Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo duża ilość użytkowniczek wstawia zdjecia które w rzeczywistosci nie przedstawiają oferowanego przedmiotu. Przykładowo szukałam spodni. Wchodzę w przedmiot zachęcona zdjeciem głownym, bo takich własnie szukałam. Niestety rozczarowanie. Zdjecie głowne przedstawia poszukiwane spodnie z h&m a następne pokazują już całkiem inne spodnie które nijak mają się do tych z głównej fotki.Już nie wspomnę, że firma inna. Czy nie można zaradzić jakoś temu zjawisku. Jest to bardzo irytujące i niestety ale nagminne. Może system ostrzeżeń za takie praktyki by zmienił sytuacje. Zaoszczędziłoby to czasu użytkowniczkom i ułatwiło wyszukiwanie.

Kochana, raportuj - 'zdjęcie główne nie przedstawia sprzedawanego przedmiotu' ;) ja zawsze raportuję jak zdjęcie główne jest wrzucone tylko do zachęty a przedmiot to całkiem inna bajka ;)

No tak. Ale w regulaminie nie ma zapisu, że takie praktyki są zakazane. W zależnosci od poglądu moderatorki raport może zostać nie uznany. W każdym bądz razie będe raportować. Zobaczymy z jakim skutkiem:)

Jest o tym w regulaminie - pkt VII, podpunkt 12 ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-31 22:06 przez MoniqueJulie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyraź swoje zdanie :)