni, poświęca się tyle czasu może w ciagu kilku sekund zniknąc bo się poobraza jedna z druga za parę słów prawdy:/ jestem tutaj tylllle lat i patrze jak szafa niszczeje, jak się ogranicza wolnośc slowa dziewczynom, jak odchodza fajne, wartościowe dziewczyny... pod ostrzeżeniami nikt sie nie podpisuje bo wie że przyznaje je czesto bez sensu, nie zgodnie z regulaminem ale z widzimisie...

dobrze że nadal sa dziewczyny którym na szafie zależy i na tym zeby było tutaj tak fajnie jak kiedyś, żeby przywrócić tamtą atmosferę... mnie się juz odechciewa przez to wszystko co się ostatnio dzieję:)

ps tak z szacunku do starszych prosze się podpisać pod ostrzeżeniem :D

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:13:28

Szkoda, że już nie widać, kto daje ostrzeżenia.
Kiedyś przynajmniej można było z daną modką o tym dyskutować, a teraz co? Do administracji pisać? I po co? Oni w pupie mają ostrzeżenia...

Wyraź swoje zdanie :)

31 sie 2012 - 23:18:43

Kto nie glosuje ten pała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamy !!! ;/