Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podanie o zmianę regulaminu.

27 sie 2012 - 11:52:53

Droga Administracjo Szafiarenki.

Jako, że odesłano mnie tutaj piszę "podanie" o zmianę regulaminu.
Chciałabym aby każda z użytkowniczek mogła usuwać swoje wątki. Sama.
Bez proszenia się o to moderatora, który jak pisze w regulaminie, może mi odmówić tej "przyjemności"
Chciałabym również aby w regulaminie zostały określone ramy czasowe, na które zostaje zablokowane nasze konto.

Ps. Jeśli któraś z użytkowniczek ma jakieś sugestie, proszę się podpisać.

Z poważaniem
Agnieszka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-27 14:46 przez extrashopping.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Podanie o zmianę regulaminu.

27 sie 2012 - 14:07:26

Jak każda Szafowiczka będzie usuwała swoje posty, bo jej się coś odwidzi to co wcześniej napisała to jak to będzie wyglądało, gdy np już ten post będzie cytowany przez kogoś ? Jeszcze gorszy bałagan się zrobi i tyle.
Pisząc coś, lepiej się najpierw zastanowić, ugryźć w język, żeby potem nie biadolić, że tamta mnie skrytykowała a tamta wyśmiała :)

Podanie o zmianę regulaminu.

27 sie 2012 - 14:46:48

Oczywiście chodziło mi o wątki. Nie posty. Mój błąd :)

Podanie o zmianę regulaminu.

27 sie 2012 - 15:35:47

ja chciałabym wiedziec które słowa,epitety są surowo zabronione,obrażają użytkowniczki i dostaje się za nie ostrzeżenie?

czy "ty pindo" "pelaśko"napisane w żarcie to już wykroczenie?
czy "głupia","niedouczona" itp to obraza czy stwierdzenie faktu i subiektywna ocena?
czy jeśli ktos na kogos skarży i donosi to "kapuś" jest obrazą czy pasującym po prostu okresleniem?

i jesli ja się nie obrażam jesli mnie tak ktos nazwie,to dlaczego rozdaje się za to ostrzeżenia?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Podanie o zmianę regulaminu.

28 sie 2012 - 01:51:52

Nie mamy listy/słownika wyrazów, za które dajemy ostrzeżenia.
Każda Modka kieruje się subiektywną oceną (tak, nie raz już to było napisane, więc znów się powtarzam).

Jeśli widziałabym posta z wyrażeniem "Ty pindo" itp to pewnie nie dałabym za to warna. Ale popatrz na to z innej strony - Ciebie by to nie obraziło, mnie też, ale inną Szafowiczkę mogłoby. Więc nie trafisz z tym i nie wiesz jak ktoś to odbierze.

Co do "głupia", "niedouczona", "kapuś" i inne - to już jest bardziej obraźliwe więc nie ma co się dziwić, że niektóre Szafowiczki się o to obrażają.

I nawet jeśli ma się rację, używając tych słów to tak jak wyżej - ktoś może odebrać to z wielkim buntem i ma poniekąd prawo.


Wątpię, żeby ta sugestia przeszła i była możliwość usuwania wątków przez Szafowiczki.

Naprodukowałam się i pewnie tak to się do niczego nie przyda :D

Podanie o zmianę regulaminu.

28 sie 2012 - 11:02:40

a mogę się dowiedzieć dlaczego? Przecież na każdym innym forum jest taka możliwość. Może warto zainwestować w innych informatyków?

Podanie o zmianę regulaminu.

31 sie 2012 - 00:27:47

czyli to nie jest kwestia "cięzkości" przekleństwa lub epitetu i jego formy/przekazu tylko "subiektywnej" oceny moderatorki?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Podanie o zmianę regulaminu.

01 wrz 2012 - 00:00:59

Cytat
ana1019
czyli to nie jest kwestia "cięzkości" przekleństwa lub epitetu i jego formy/przekazu tylko "subiektywnej" oceny moderatorki?
Każda Moderatorka ocenia według własnej subiektywnej oceny.
Ale wiadomo, że jak pojawi się jakieś słowo, które będzie świadczyć, że jest to wulgaryzm to każda nagrodzi warnem.
Kochane Szafowiczki ! Same piszecie na forum takie teksty, jakieś wygwiazdkowane słowa - zamieńcie wulgaryzm w jakieś inne słowo, śmieszniejsze. A czy trzeba prowokować i coś wygwiazdkowywać ? No po co ? :)

Podanie o zmianę regulaminu.

01 wrz 2012 - 16:45:55

A kogo razi słowo które jest wygwiazdkowane? Nie rozumiem tego. Czasem trzeba użyć mocnych słów, bo do niektórych nie dociera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ponowne wrzucenie przedmiotu do Szafy.